11813 відвідувачів онлайн
8 714 26

Окупанти знов почали обстрілювати "Азовсталь"

азовсталь

Про це повідомив командир 12-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії Денис Шлега, який зараз перебуває у Маріуполі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

До цього росіяни два дні дотримувалися режиму припинення вогню. За словами командира, окупанти знову обстрілюють завод з усіх видів зброї.

Топ коментарі
+28
Мамамія показав відео з раніше невідомими ходами. Працюють разом х єлдаком так, щоб допомогти ворогу максимально і отримати велику подяку від жертви. Вам подобається 73%?
показати весь коментар
01.05.2022 22:14 Відповісти
+25
страна изгой никогда не отмоется. говорят пару поколений. а я говорю НИКОГДА!
показати весь коментар
01.05.2022 22:13 Відповісти
+25
Русня влаштувала голодомор в Україні в 32-32 роках забираючі зерно в українців та вбиваючі їх.
Пройшло 90 років.
Русня робить те ж саме.
Це нація яка вміє тільки бухати,грабувати і вбивати.
І це не змінюється століттями.

Ми ніколи не були їм братами і не будемо

НІКОЛИ !!!! 😡
показати весь коментар
01.05.2022 22:18 Відповісти

Завантаження...