"Дія" повернула техпаспорт й посвідчення водія до застосунку

Посвідчення водія та техпаспорт знову можна завантажити до "Дії". Функція була тимчасово недоступною з огляду безпеки.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Telegram-канал міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
"Тепер ви знову можете показувати посвідчення водія і техпаспорт у застосунку Дія. Ми відновили таку можливість. Адже на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні ми вимкнули деякі реєстри задля безпеки", - пише Федоров.
Наразі Єдиний держреєстр транспортних засобів МВС знову працює.
Техпаспорт й посвідчення завантажаться в "Дію" автоматично після авторизації.