12499 відвідувачів онлайн

Люди виїжджають, місто стає пустим, – мер Херсону

херсон,прапор

Жителі Херсону виїжджають із захопленого російськими військами міста до окупованого Криму, а також до Миколаєва і Мелітополя.

Про це у єдиному національному телемарафоні повідомив 13 квітня мер Херсона Ігор Колихаєв, передає Цензор.НЕТ, із посиланням на "Радіо Свобода"

"Вони зробили групу у Telegram-каналі і виїжджають у трьох напрямках, але на свій страх і ризик. Збираються в машини по 3-4 людини і виїжджають з нашого міста. На це дуже боляче дивитись, тому що місто стає пустим", - сказав Колихаєв.

Він додав, що в Херсоні є проблеми із забезпеченням ліками і бюджетними виплатами на потреби міста.

Раніше мер також заявляв про те, що через роботу ФСБ і Росгвардії у Херсоні слабшають проукраїнські мітинги.

Топ коментарі
+19
Сам ты ватник. Херсон был всегда проукраинским городом. В 2014 русская весна тут не прошла и ХНР ещё тогда хотели сделать, но обломались. Люди погнали их в известном направлении.
показати весь коментар
13.04.2022 14:56 Відповісти
+15
От і добре- легше буде відбивати.
показати весь коментар
13.04.2022 14:43 Відповісти
+14
завезуть туди казаків, чеченців, бурятів, тувинців, абхазів і скажуть що це ісконні узькі землі...
показати весь коментар
13.04.2022 14:39 Відповісти

Завантаження...