Окупанти завдали ракетного удару по аеродрому в місті Олександрія Кіровоградської області

Як інформує Цензор.НЕТ, таку заяву у фейсбуці оприлюднив мер Олександрії Сергій Кузьменко.
"Місто Олександрія, 22:26 15 квітня - ракетний удар по інфраструктурі аеродрому. Тривають аварійно-рятувальні роботи", - написав Кузьменко.
І з'явились, певною мірою, випадково: Ракети були волонтерами вивезені з розбомбленого складу, де знаходилися в розібраному стані( А певні блоки були навмисно пошкоджені, що виявили під час відлагодження Зрештою, все сталося, як треба. І далі буде) (Тетяна Чорновол на Прямому)
крім смерті 😡