9731 відвідувач онлайн
9 273 58

Головна мета України на переговорах із Росією - це деокупація, - Єрмак

єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, коментуючи перемовини з російською стороною, заявив, що мета України – це деокупація.

Про це він сказав в інтерв'ю для CNN із Фарідом Закарією, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

За його словами, вихідна позиція України проста і зрозуміла від самого початку – не Україна розпочала цю війну і не Україна окупувала чиїсь території.

"Це означає, що для нас це найважливіше. Це наша незалежність, наш суверенітет і територіальна цілісність, і це те, за що ми боремося. Ми боремося за свою землю і за свободу, і, звісно, я думаю, що тоді це буде для нас справжній прогрес. Це рішення. Тоді цю війну буде припинено, і тоді наша територія буде деокупована, і російські війська підуть з нашої території… Це головна мета для України в цих переговорах", - заявив він.

Єрмак наголосив, що український народ хоче зупинити цю війну, але "для нас важливо, щоб Україна виграла її". Тому українці стоятимуть до останнього.

Також Єрмак додав, що команда Президента залишається в Києві і буде там до перемоги.

Топ коментарі
+51
Йди за російським кораблем, з своїми переговорами!
показати весь коментар
02.05.2022 13:18 Відповісти
+49
Після ленд-лізу ми просто зобов'язані передати Штатам Коломойського.
показати весь коментар
02.05.2022 13:19 Відповісти
+37
А ДЭОКУПАЦИЯ ОТ ЗЭ-ЛЁНОГО ДЭРЬМА КОГДА НАСТУПИТ?
показати весь коментар
02.05.2022 13:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Йди за російським кораблем, з своїми переговорами!
показати весь коментар
02.05.2022 13:18 Відповісти
цікава фраза: переговори про деокупацію. Вони що, вирішили, що самі розумні, а всі інші барани і дебіли? Ось мені цікаво, про що можливо розмовляти з ворогом, який напав і нищить нас, щоб він раптом очуняв і вирішив зайнятися деокупацією, тобто вивести війська з території нашої держави ( і з Криму те ж). Крім того, питання репарацій також "висить", а смерті людей і військових? "кого вони лічать" ? І переговори, щоб це відбулося "тіпа" мирно. Капець просто, баряться вони... татаров, чалий, демченко, тимошенко, подоляк йому снаряди мабуть підносять, а він все стріляє і стріляє, борцуни.
показати весь коментар
02.05.2022 13:44 Відповісти
А ДЭОКУПАЦИЯ ОТ ЗЭ-ЛЁНОГО ДЭРЬМА КОГДА НАСТУПИТ?
показати весь коментар
02.05.2022 13:18 Відповісти
Після ленд-лізу ми просто зобов'язані передати Штатам Коломойського.
показати весь коментар
02.05.2022 13:19 Відповісти
Я би всіх олігархів їм видав.
показати весь коментар
02.05.2022 13:22 Відповісти
Зеленая банда своих не отдаст.
показати весь коментар
02.05.2022 13:22 Відповісти
Віддасть, якщо "попросимо".
показати весь коментар
02.05.2022 13:38 Відповісти
Так Бєня по ходу десь в Австрії переховується, ні?
показати весь коментар
02.05.2022 13:32 Відповісти
Буковель. І перебрався він туди, заздалегіть. Ось таке соУпаденіє.
показати весь коментар
02.05.2022 13:41 Відповісти
Да нет, вроде он не в Буковеле.
Днепровские журналисты утверждают, что он сидит в бомбоубежище в Миноре, самй большой синагоге Украины, она в Днепре.
показати весь коментар
02.05.2022 13:48 Відповісти
+ фірташа. а то воно бєднєньке на своїй віллі в дёблінгу вже замаялось жирувати.
показати весь коментар
02.05.2022 13:33 Відповісти
Бізнес на крові? Баригі?
показати весь коментар
02.05.2022 13:31 Відповісти
Винепонимаєтеетодругоє
показати весь коментар
02.05.2022 13:42 Відповісти
росії?
показати весь коментар
02.05.2022 13:18 Відповісти
Ну так. росія прийшла в Україну зі зброєю, щоб домовитися про те, як вона звідси піде. Не вистачає нормальних слів...
