Окупанти знов почали обстрілювати "Азовсталь"

Про це повідомив командир 12-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії Денис Шлега, який зараз перебуває у Маріуполі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.
До цього росіяни два дні дотримувалися режиму припинення вогню. За словами командира, окупанти знову обстрілюють завод з усіх видів зброї.
Пройшло 90 років.
Русня робить те ж саме.
Це нація яка вміє тільки бухати,грабувати і вбивати.
І це не змінюється століттями.
Ми ніколи не були їм братами і не будемо
НІКОЛИ !!!! 😡