Війська РФ майже вийшли з Броварського району, - мер Броварів Сапожко

Про це повідомив в ефірі телемарафону міський голова Броварів Ігор Сапожко, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, ЗСУ зачищатимуть населені пункти від окупантів, ворожої техніки, проводитимуть розмінування.
Сапожко також повідомив, що у Броварах блокпости не розбирають і готові до оборони. Чимало жителів повернулися до міста.
Поступово відновлюється робота малого та середнього бізнесу: відкриваються підприємства, магазини, павільйони.
"Місто починає жити своїм життям. Так як у нас був надійний захист від ЗСУ, тому ми завжди говорили про те, шо все спокійно, все добре", - сказав Ігор Сапожко.
Топ коментарі
+14 Yan Pastars
показати весь коментар
01.04.2022 10:04 Відповісти Посилання +7 Aleks Schneider #511482
показати весь коментар
01.04.2022 10:04 Відповісти Посилання +7 Larissa Kora #504090
показати весь коментар
01.04.2022 10:08 Відповісти Посилання