4289 відвідувачів онлайн
97 356 180

Ми зазнали значних втрат військ. Це трагедія, - Пєсков

рф,армія,пєсков

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у прямому ефірі Sky News.

Відповідаючи на запитання, чи була війна приниженням для Росії з огляду на кількість втрачених військ, він відповів: "Ні, це неправильне розуміння того, що відбувається".

Але в рідкісному зізнанні Росії про те, наскільки погано пішла війна, він визнав: "У нас є значні втрати військ. І це велика трагедія для нас".

Топ коментарі
+109
Це тільки початок, підарас, тільки початок.
показати весь коментар
07.04.2022 20:04 Відповісти
+90
20 тис. знищенної расєйської салдатні! приблизно 60 тис. поранених - загалом - 80 тис. ліквідованних утирків - майше половина "самой синей армии мира"! ***** вирішив утилізувати свою "армаду"
показати весь коментар
07.04.2022 20:10 Відповісти
+85
Писков тебе твоему ***** и всем свинособакам кровожадным ПИСЕЦ --- все здохнут до единого
показати весь коментар
07.04.2022 20:06 Відповісти

Завантаження...