7454 відвідувача онлайн

Цілком поділяю європейську формулу перемоги, - Порошенко привітав Резолюцію Європарламенту

порошенко

Петро Порошенко привітав схвалення Європейським Парламентом потужної програмної Резолюції щодо підтримки України.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сайт політсили "Європейська солідарність", про це він написав у Фейсбуку.

"Вдячний за рішучість і сміливість наших європейських партнерів та союзників, які демонструють незмінну єдність та солідарність з українським народом у боротьбі з російською навалою", - зазначив він.

"Повністю підтримую та поділяю бачення Європарламентом "формули перемоги": більше зброї Україні, більш болючі та нестерпніші санкції проти Росії, зокрема тотальне енергетичне ембарго та повна міжнародна ізоляція агресора, більша координація санкційного режиму та залучення до санкційного режиму третіх держав, більше допомоги Україні, зокрема новий План Маршала на відбудову нашої держави, а також швидке надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі", - наголошує п’ятий президент.

"Продовжуватиму активно просувати цей порядок денний у своїх особистих та міжпартійних контактах по лінії Європейської народної партії та Міжнародного демократичного союзу. Разом ми обов’язково переможемо!" - переконаний Порошенко.

Топ коментарі
+69
Хто Він зараз - знають всі нормальні громодяни. А от хто ти - не цікаво нікому.
показати весь коментар
07.04.2022 16:53 Відповісти
+49
Порох, як мав, має так і буде мати і звитягу, і повагу, і вплив у світі.
А до зелених, після перемоги, ще багато питань буде. І про крадівництво, і скорочення, і призначення, і закриття, і шашличок.
показати весь коментар
07.04.2022 17:00 Відповісти
+47
Звитягу має ЗСУ, якi будувались саме пiд час його керування державою..
показати весь коментар
07.04.2022 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
коментар відмічено як спам
показати весь коментар
07.04.2022 16:51 Відповісти
Хто Він зараз - знають всі нормальні громодяни. А от хто ти - не цікаво нікому.
показати весь коментар
07.04.2022 16:53 Відповісти
Я- є виборець. А це цікаво кожному демократичному президенту. Якщо тобі не цікаво, то ти єсть посбнік тоталітаризму
показати весь коментар
07.04.2022 16:57 Відповісти
- справа в тому , що завдання президента в зовнішній політиці потрібно реально виконувати .
А коли помічники у голов-командуючого росо-підлеглі , то вже не ясно які задачі виконує керівництво країною ...
показати весь коментар
07.04.2022 17:04 Відповісти
Татаров ,демченко, портнов - прихвостни рашизма ,благодаря которым стал возможен кровавый геноцид украинского народа,работают до сих пор ,кроме мрази портнова ,удравшего от ВОЙНЫ , которую он привёл в Украину
показати весь коментар
07.04.2022 18:23 Відповісти
єсть
руzzіш ?
показати весь коментар
07.04.2022 17:22 Відповісти
А ты кто? Правильно, никто. А теперь брысь отсюда.
показати весь коментар
07.04.2022 16:55 Відповісти
Звитягу має ЗСУ, якi будувались саме пiд час його керування державою..
показати весь коментар
07.04.2022 16:56 Відповісти
Не спречаюся, що далі?
показати весь коментар
07.04.2022 17:00 Відповісти
Ви не сперечаєтесь, ви лайновКидете, на кожен виступ Порошенка. Регулярно.
показати весь коментар
07.04.2022 17:02 Відповісти
Порошенко, наш Гетьман. Так пійде?
показати весь коментар
07.04.2022 17:07 Відповісти
Олег Кущ 3c573107 а ти не занадто інтенсивно розпочав? Явно палиш Єрмакову контору. Пора вже змінювать НІК.
показати весь коментар
07.04.2022 17:13 Відповісти
До ермакової контори, відношення не маю
показати весь коментар
07.04.2022 17:17 Відповісти
Ти повсюду сереш, ти- *********-зеленодрочерная тварь . Здрисни звідси, валі на рашку, таким як ти там місце.
показати весь коментар
07.04.2022 17:48 Відповісти
Порох, як мав, має так і буде мати і звитягу, і повагу, і вплив у світі.
