11504 відвідувача онлайн
25 349 36

На підльоті до Дніпропетровщини було збито літак окупантів, - глава облради Лукашук

війна

Українські захисники збили літак російських окупантів на підльоті до Дніпропетровщини.

Про це у Telegram повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук, інформує Цензор.НЕТ.

"На підльоті до Дніпропетровської області сьогодні було збито ворожий літак, який летів зі сторони Донеччини. Слава нашим військовим, які бережуть небо над Україною!" - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+42
Героям Слава!!!!
показати весь коментар
11.04.2022 21:53 Відповісти
+34
Проверял, есть ли ПВО )
показати весь коментар
11.04.2022 21:56 Відповісти
+29
показати весь коментар
11.04.2022 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Героям Слава!!!!
показати весь коментар
11.04.2022 21:53 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2022 21:56 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2022 22:05 Відповісти
О.Зміїний?
показати весь коментар
12.04.2022 03:28 Відповісти
Слава Нашим Героям!!!
показати весь коментар
11.04.2022 21:56 Відповісти
Проверял, есть ли ПВО )
показати весь коментар
11.04.2022 21:56 Відповісти
...и проверил...
показати весь коментар
11.04.2022 22:03 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2022 22:08 Відповісти
Ответ положительный! Не знаю - успел ли сообщить.
показати весь коментар
11.04.2022 23:57 Відповісти
Новые С300 в действии?)
Одно интересно, если он легко долетел до Днепропетровской области, значит в самой зоне ООС плохо с ПВО?
показати весь коментар
11.04.2022 21:57 Відповісти
ну орки выбирают маршруты, где наших ПВО нет, и летят на низкой высоте, ввиду скорости самолёта, сложно прицелится из ПЗРК (если высота позволяет его задейсвовать)
показати весь коментар
11.04.2022 21:59 Відповісти
Луганская область круглосуточно обстреливается 500 тонными авиабомбами
показати весь коментар
11.04.2022 21:59 Відповісти
500 кг бомбами
показати весь коментар
11.04.2022 22:02 Відповісти
И в многоэтажке потом дыра сверху по подвал, ничего нет
показати весь коментар
11.04.2022 22:05 Відповісти
Со дня на день начнутся массированные обстрелы зоны ООС, которых даже Мариуполь не видел, а небо незакрытое(
Одно что, нас погода пока что спасает от начала нового наступления, ещё дня 3 дожди будут, потом начнется
показати весь коментар
11.04.2022 22:03 Відповісти
Наступлєніє вже йде.
показати весь коментар
11.04.2022 22:13 Відповісти
це 0,5 кілотони, можето ядерні домби на бомбас летять?
показати весь коментар
11.04.2022 22:54 Відповісти
звичайне амеровське "Жало" дістало гавнольот при зниженні,а зону ООС він пролетів на максимальній висоті і швидкості ,при яких атакувати важко і йому і його .
показати весь коментар
11.04.2022 22:07 Відповісти
Просто прикинув для цікавості. Якщо він летів зі сторони Горлівки, то від лінії фронту до межі Дніпропетровської обл. - максимум 100 км. Це менше 5-ти хв льоту.
Потужні ПВО (типу С-300) ніхто в зоні бойвих дій не буде розміщувати - занадто дороге задоволення.
А так - засікли, приготувались і збили - десь порядка 10 хв.
Що ще потрібно?
У нас наразі немає можливостей відслідковувати літаки далеко за фронтом, щоб на межі збивати.
показати весь коментар
11.04.2022 22:08 Відповісти
Швидш за все сплутали літак з ракетою. Орки ссуться так далеко залітати.
показати весь коментар
11.04.2022 22:15 Відповісти
ні - "на Руси дураков еще лет на 100 припасено" (особенности национальной...)
показати весь коментар
11.04.2022 22:19 Відповісти
Главное что самолётов не на 100лет припасено, а новых делать некому, негде и не из чего, потому что дураков таки да, на 100лет припасено!
показати весь коментар
12.04.2022 00:00 Відповісти
ближе к зоне ООС он мог нарваться только на армейские средства ПВО, они могли его даже "видеть", но борт мог идти в 20-30 км от "Осы" или "Стрелы-10" вне досягаемости ракет, пока не нарвался на что-то прямо по своему курсу - или на менеджера Укрпочты, или уже оказался в достижении комплексов С-300, прикрывающего какой-то объект.
Кому надо - тот всё видит, куда и шо летит )
показати весь коментар
11.04.2022 22:16 Відповісти
Это самоубийца какой-то. Как он вообще смог так углубиться?
показати весь коментар
11.04.2022 21:58 Відповісти
Под боярой бьіл...
показати весь коментар
11.04.2022 22:07 Відповісти
Туди йому і дорога падлі, надіюсь пілот орків подихав визжачи у вогні...
показати весь коментар
11.04.2022 21:58 Відповісти
Україна тепер чітко збиватиме літаки, ППО Україна натреноване і з бойовим досвідом.
Так весь авіапарк демілітаризуємо орків!
показати весь коментар
11.04.2022 22:03 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2022 22:05 Відповісти
Яка гарна новина.
Дай Боже хлопці щоб жоден підоракульський літак не повертався туди, звідки він прилетів.
показати весь коментар
11.04.2022 22:07 Відповісти
спасибо!!! большое спасибо за каждый сбитый над любым городом или селом Украины !!!
(а над Днепропетровщиной - самое большое спасибо ! пардон за эгоизм))))
показати весь коментар
11.04.2022 22:07 Відповісти
На одну нечисть земля очистилася.
показати весь коментар
11.04.2022 22:08 Відповісти
Баран тупой. Если уже так далеко улетел, мог бы и на дорогу садиться.
показати весь коментар
11.04.2022 22:19 Відповісти
А він не хотів здатися?
показати весь коментар
12.04.2022 03:34 Відповісти
если и хотел, то неудачная попытка - или поздно надумал, или все телефонные переговоры л/с прослушиваются, и доступа к интернету нет, потому летел наобум.
показати весь коментар
12.04.2022 04:19 Відповісти
Наші воїни з ППО України тепер такі натреновані і з таким бойовим досвідом, що скоро в паРаші незалишиться ні літаків, ні літунів!
Що б хто не говорив, а бойовий досвід і навики це набагато цінніше для воїна, ніж теорія і тренування на макетах чи "плей стейшн". Злагоджена робота цілої системи ППО у бойовому чергуванні і боях це неоціненний досвід!

Слава Збройним Силам України !
показати весь коментар
11.04.2022 22:19 Відповісти
літун надіюсь не встиг скинути боєнавантаження. і сам піддав жару в горіння машини.
показати весь коментар
11.04.2022 22:59 Відповісти