6501 відвідувач онлайн

Окупанти провели "референдум" про приєднання до "ДНР" у Розівці в Запорізькій області, - ОВА

референдум

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Запорізька ОВА.

Як зазначив голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, на сьогодні є інформація, що місцеве населення, переважно люди похилого віку та переселенці з Маріуполя, обманом було зібране в місцевий будинок культури. Людям сказали, що будуть обговорюватись питання виплати пенсії та з'ясовуватись їх соціально-побутові потреби. Насправді ж людям озвучили так званий меморандум за те, щоб провести вибори нового "мера", якогось "активу села", а потім і про звернення до так званої республіки "ДНР" про приєднання, поки не буде захоплено Запоріжжя. Залякані люди під дулом автоматів змушені були голосувати за незрозумілі речі, що знаходяться за рамками правового поля України.

- Ми знаємо, що це фейкова й підступна подія, яка несе загрозу перш, за все, самим мешканцям громади. Ми знаємо, що вона незаконна. І ми ніколи не визнаємо ці події. Сьогодні вже сформовано і направлено відповідну заяву до СБУ та поліції. Ми знаємо про всіх колаборантів, які брали в цьому участь, - наголосив Артур Крупський та застеріг населення від участі у таких зібраннях у майбутньому.

Топ коментарі
+25
Да хватит рассказывать что там окупанты провели. Под дулом автоматов у стенки все подымают руки. Ето не значит что они голосуют. Мы тоже можем пленных заставить поднять руки и проголосовать за отделение Ростова от Московии
показати весь коментар
19.04.2022 22:08 Відповісти
+14
Грандіозна подія! Половина боєздатних угрупувань орків спалено і здохло заради ріферендуму в Розівці.
показати весь коментар
19.04.2022 22:11 Відповісти
+9
Це як провести референдум в нью васюках до приєднання до Марсу. Логіка приблизно така ж.
показати весь коментар
19.04.2022 22:07 Відповісти

Завантаження...