А до зелених, після перемоги, ще багато питань буде. І про крадівництво, і скорочення, і призначення, і закриття, і шашличок.
показати весь коментар
07.04.2022 17:00 Відповісти
Мені є кого кохати, та й у нього є кохана.
Завдяки Пороху, у нас є армія, зброя і ППО. Мені є за що його поважати.
показати весь коментар
07.04.2022 17:08 Відповісти
Ти хто по національності?
показати весь коментар
07.04.2022 17:12 Відповісти
Козак, спадкоємець Отамана Кущівського куреня
показати весь коментар
07.04.2022 17:15 Відповісти
Дрыщ, так вали в свой куринь, к ЗЕбанутым, а то таких как ты тут опускают.
показати весь коментар
07.04.2022 17:29 Відповісти
Кто опускает? Ты?
показати весь коментар
07.04.2022 17:32 Відповісти
Може Куст?...
показати весь коментар
07.04.2022 17:39 Відповісти
Та думай, як хочеш. Мені твоя думка - до спини
показати весь коментар
07.04.2022 17:42 Відповісти
Ладно...я для тебе не авторитет...а Бужанський?
показати весь коментар
07.04.2022 17:49 Відповісти
А шо воно таке? Я не знаю
показати весь коментар
07.04.2022 17:51 Відповісти
ааа..то ти нє мєстний...
показати весь коментар
07.04.2022 18:00 Відповісти
Може і знаю, але погане
показати весь коментар
07.04.2022 18:03 Відповісти
А нам твоя думка до жопи, тому ти тут - утирок був, є та будеш
показати весь коментар
07.04.2022 17:49 Відповісти
Ви - це хто, бидло?
показати весь коментар
07.04.2022 17:56 Відповісти
Бидло- це ти, причому ********** бидло. Йди на хєр, утирок.
показати весь коментар
07.04.2022 22:10 Відповісти
Відповіді на те, чому вас від Пороха глючить не буде? Ну, Ок. Ваше право.
показати весь коментар
07.04.2022 17:31 Відповісти
Мене не від Пороха глючить, Мене глючить від неправди, Заведіть собі кішку, а не кумира
показати весь коментар
07.04.2022 17:35 Відповісти
Якщо тебе глючить від неправди, то за останні 2,5 роки ти мав просто 10000000 раз здохнути!
показати весь коментар
07.04.2022 17:51 Відповісти
Ще встигну, Завтра будуть Харків штурмувати
показати весь коментар
07.04.2022 17:54 Відповісти
Я не відповів, чи Ви не почули?
показати весь коментар
07.04.2022 17:53 Відповісти
Дрыщ, кто такой Порох, знает вся страна и весь мир, а тебя знает только твой обосцанный диван, с которого ты кукарекаешь, петушок.
показати весь коментар
07.04.2022 17:26 Відповісти
Порох - голова однієї з партій. Ніби все.
показати весь коментар
07.04.2022 18:05 Відповісти
А ще він п'ятий президент, такого титулу лишили тільки Яника.
показати весь коментар
07.04.2022 20:35 Відповісти
П'ятий президент, для тих хто не знає.
показати весь коментар
07.04.2022 20:30 Відповісти
Це для тих довбойобів, які й досі висираються в бік Пороха і заявляють, що "он нічєво нє дєлаєт, імєя связі". Порох робить все, що в його силах, між тим як зелена падаль намагається щосили посіяти в головах людей думку, що "в НАТО нас нє возьмут".
показати весь коментар
07.04.2022 16:53 Відповісти
Этим персонажам также стоит напомнить, что счета "Рошена" до сих пор арестованы из-за обвинений в... гос.измене
показати весь коментар
07.04.2022 17:04 Відповісти
Як так? Він же в слєпом трастє
показати весь коментар
07.04.2022 17:38 Відповісти
Це ти в слєпой кішке у жопі зеленського з дерьмаком, звідки вЄщаеш?
показати весь коментар
07.04.2022 17:52 Відповісти
Думаю так: якщо Україна впаде, то це означатиме, що весь світ такий, як і роZZія - цинічний, брехливий, людожерливий. Це не війна України з мордором, це - війна просто щоб вижити. Інакше тут буде одна величезна Буча. Тут треба зупиняти моZZковію остаточно і насмерть, щоб цьо падла ніколи не було на планеті. Так, як зупинили фашистський нацизм: ніби зупинили, а він, бачите, знову ожив.
показати весь коментар
07.04.2022 16:55 Відповісти
Янукович був би...ані адінакавиє?
показати весь коментар
07.04.2022 17:00 Відповісти
Без него мы делали это

