Українські війська відбили в окупантів три села на Херсонщині, - Генштаб ЗСУ

Українські війська відбили в окупантів три села в Херсонській області.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється в оперативній інформації Генерального штабу Збройних сил України станом на 6:00 6 квітня.
Зазначається, що на Південнобузькому напрямку ворог вживає заходів з відновлення боєздатності та здійснює заходи з інженерного обладнання позицій. Продовжує терор цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.
Ворог у результаті наступальних дій Збройних Сил України втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка.
@igorAusBayern
·
4 год
Организатор русского пробега в Берлине: ну я не знал, что там такая трагедия, не поехали бы. Мой бизнес теперь разрушен, мне звонят каждую минуту из разных стран с угрозами. Страницу моего автосервиса завалили фото с трупами….