11648 відвідувачів онлайн
22 582 46

ЗСУ перейшли у нову фазу - переведення на натівський стандарт, - Кулеба

нато

Про це у відеозверненні заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми перейшли в абсолютно нову фазу, про яку два місяці тому навіть ніхто не замислювався. Ми перейшли у якісну, принципово нову фазу, про яку навіть не ніхто не мріяв. Переведення Збройних сил України на натівську зброю, на натівський стандарт. І це вже відбувається", - наголосив він.

За словами Кулеби, президент Володимир Зеленський зміг переконати Байдена у тому, що настав час це зробити.

"І до нас поїхали спочатку гаубиці. Але це лише початок. До нас поїде - набагато більше. І це історичний перелам", - додав міністр.

Топ коментарі
+32
Вам вже казали, коли говорять про надання зброї - вона вже у війську...
показати весь коментар
26.04.2022 21:26 Відповісти
+29
Смерть ворогам!
показати весь коментар
26.04.2022 21:21 Відповісти
+23
Да я думаю Штаты постепенно дадут(или уже дают) и многое другое, помимо гаубиц и БПЛА. Это и серьезное ПВО и авиацию(никуда не деться) и ракетное оружие.
показати весь коментар
26.04.2022 21:23 Відповісти

Завантаження...