показати весь коментар
07.04.2022 17:08 Відповісти
Это относится исключительно к Организму и ОПе ?
показати весь коментар
07.04.2022 18:37 Відповісти
, бачиш - Порох теж зі мною згоден
показати весь коментар
07.04.2022 16:56 Відповісти
показати весь коментар
07.04.2022 17:00 Відповісти
Знаю таку людину що дала медальку Меркальші під "завісу" північного потоку-2, а зараз кричить: "ти погана і НАТО в 2008-му нам завалила"
Це що? "Раздоаєніє лічності" чи "совпадєніє"?
показати весь коментар
07.04.2022 17:04 Відповісти
Це не та сама, що повісила після Революції Гідності орден Ярослава Мудрого на шию ригівської потвори Охендовського він же Підрахуй-2 та учень Ківалова?
показати весь коментар
07.04.2022 17:43 Відповісти
Via Cuba чукчі з вами
показати весь коментар
07.04.2022 17:15 Відповісти
Європарламент сьогодні о чотирнадцятій з хвилинами абсолютною більшістю у 413 голосів підтримав резолюцію про заклик до повного і негайного ембарго на імпорт російських енергоносіїв: нафта, газ, вугілля та ядерне паливо.

https://t.me/pryamiy/26239 Скрін
показати весь коментар
07.04.2022 17:23 Відповісти
А Зеля шо?
показати весь коментар
07.04.2022 17:41 Відповісти
Порох самый крутой политик в Украине последние 8 лет.
показати весь коментар
07.04.2022 17:45 Відповісти
Маєш повне право на свою точку зору, якою б вона не була.
показати весь коментар
07.04.2022 18:02 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007888786949&__cft__[0]=AZWrrshFyArRuM_ywj8YT8X535AXo0LLeHyi-ARvBTBCAQOHmVIr4yTLKxAAn_KWQ2H3eQ29igtph5SrfTR8wbljYcvy4beOCcuJyer9a9yhMcdie3mTkDH9XN4jQ_nDyz8&__tn__=-UC%2CP-R Віталій Різничук

Україна з початку війни отримала 20млрд$.

Коли після перемоги хтось кричатимете, що Україна виграла сама і нам не треба в НАТО то згадайте, що Україна в час активної фази на 90% забезпечувалася здебільшого коштом держав-членів НАТО.

Кожен 3-ій нині воюючий військовий - легіонер, здебільшого з країн НАТО.

6500 грн допомоги, які ви отримали на свою картку, чи будь-які інші кошти, чи допомога країн Європи - це не подарунок Зеленського і навіть не України! Це кошти американських та британських платників податків.
показати весь коментар
07.04.2022 18:43 Відповісти
У всьому погоджуюсь крім кожного 3-го ...
показати весь коментар
07.04.2022 20:41 Відповісти
показати весь коментар
07.04.2022 18:56 Відповісти
Всі люди цю резолюцію схвалюють. Не розумію змісту статті.
показати весь коментар
07.04.2022 19:40 Відповісти
Порохоботи як москалі, тупо,сліпо і агресивно захищають Пецьку Ліпецкого.
показати весь коментар
07.04.2022 19:53 Відповісти
Зелєботи як москалі, тупо,сліпо і агресивно захищають преЗЕдента. А докази про тупо і сліпо?
показати весь коментар
07.04.2022 20:43 Відповісти
Щось то ти зарано проснувся, зазвичай ваша зграя посеред ночі вилазить
показати весь коментар
07.04.2022 20:48 Відповісти
Українською прокинувся, москалику.
показати весь коментар
07.04.2022 20:51 Відповісти
Стандартна методичка порохобота, як не за Пецю Ліпецкого то москаль Боже,які ви кончені і примітивні,міняйте методички або йдіть за расєйським кораблем,прихвостні пороха
показати весь коментар
07.04.2022 20:57 Відповісти
У тебе москальська методичка, москалі без образ спілкуватися не можуть. Зверни будь ласка увагу хто почав гадити в форум і ображати співрозмовників. Схоже ти москальський бот, який спеціально закидує в форум лайно щоб почався срач.
показати весь коментар
07.04.2022 21:04 Відповісти
Ви зараз, шановні і не зовсім, диванні стратеги, не за Петрові рейтинги думайте. Гидко читати
Думайте за нашу Україну! НАШУ!!!!
Кому немає чим зайнятись, окрім вирощувати в своїх головах "гетьманів" та гадити тут за чиїсь мільярди, то ***** в мене точно для вас робота знайдеться.
Пишіть дзвоніть.
За...ли !!!!!!!!
показати весь коментар
07.04.2022 21:36 Відповісти
Аби шось сказати