7682 відвідувача онлайн
38 835 113

Маріупольчанка кликала "русский мир" навіть з підвалу. Її заарештовано, - прокуратура

арест

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сторінку прокуратури у фейсбуці.

Жінку відправили під варту із можливістю внести заставу 992 тис. грн.

"За даними слідства, у березні 2022 року 43-річна жінка, ховаючись від ворожих обстрілів разом з іншими маріупольцями у приміщенні Маріупольської камерної філармонії, із власних ідеологічних міркувань неодноразово виправдовувала дії окупантів. У подальшому, під час евакуації з Маріуполя, підозрювана, перебуваючи на російському блокпосту, прославляла загарбників та просила їх "скоріше звільнити місто", - розповіли в прокуратурі.

Їй висунули звинувачення за частинами 1, 3 ст. 436-2 КК України). Тепер жінці загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Топ коментарі
+58
Що характерно, ця гнида виїхала не в расію, а в Україну
показати весь коментар
03.04.2022 09:36 Відповісти
+52
І цю продажну шльондру потрібно негайно виловити 😡
показати весь коментар
03.04.2022 09:44 Відповісти
+47
показати весь коментар
03.04.2022 09:34 Відповісти

Завантаження...