Над Харківщиною збили ще один російський Су-34

Збройні сили України збили в Харківській області ворожий винищувач-бомбардувальник Су-34.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної та військової адміністрації Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"ЗСУ збили ще один російський винищувач-бомбардувальник Су-34", - написав він у телеграмі.
Де саме було збито ворожий літак, Синєгубов не уточнив.
За словами Синєгубова, активні бої тривають на Ізюмському напрямі, українська армія утримує позиції. При цьому останньої ночі ворог активно не наступав, але вів активну розвідку.
восхищённый болгарин™
@*********
·
https://twitter.com/*********/status/1519891858050146304 5 ч
****** по Киеву в тот момент когда там находится генсек ООН только что вернувшийся от путина, который ему говорил что "онифсёврут вас вводят в заблуждение" - от такого хода даже гитлер бы прихуел.
Йдемо до межі 200(шт).....а далі....
А далі русня буде літати на "воздушном шаре"
Дякую ЗСУ!!!
@VALMICHEL7
·
https://twitter.com/VALMICHEL7/status/1519846232734248960 8 ч
Захарова: Россия добьется наказания виновных в трагедии в Одессе в 2014 году.
То есть Россия посадит Путина и всю его банду?
Хорошо.