9808 відвідувачів онлайн

Російські окупанти анонсували ракетні удари по західних областях України 8 травня

ракета,росія,іскандер

Російські окупанти "анонсували" 8 травня обстріл "Точкою-У" скупчення людей у ​​Львівській та Волинській областях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Міжвідомчий координаційний штаб РФ

 "8 травня в ході Дня пам'яті та примирення в західних районах країни, що відзначається в Україні, "київський режим" планує здійснити чергові витончені провокації із загибеллю мирних громадян для подальшого звинувачення ЗС Росії в невиборчих ракетних ударах.

З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР "Точка-У" по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей, як це вже було на залізничному вокзалі у Краматорську", - зазначається у повідомленні. 

 Окупанти не забули додати, що "дані провокації" українська влада готує зі схвалення "західних кураторів".

Топ коментарі
+69
Гуго Карлович ™

@JoN_TM

·
https://twitter.com/JoN_TM/status/1522994346521501697 1 ч

Вечерело. В районе острова Змеиный никак не кончалась авиация.
В воздухе стоял острый запах *******.

показати весь коментар
07.05.2022 22:32 Відповісти
+40
Русофобию затевают, затевают вот это все
показати весь коментар
07.05.2022 22:36 Відповісти
+37
русовата палає )))))



На офіційному сайті McDonald's в Осло справді є страва Homestyle Bandera Beef, але його склад не має нічого спільного з українською кухнею, скоріше з мексиканською.

По-іспанськи «bandera» перекладається як «прапор». Крім того, ця страва присутня у меню мережі ресторанів вже близько трьох років.
показати весь коментар
07.05.2022 22:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гуго Карлович ™

@JoN_TM

·
https://twitter.com/JoN_TM/status/1522994346521501697 1 ч

Вечерело. В районе острова Змеиный никак не кончалась авиация.
В воздухе стоял острый запах *******.

показати весь коментар
07.05.2022 22:32 Відповісти
Интересно они в своих брифингах хоть 20 процентов правды говорят?
показати весь коментар
07.05.2022 22:33 Відповісти
Кому забув поставити між нулем та двійкою ...
Не дякуй ))
показати весь коментар
07.05.2022 22:38 Відповісти
О чем речь, если они тупо на большом экране показывают подбитую технику, выдавая ее за нашу, но если присмотреться на ней Z можно увидеть)
показати весь коментар
07.05.2022 22:44 Відповісти
Правду, она же - ******, обеспечивали мутанты местного пропагадонского тв...

показати весь коментар
07.05.2022 22:56 Відповісти
З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР "Точка-У" по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей
=================
у відповідь путінський режим і армія рф завдадуть ударів Точкою-У по білгородській та сусідніх з нею областях рф.
показати весь коментар
07.05.2022 23:03 Відповісти
Один з прикладів когнітивного дисонансу.
показати весь коментар
07.05.2022 23:22 Відповісти
В скобках приведены данные для комплекса «Точка-У».
Дальность стрельбы:минимальная: 15 (15) км., максимальная: 70 (120) км. Хіба тільки з Білорусії

Брест-Львів -відстань за маршрутом ~ 316 км
Брест- Рівне - відстань за маршрутом ~ 280 км
показати весь коментар
08.05.2022 08:45 Відповісти
может ты мне и не нравишся!! но ЛЮТО ПЛЮСУЮ!! (не каждый день такой ,,позитив" увидиш!!)
показати весь коментар
07.05.2022 23:07 Відповісти
Солов"ян ?
показати весь коментар
08.05.2022 00:47 Відповісти
маргарытасалавьян
показати весь коментар
08.05.2022 09:16 Відповісти
Ильич гороху переел)
показати весь коментар
08.05.2022 06:06 Відповісти
откуда у них такой забористый кокс
показати весь коментар
07.05.2022 22:39 Відповісти
Глянь "Россией управляет наркокартель" Юрія Швеця на Ютубі, відео від січня цього року. Не дякуй.
показати весь коментар
08.05.2022 00:10 Відповісти
Дык, они ж всю нашу авиацию уже три раза уничтожили, откуда снова самолеты и вертолеты?
показати весь коментар
07.05.2022 22:41 Відповісти
"два БЛА Байрактар-СБ2"