показати весь коментар
02.05.2022 13:19 Відповісти
Я так і не розумію, що це:наівняк чи часткова зрада, чи дурня??
показати весь коментар
02.05.2022 13:44 Відповісти
Никаких переговоров ,кацапов УБИВАТЬ ,УБИВАТЬ и ещё раз УБИВАТЬ ...
показати весь коментар
02.05.2022 13:20 Відповісти
харібка може ходити тільки на#уй. За адресою яку йому вказуємо ми та адміни/модери сайту.
показати весь коментар
02.05.2022 13:34 Відповісти
а чо ти так? Нещодавно так лизав-лизав д'єрмаку і взагалі всій ОПі ЄрЗе...
показати весь коментар
02.05.2022 13:35 Відповісти
Це точно! Вбитий не встане! І не прийде знову убивать Хопці з Холодноярської бригади сказали - земляки мої
показати весь коментар
02.05.2022 13:42 Відповісти
не вірю жодному ***лаковскому слову-бреше як шольц
показати весь коментар
02.05.2022 13:20 Відповісти
Дєрьмак,йди на..
показати весь коментар
02.05.2022 13:20 Відповісти
долбни надеются добиться деокупации переговорами?
показати весь коментар
02.05.2022 13:20 Відповісти
Ермак був парубок моторний...,воно всюди поспіває.
показати весь коментар
02.05.2022 13:21 Відповісти
Цели сторон прямо противоположны. Соответственно переговоры бесперспективны. Это политический онанизм.
показати весь коментар
02.05.2022 13:22 Відповісти
Как вы заманали своими переговорами. Какие могут быть переговоры с рашкой???
показати весь коментар
02.05.2022 13:22 Відповісти
Єлдак - твоя головна мета патрушеву доповідати про свої успіхи
показати весь коментар
02.05.2022 13:23 Відповісти
Комірник ОПи про деокупацію. Ти закупив віники та швабри для свого підрозділу?
показати весь коментар
02.05.2022 13:26 Відповісти
О! Я думав - капітуляція
показати весь коментар
02.05.2022 13:26 Відповісти
Кто знает, шановна громада, где пропадал первые 2 недели, начиная с 24 февраля, этот сын советского грушника? Завхоза не было ни видно не слышно. В какой дыре и какой параши он ныкался?
показати весь коментар
02.05.2022 13:28 Відповісти
Ерапорт отбивал, штобы орки не приземлились и не отобрали у него шубы
показати весь коментар
02.05.2022 13:31 Відповісти
Ветеринар намекал на то, что он, и его погибший брат, 24-го отбивали атаки ДРГ русни на Банковой.
показати весь коментар
02.05.2022 19:01 Відповісти
основна мета дєрьмака після "декрету про мир" - відбудовний розпил коштів по плану "дєрьмака & оп=овської братви". підбір інвесторів та розцінки - питати у його брата.
показати весь коментар
02.05.2022 13:30 Відповісти
Як же він бреше... "...https://gazeta.ua/articles/politics/_ermak-nazvav-tabu-v-peregovorah-z-rosiyeyu/1085693 Для нас найважливіше - наша незалежність, суверенітет та територіальна цілісність. Вони не можуть бути предметом переговорів " і при цьому готовий здати Крим "на 15 років"та окуповану частину Донецької і Луганської областей. Не виключено, що і Херсонської, Запорізької та Харківської...
показати весь коментар
02.05.2022 13:31 Відповісти
И почему они должны это делать, иначе ты им дулю покажешь?
Може спаси нас от таких руководителей.
показати весь коментар
02.05.2022 13:38 Відповісти
Хотілося б почути, ч можливо десь почитати мудрі висловлювання зав. канцелярією американського президента. До власного стиду я навіть не знаю його прізвища. 😔
показати весь коментар
02.05.2022 13:38 Відповісти
На ******** кацапюрска свочь!!!
показати весь коментар
02.05.2022 16:10 Відповісти
Яка свіжа пропозиція !!! Мабудь довго кумекав !!! Дерьмак має йти за кораблем !!!
показати весь коментар
02.05.2022 13:41 Відповісти
в Єрмака в голові насрано. Головна ціль України це відстояти незалежність.
показати весь коментар
