6510 відвідувачів онлайн
9 995 20

Війська РФ майже вийшли з Броварського району, - мер Броварів Сапожко

бровари

Про це повідомив в ефірі телемарафону міський голова Броварів Ігор Сапожко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, ЗСУ зачищатимуть населені пункти від окупантів, ворожої техніки, проводитимуть розмінування.

Сапожко також повідомив, що у Броварах блокпости не розбирають і готові до оборони. Чимало жителів повернулися до міста.

Поступово відновлюється робота малого та середнього бізнесу: відкриваються підприємства, магазини, павільйони.

"Місто починає жити своїм життям. Так як у нас був надійний захист від ЗСУ, тому ми завжди говорили про те, шо все спокійно, все добре", - сказав Ігор Сапожко.

Топ коментарі
+14
Слава Українським воїнам
показати весь коментар
01.04.2022 10:04 Відповісти
+7
Драпают русофашисты 🐷, хотят успеть до появления зелёнки. Смерть расеянским 🐷 оккупантам!
показати весь коментар
01.04.2022 10:04 Відповісти
+7
І трупаки своїх орків хай заберуть щоб не воняло тут
показати весь коментар
01.04.2022 10:08 Відповісти

Завантаження...