8739 відвідувачів онлайн

Українські війська відбили в окупантів три села на Херсонщині, - Генштаб ЗСУ

зсу

Українські війська відбили в окупантів три села в Херсонській області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється в оперативній інформації Генерального штабу Збройних сил України станом на 6:00 6 квітня.

Зазначається, що на Південнобузькому напрямку ворог вживає заходів з відновлення боєздатності та здійснює заходи з інженерного обладнання позицій. Продовжує терор цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Ворог у результаті наступальних дій Збройних Сил України втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка.

Топ коментарі
+40
Супер. Так тримати, так вбивати і вибивати. Ви краща армія світу. Ми допомагаємо усім чим можемо в тилу зі свого боку і будемо далі це робити. До перемоги.
показати весь коментар
06.04.2022 08:18 Відповісти
+40
Бережи вас Господь, хлопчики, бо нас усіх бережете ви!
показати весь коментар
06.04.2022 08:20 Відповісти
+31
Баварский Машинист 🇩🇪🏳️‍🌈🇪🇺
@igorAusBayern
·
4 год
Организатор русского пробега в Берлине: ну я не знал, что там такая трагедия, не поехали бы. Мой бизнес теперь разрушен, мне звонят каждую минуту из разных стран с угрозами. Страницу моего автосервиса завалили фото с трупами….
показати весь коментар
06.04.2022 08:29 Відповісти

Завантаження...