02.05.2022 13:43 Відповісти
Шо оно мелет?!
Т.е. можно прийти, ********** пол-Украины, убить несколько десятков тысяч украинцев, а потом отдать ОРДЛО (которое РФ и "на не на") и спокойно уйти? Это "деокупация"? Это цель "переговоров"?
Дураку же понятно, что Крым они не отдадут. И при "деокупации" Крыма будут все путинские плюшки: и всеобщая мобилизация и тактический ядерный удар и т.п.
показати весь коментар
02.05.2022 13:43 Відповісти
Меле, меле, і меле..Не для того кацапня зайшла, щоб якісь там наші договорняки прийняти..Що за люди.., де аналітики взагалі поділися??
показати весь коментар
02.05.2022 13:45 Відповісти
И что твой тактический удар изменит? Тем более что ничего подобного не будет. Крым от Донбасса или Херсона с Мариуполем ничем не отличается. Всё это просто оккупированные территории.
показати весь коментар
02.05.2022 14:35 Відповісти
Головна мета України це деермакізація .
показати весь коментар
02.05.2022 13:45 Відповісти
дермак, застрелься
показати весь коментар
02.05.2022 13:48 Відповісти
Який народ делегував дерьмака вести та коментувати перемовини з кацапами?
показати весь коментар
02.05.2022 13:48 Відповісти
Наче мають читачів за дурних.., не кажучи вже про весь народ..
показати весь коментар
02.05.2022 13:48 Відповісти
Когда агент ФСБ ермак говорит о деоккупации, то он скорее всего имеет в виду освобождение Украины от украинцев. Русофашисты ведь тоже говорят о деоккупации Украины.
показати весь коментар
02.05.2022 13:58 Відповісти
Проблема ні в дєрьмакє,а в зеленському.Як довіряти цій шмарклі коли його діями керує фсбшна патвора дєрьмак.А не як не можно.
показати весь коментар
02.05.2022 14:03 Відповісти
Зе все робить свідомо. В Оман на вербовку до Патрушева він прилетів таємно і добровільно. Його ніхто не викрадав. І два з половиною роки зе робив все для послаблення армії і призначення потенційних зрадників на державні посади. Особливо в прикордонних містах та селах. Наполеон БоНеВтік хоче щоб ми про це забули. Перемога українського народу та міжнародної коаліції над рашизмом не є індульгенцією для зрадників.
показати весь коментар
02.05.2022 14:25 Відповісти
Заткніть цю гниду
показати весь коментар
02.05.2022 14:07 Відповісти
Деокупація без репарацій та контрибуцій = капітуляція за яку кожний "зе-єрмак" отримає відкат. А українці отримають десятиліття важкої праці на відновлення міст і сіл.
показати весь коментар
02.05.2022 14:13 Відповісти
Я не розумію чого досі колір вбрання цього покидька не смугастий?
показати весь коментар
02.05.2022 14:15 Відповісти
Торопятся слить Украину под соусом " мирных переговоров" бо понимают шо опарыша начнут ху....сосить со дня на день и тогда их капитулянсткие мирняки не прокатят.
показати весь коментар
02.05.2022 14:30 Відповісти
еще пару выступлений и этих придурков поймают и перевешают на столбах... упоротый дерьмак достоин только профузного поноса...
показати весь коментар
02.05.2022 14:32 Відповісти
Охрініть партнер по перемовинах у Єрмака зговорчивий по деокупаціях. Ну хто їм фільтр встановить на сурла, щоб не мололи що попало?
показати весь коментар
02.05.2022 14:38 Відповісти
Деокупація України можлива лише військовим шляхом, а переговори - здача Криму та частини(або і всього) Донбасу. А також нейтралітет. россброєння заборона навчань, вода в Крим та інше приниження. Якщо ця дебільна влада не здатна якщо не допомагати, то хоча б просто не заважати армії звільняти країну то хай іде нах. Прийде хтось більш адекватний.
показати весь коментар
02.05.2022 14:58 Відповісти
що цей організм розуміє,під цим хитрим словом-деокупація?...
показати весь коментар
02.05.2022 15:24 Відповісти