10619 відвідувачів онлайн

Окупанти завдали ракетного удару по аеродрому в місті Олександрія Кіровоградської області

ракета

Як інформує Цензор.НЕТ, таку заяву у фейсбуці  оприлюднив мер Олександрії Сергій Кузьменко.

"Місто Олександрія, 22:26 15 квітня - ракетний удар по інфраструктурі аеродрому. Тривають аварійно-рятувальні роботи", - написав Кузьменко.

Топ коментарі
+57
Тетяна Чорновіл: 10 км дороги Дніпро - Решетилівка коштували стільки, скільки треба було витратити на 2-х дівізіони «Нептунів» - стільки Україні потрібно для захисту узбережжя( Але «Нептуни» з'явилися на передовій лише через місяць після початку повномасштабного нападу….
І з'явились, певною мірою, випадково: Ракети були волонтерами вивезені з розбомбленого складу, де знаходилися в розібраному стані( А певні блоки були навмисно пошкоджені, що виявили під час відлагодження Зрештою, все сталося, як треба. І далі буде) (Тетяна Чорновол на Прямому)
показати весь коментар
16.04.2022 03:13 Відповісти
+31
За ті 5 років відбудовувалась РЕАЛЬНО з нуля Армія . А Таня ніколи не мовчала , навіть при януковичах , які її фізично хотіли вбити . Дивно , що хтось це "не помітив".
показати весь коментар
16.04.2022 05:28 Відповісти
+17
Кацапи скаженіють , бо розуміють , що ім в Украіні нічого не світить ,
крім смерті 😡
показати весь коментар
16.04.2022 02:59 Відповісти

Завантаження...