9544 відвідувача онлайн

З визволеної території Київщини вивезли 410 тіл мирних жителів, - Венедіктова

венедіктова

З визволеної від російських загарбників території Київської області наразі вивезено 410 тіл убитих мирних жителів.

Про це повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"З території Київщини наразі вивезено 410 тіл убитих мирних мешканців, за 1-3 квітня 140 із них вже оглянуто прокурорами та іншими фахівцями", - заявила Генпрокурор.

Вона додала, що в бюро судмедекспертизи постійно чергують прокурори, слідчі та судові експерти для проведення оглядів, розтинів та відбору зразків ДНК.

Венедіктова зауважила, що паралельно відбувається робота з місцевим населенням, пошук свідків, потерпілих, збір фото і відеодоказів.

"Люди налякані, втомлені і замордовані, вони пережили жах. Для цього теж потрібен час і професійний підхід, щоб зафіксувати все правильно і не втратити шансу знайти і покарати винних", - наголосила вона.

Як повідомлялося, українські військові визволили від російських загарбників Київську область. Світ облетіли кадри убитих загарбниками мирних жителів Бучі, Ірпеня, Гостомеля та інших населених пунктів. Серед уже знайдених жертв воєнних злочинів російських військ є зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоуправління, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох - зв'язані руки, є сліди катувань, люди вбиті пострілами у потилицю.

1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомив, що у братських могилах поховали 280 людей.

Топ коментарі
+17
Як казав перед нападом Портнов (господар ДБР і творець Єрмака-Татарова)- створюйте списки нациків і передавайте рашистам.
Портнов уже за гратами, пане Баканов?
показати весь коментар
03.04.2022 19:09 Відповісти
+13
Всі кацапскі вбивці які вбивали та вбивають в Україні-повинні тут і здохнути...
показати весь коментар
03.04.2022 19:05 Відповісти
+12
Почему не вызваны следователи международного суда, что бы оркам не отпереться.
показати весь коментар
03.04.2022 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всі кацапскі вбивці які вбивали та вбивають в Україні-повинні тут і здохнути...
показати весь коментар
03.04.2022 19:05 Відповісти
Все должны быть уничтожены -- этих бригады садистов в первую очередь так же как кадыровских гандонов
показати весь коментар
03.04.2022 19:23 Відповісти
Тих що знайшли і добули...
показати весь коментар
03.04.2022 19:07 Відповісти
Почему не вызваны следователи международного суда, что бы оркам не отпереться.
показати весь коментар
03.04.2022 19:09 Відповісти
І дійсно, мали би бути негайно викликані якісь міжнародні експерти для фіксації злочинів...а просто так вивозити...
показати весь коментар
03.04.2022 19:21 Відповісти
звичка вже в генах, масові вбивства, тіла до купи, ми вже як роботи
показати весь коментар
03.04.2022 19:29 Відповісти
До чого тут ми...це злочин проти людяності без строку давності, і очевидно, що є певні міжнародні процедури фіксації такого...а про запрошення міжнародних фахівців Венедиктова жодного слова не сказала. А такі злочини є вже справою міжнародного масштабу.
показати весь коментар
03.04.2022 19:38 Відповісти
Як казав перед нападом Портнов (господар ДБР і творець Єрмака-Татарова)- створюйте списки нациків і передавайте рашистам.
Портнов уже за гратами, пане Баканов?
показати весь коментар
03.04.2022 19:09 Відповісти
Ні, не за гратами. Це нужний чєловєк для зелених. Це їх творець.
показати весь коментар
03.04.2022 19:11 Відповісти
Я теж постійно запитую де Портнов, Татаров, Коломойський? Чому вони ще дихають?
показати весь коментар
03.04.2022 19:29 Відповісти
З приводу Коломойського, він говорив в 2019 році, що Україні потрібно дивитися в сторону рф, кров забудеться. Де він зараз, мені теж цікаво. Але він з Зе напевно переписується і передзвонюється.
показати весь коментар
03.04.2022 19:42 Відповісти
Но человечности и мудрости у них больше чем многих прихлебателей политического руководства Украины.
показати весь коментар
03.04.2022 19:20 Відповісти
на совести всех украинцев, которьій не учили историю, а шлялись по клубешникам. Если бьі все украинцьі знали кто такие "руССкие", то не заигрьівались бьі с клещом, цель которого только одна - укусить.
показати весь коментар
03.04.2022 19:32 Відповісти
Когда уже до всех дойдет, что цель имперской России - ГЕНОЦИД украинской нации. Потому что российская империя и украинская нация не могут сосуществовать вместе, абсолютно, зто совершенно несовместимые вещи.

Украинцы знают, что Украина - настоящая Русь, а РФ - Московия.

Путин не может принять правду, ему проще уничтожить целую нацию !

Надо везде об зтом кричать, что зто - ГЕНОЦИД!

Путина и всех причастных, в срочном порядке, нужно заочно арестовать. Что бы ни один не смог уехать в нормальную страну. Что бы их сразу задерживали и в Гаагу !

P.S. (Геноци́д (от греч. γένος - род, племя и лат. caedo - убиваю) - форма массового насилия, который ООН определяет как действия, совершаемые с намерением уничтожить, полностью или частично, какую-либо национальную, этническую, расовую или религиозную группу как таковую)
показати весь коментар
03.04.2022 19:27 Відповісти
Після Бучанської різні у нас Генеральний прокурор нацистка Венедиктова робить заяву що проти Путіна та Лаврова не можна порушувати кримінальну справу, що ще повині зробити ці виродки з Українцями?
показати весь коментар
03.04.2022 19:32 Відповісти
показати весь коментар
03.04.2022 19:39 Відповісти
А хто це на світлині ліворуч угорі?
показати весь коментар
03.04.2022 19:39 Відповісти
БєняДіктова.
показати весь коментар
03.04.2022 20:08 Відповісти
не була, делікатно кажучи, красунею, а тепер зовсім ********
показати весь коментар
03.04.2022 20:30 Відповісти
...а родись дочкою мєнтовського генерала.
показати весь коментар
03.04.2022 23:02 Відповісти
На палю вбивць !
показати весь коментар
03.04.2022 19:42 Відповісти