9578 відвідувачів онлайн

Країни ЄС готові запровадити нафтове ембарго, - Зеленський

зеленський

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це глава держави сказав журналістам у Києві після зустрічі з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

"Ми закликаємо ЄС до повного енергетичного ембарго щодо нафти і газу. Нафта точно має увійти до шостого санкційного пакета, без цього він не буде потужним, а буде порожнім", - наголосив Зеленський.

Коментуючи небажання Німеччини запроваджувати енергетичне ембарго, Зеленський наголосив, що стосовно нафти у нього інші очікування.

"Мені здається, що країни ЄС готові запровадити ембарго. Нам вдалося запровадити вугільне ембарго, але за наполяганням Німеччини відклали на чотири місяці. І я думаю, що під тиском усіх інших держав ЄС ембарго буде запроваджене", - сказав Зеленський.

Президент Євроради Шарль Мішель також натякнув на такі сподівання: "Нам треба максимізувати тиск на Кремль".

Топ коментарі
+3
Do konca goda ES polnostiu otkazytsia ot nefti s kacapov.Eto dlia nix 75 miliardov evro gde to 3 raza bolse cem oni polucajet s gaza
показати весь коментар
20.04.2022 19:04 Відповісти
+2
я так зрозуміла, що це відповідь на те, що йому путя через пєскова передала

нагадую
300 метрів путіного бункеру, як аиявили досліждення китайських науковців, це не бункер а фольга для більш ніжного просмаження м"яса
показати весь коментар
20.04.2022 18:44 Відповісти
+2
Полного эмбарго скорее всего не будет. Думаю не все страны Европы поддержат, а поддержавшие оставят кучу неявных возможностей для торговли. А кроме того еще и сроки этого "эмбарго" неизвестны. Посмотрим...
показати весь коментар
20.04.2022 18:45 Відповісти

Завантаження...