ЗСУ перейшли у нову фазу - переведення на натівський стандарт, - Кулеба

Про це у відеозверненні заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми перейшли в абсолютно нову фазу, про яку два місяці тому навіть ніхто не замислювався. Ми перейшли у якісну, принципово нову фазу, про яку навіть не ніхто не мріяв. Переведення Збройних сил України на натівську зброю, на натівський стандарт. І це вже відбувається", - наголосив він.
За словами Кулеби, президент Володимир Зеленський зміг переконати Байдена у тому, що настав час це зробити.
"І до нас поїхали спочатку гаубиці. Але це лише початок. До нас поїде - набагато більше. І це історичний перелам", - додав міністр.
Топ коментарі
+32 Stanislav Bryzhyk
показати весь коментар
26.04.2022 21:26 Відповісти Посилання +29 MrC
показати весь коментар
26.04.2022 21:21 Відповісти Посилання +23 Михаил Сомов #454446
показати весь коментар
26.04.2022 21:23 Відповісти Посилання