9355 відвідувачів онлайн

24 квітня до України прибудуть Блінкен та Остін, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що 24 квітня до України прибудуть держсекретар Ентоні Блінкен та міністр оборони Ллойд Осітн.

Про це він заявив під час спілкування із журналістами, інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський анонсував, що 24 квітня до Києва прибуде державний секретар США Ентоні Блінкен та міністр оборони США Ллойд Остін. 

"Завтра до нас приїжджають люди зі Сполучених Штатів Америки, у мене буде зустріч із міністром оборони та з державним секретарем Сполучених Штатів паном Блінкеном. Думаю, чекатимемо, коли безпека дасть можливість і президенту США приїхати та підтримати український народ. І це дуже важливо" , - заявив Зеленський.

Він уточнив, що переговори будуть вестися про список необхідного Україні озброєння та темпи його постачання.

"Ще раз наголошую: останній тиждень сигнали, меседжі, кроки, терміни, кількість - все це я говорю про зброю від Сполучених Штатів - все покращилося. І я за це вдячний. І ми цього дуже сильно очікуємо. Хочеться, щоб окрім нашого народу у нас ще була важка та потужна зброя", - наголосив президент.

Топ коментарі
+9
Слава Залужному!Героям Слава!Слава ЗСУ!Смерть фашистам рашистам!
показати весь коментар
23.04.2022 20:28 Відповісти
+6
Хороша новина
показати весь коментар
23.04.2022 20:36 Відповісти
+6
Мені це видається тривожним. Коли приїзжав директор ЦРУ перед війною і намагався спонукати ЗЕ готуватися до війни, тоді результат був нульовий, якщо не від'ємний - готувалися до шашликів на травневі. Боюся, що гості будуть умовляти Зе не іти на змову із путлєром (подарунок до 9 Травня) чи взагалі капітулювати.
показати весь коментар
23.04.2022 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на паску?підуть до церкви?
показати весь коментар
23.04.2022 20:24 Відповісти
ні, втолковувати Зезюзі будуть, як він має вести переговри з очком... тю, з ******
показати весь коментар
23.04.2022 23:01 Відповісти
Слава Залужному!Героям Слава!Слава ЗСУ!Смерть фашистам рашистам!
показати весь коментар
23.04.2022 20:28 Відповісти
Вся военная помощь попадает куда нужно. Гуманитарку возят волонтеры, среди которых множество мошенников. Государство все не проконтролирует.
показати весь коментар
23.04.2022 20:41 Відповісти
это не отмазка. во время войны государство должно контроллировать все.
показати весь коментар
23.04.2022 20:47 Відповісти
згинь собака кремлівська
показати весь коментар
23.04.2022 20:46 Відповісти
Хороша новина
показати весь коментар
23.04.2022 20:36 Відповісти
чим?шо злив намір візиту.
показати весь коментар
24.04.2022 09:30 Відповісти
Це тобі необьязково знати
показати весь коментар
23.04.2022 20:41 Відповісти
Дайте Остіну разок з Нептуна стрельнути по кримському мосту бажано, щоб досвід мочити русню був🙃
показати весь коментар
23.04.2022 20:57 Відповісти
Нептун туда не дострелит учитывая нынешнюю ситуацию на фронте .Ну а если бы и дострелил 150 кг тротилового заряда маловато было бы для серьёзного повреждения такого моста
показати весь коментар
23.04.2022 21:24 Відповісти
Мені це видається тривожним. Коли приїзжав директор ЦРУ перед війною і намагався спонукати ЗЕ готуватися до війни, тоді результат був нульовий, якщо не від'ємний - готувалися до шашликів на травневі. Боюся, що гості будуть умовляти Зе не іти на змову із путлєром (подарунок до 9 Травня) чи взагалі капітулювати.
показати весь коментар
23.04.2022 21:09 Відповісти
Будуть мізки преЗеденту вправляти, щоб у того про перемовини з людожером бажання пропало.
показати весь коментар
23.04.2022 21:23 Відповісти
Панове Блінкен та Остін, заштопайте цього гаранта знову, бо він сьогодні вчергове порвався!

