10594 відвідувача онлайн
12 381 40

Біженки з України піддаються підвищеній загрозі насильства, - посол США в ООН

біженці

Про це заявила посол США при Організації Об’єднаних Націй Лінда Томас-Грінфілд, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Коли такі чоловіки, як президент Путін, починають війни, жінки та діти стають переміщеними особами. Жінки і діти зазнають травм, жінки й діти ґвалтуються і над ними знущаються, жінки і діти гинуть", - наголосила вона.

Томас-Грінфілд нагадала, що від початку збройної агресії проти України Росія бомбила дитячі будинки та пологові будинки.

"Ми бачили братські могили з мертвими дітьми, складеними один на одного. У п'ятницю російська ракета вразила залізничний вокзал, який використовувався для евакуації цивільних, переважно жінок і дітей. Журналісти Washington Post бачили щонайменше 20 загиблих, включаючи дітей, кінцівки та багаж були розкидані скрізь. Так виглядає війна Росії", - зазначила вона.

Пані посол зазначила, що 90% біженців з України становлять жінки та діти.

"Жінки в Україні піддаються підвищеному ризику гендерного насильства, зокрема зґвалтуванню, домаганню та сексуальної експлуатації", — наголосила вона.

Як зауважила Томас-Грінфілд, через це деякі дівчата коротко стрижуться, сподіваючись уникнути зґвалтування російськими військовими, а розділення сімей призводить до того, що дівчата піддаються підвищеному ризику сексуальної експлуатації та торгівлі людьми.

Топ коментарі
+9
Як же ви любите боротися з наслідками, а не причинами...
показати весь коментар
11.04.2022 20:40 Відповісти
+4
Видать именно ТЫ, из того дерьма, который не мотивирован воевать, за тебя воюют другие, а ТЫ, будешь сидеть и посты строчить, "диванный всезнайка", грош и меньше цена таким "мужчинам".....
показати весь коментар
11.04.2022 21:01 Відповісти
+2
Частково погоджуюся, звичайно.
Фраза "ми вбиваємо тільки військових" дійсно напрягає. А військові що, не люди чи як?
Але таке життя і, на жаль, під час війн чоловіки в ньому просто витратний матеріал.

Саме цікаве, що постійно чуємо "а чому ти не фронті?" або ще щось.

А нічого, що в багатьох чоловіків здоров'я тільки для мирного життя підходить? Чи в нас хронічні хвороби тільки у жінок бувають? А чоловіки всі як один здорові?
показати весь коментар
11.04.2022 21:43 Відповісти

Завантаження...