Люди виїжджають, місто стає пустим, – мер Херсону

Жителі Херсону виїжджають із захопленого російськими військами міста до окупованого Криму, а також до Миколаєва і Мелітополя.
Про це у єдиному національному телемарафоні повідомив 13 квітня мер Херсона Ігор Колихаєв, передає Цензор.НЕТ, із посиланням на "Радіо Свобода"
"Вони зробили групу у Telegram-каналі і виїжджають у трьох напрямках, але на свій страх і ризик. Збираються в машини по 3-4 людини і виїжджають з нашого міста. На це дуже боляче дивитись, тому що місто стає пустим", - сказав Колихаєв.
Він додав, що в Херсоні є проблеми із забезпеченням ліками і бюджетними виплатами на потреби міста.
Раніше мер також заявляв про те, що через роботу ФСБ і Росгвардії у Херсоні слабшають проукраїнські мітинги.
Топ коментарі
+19 Татьяна Неверовская
показати весь коментар
13.04.2022 14:56 Відповісти Посилання +15 Алексей Технолог
показати весь коментар
13.04.2022 14:43 Відповісти Посилання +14 Paul Foxen
показати весь коментар
13.04.2022 14:39 Відповісти Посилання