Найприкріше для мене, досі зустрічаю людей, які маніакально підтримують політику нинішнього нашого "керманича" не зважаючи на всі його пролюби. Це просто вкурвлює!
показати весь коментар
23.04.2022 22:37 Відповісти
Ты ещё маршрут их скинь в инет,дятел
показати весь коментар
23.04.2022 23:03 Відповісти
День комы,цензор?
показати весь коментар
23.04.2022 23:05 Відповісти
Ну чому він зовсім не тримає язика за зубами...
показати весь коментар
23.04.2022 23:20 Відповісти
на Українській правді вже прямим текстом пишуть, що Вова "злив" візит до Києва Блінкена і Остіна. в Білому домі при запиті місцевих журналістів взагалі відмовились коментувати це питання.
показати весь коментар
23.04.2022 23:43 Відповісти
Намагається як може завадити візиту, адже це перекреслить усі плани на 9 травня.
Де ж таки заховане бобікове яйце, у кремліні чи в капітолії?
показати весь коментар
24.04.2022 01:54 Відповісти
Дивився пресконференсію Зе у метро зі світовими журналістами - скажу чесно, як би це був Порох, то мені за нього було б соромно, але у Зе стандарти свої, квнівські, тому для нього це нормас, хоча досі десь у глибині відмовляюсь вірити що це наш президент.
показати весь коментар
24.04.2022 00:38 Відповісти
Ця людина прибрала за місяць до вторгнення всі мінні загородження з кримського перешейку, зате зробила новий пункт пропуску Чонгар.
Як ітог кацапи зайшли з Криму і окупували Херсон, Мелітополь, далі Маріуполь. На кого він працює ?
показати весь коментар
24.04.2022 00:45 Відповісти
А зачем вообще об этом объявлять? Можно просто уклониться от ответа?
показати весь коментар
24.04.2022 02:13 Відповісти
Коли ж уже Україна почне не тільки просити, але й САМОСТІЙНО ВИРОБЛЯТИ артилерійські снаряди та іншу "важку та потужну зброю"?
показати весь коментар
24.04.2022 02:27 Відповісти
Вже від прізвища

Ьзеленськийи чи Порошенко нудить
показати весь коментар
24.04.2022 02:28 Відповісти
Та заткніть вже цього чувирла-такі речі робляться тихо і таємно. Та нам і кротів не потрібно, коли сам през зливає всю інфу.
показати весь коментар
24.04.2022 07:06 Відповісти
Ему низя давать в руки микрофон

-----

Б.Береза:

Официальные представители США отказываются от каких-либо комментариев о заявлении Зеленского, раскрывшего секретность визита в Украину членов американского правительства. Об этом сообщают американские СМИ, безуспешно обратившиеся за комментариями в Пентагон и Госдеп.

Как известно, на пресс-конференции в субботу президент Зеленский заявил в ответе на один из вопросов, что в Украину направляются госсекретарь США и министр обороны. "Я не думаю, что это большой секрет, хотя не знаю, известно ли это", - сказал он, рассказав о визите.

Впрочем, предположение президента оказалось ошибочным. В США считают информацию секретной. "Белый дом отказался комментировать, Госдеп тоже", - сообщает агентство AP. "Пентагон отказался подтверждать визит, Белый дом заявил, что не будет комментировать", - пишет Washington Post. Так же без комментариев остались другие медиа, пытавшиеся проверить эту информацию. Неизвестно даже, в каком городе могут пройти переговоры.
показати весь коментар
24.04.2022 08:30 Відповісти
Надіємось,що заберуть бєнювиродка... доки він буде паразитувати в тілі України????І запитають ти за кого,зе?
показати весь коментар
24.04.2022 08:59 Відповісти
Мы знаем максимум 10-20% информации
А почему скрывать что нас поддерживают
Наоборот --- это должен знать враг
И немножко думать - что с ним будет
показати весь коментар
24.04.2022 09:09 Відповісти
Зеленський видав секрет? У США не коментують візит в Україну глав Міноборони та МЗС(с)
https://patrioty.org.ua/politic/zelenskyi-vydav-sekret-v-ssha-ne-komentuiut-vizyt-v-ukrainu-hlav-minoborony-ta-mzs-418831.html
показати весь коментар
24.04.2022 09:27 Відповісти