це що таке?
показати весь коментар
07.05.2022 22:57 Відповісти
показати весь коментар
08.05.2022 01:30 Відповісти
И 100 танков!
показати весь коментар
07.05.2022 23:32 Відповісти
Сволочі
показати весь коментар
07.05.2022 22:32 Відповісти
Падонкі, адназначно!
показати весь коментар
07.05.2022 22:41 Відповісти
По возможности всем нужно дома сидеть с 8 по 10 число. Особенно опасно на мой взгляд именно завтра
показати весь коментар
07.05.2022 22:35 Відповісти
Пох. Мне коту нужно купить жратву. А на московитов я срал
показати весь коментар
08.05.2022 00:57 Відповісти
Це точно! Кіт важливіший якихось кацапів.
показати весь коментар
08.05.2022 08:17 Відповісти
Сьогодні анонсовано нараду немцев брітов і штатів. Щось замишляють. Францев не запросили.
показати весь коментар
07.05.2022 22:35 Відповісти
Русофобию затевают, затевают вот это все
показати весь коментар
07.05.2022 22:36 Відповісти
А где, кстате, сам аффтар сего бессмертного перла по кличке Хирург?
Он, вроде, должен из "ящика" не вылезать, это же "их" время.
Жив ли, на свободе, или просто приболел?
показати весь коментар
08.05.2022 01:18 Відповісти
Волчьи тропи они такие.... Короче, в бегах.
показати весь коментар
08.05.2022 02:38 Відповісти
он еще не оправился после обыска косметички...
показати весь коментар
08.05.2022 14:15 Відповісти
Економічні питання, бо по військовим від німців толку мало.
показати весь коментар
07.05.2022 22:37 Відповісти
Уже не совсем так
показати весь коментар
07.05.2022 22:38 Відповісти
немцы нам дают лучшие в мире самоходки 155 мм, на секундочку. И кучу снарядов к ним
показати весь коментар
08.05.2022 01:02 Відповісти
Это которые аж 7 штук? Скудновато как-то, хотя и за это спасибо.
показати весь коментар
08.05.2022 04:53 Відповісти
У них і самих їх зовсім мало. Шрьодери та меркелі довели колись славний бундесвер чи не до жебрацького стану. Німці самі кажуть.
показати весь коментар
08.05.2022 08:20 Відповісти
В кінці лютого розмовляв з німецьким колегою (етнічним німцем, а не "ковбасним емігрантом" з Казахстану). Так він мені розповів, що в їхньому уряді переполох, бо виявилось, що Бундесвер взагалі не боєготовий. Доскорочувались до того, що в них на озброєнні лише 350 танків, і піхоти фактично немає. Строкову службу скоротили так, що підготувати резерв не можливо. Крім того багато юнаків не йдуть служити, надаючи перевагу "альтернативній службі".
показати весь коментар
08.05.2022 16:00 Відповісти
Може 7, а може нулі просто недописали...
показати весь коментар
08.05.2022 11:39 Відповісти
у кацапов такого оружия и близко нет. При грамотном применении это очень хорошая вещь, учитывая дальнобойность, скорострельность и точность. 12 снарядов 155 мм в минуту - см. в конце видео
https://www.youtube.com/watch?v=MMbvvhTWh8U
показати весь коментар
08.05.2022 11:53 Відповісти
русовата палає )))))



На офіційному сайті McDonald's в Осло справді є страва Homestyle Bandera Beef, але його склад не має нічого спільного з українською кухнею, скоріше з мексиканською.

По-іспанськи «bandera» перекладається як «прапор». Крім того, ця страва присутня у меню мережі ресторанів вже близько трьох років.
показати весь коментар
07.05.2022 22:38 Відповісти
З м'ясом москальских немовлят
показати весь коментар
07.05.2022 22:50 Відповісти
Да пох. Пускай усруться. Мож там в составе есть мясо русскоговорящего младенца,или бурята или нет?
показати весь коментар
07.05.2022 22:52 Відповісти
Схоже на прапор Мексики, до речі - зелений, білий, червоний. Тільки сири використайте більш білого кольору, а так все ок
показати весь коментар
08.05.2022 08:38 Відповісти
Максимальная дальность стрельбы Точки У 120 км. Если рашисты решили устроить провокации на западной Украине то откуда они собираются стрелять? Неужели с территории картофельного *************? И второе. Я считал что пуски таких ракет (ОТР) американские спутники засечь в состоянии? Или я не прав?
показати весь коментар
07.05.2022 22:39 Відповісти
Да только с бульболяндии. Конечно в состоянии. Кацапы это знают, но им похер. Если штаты предоставят снимки, они скажут что это фотошоп.
показати весь коментар
07.05.2022 22:42 Відповісти
От Луцка до бульбы 310 по короткой, куда бить, по картинкам в селе?
показати весь коментар
07.05.2022 23:07 Відповісти
Чим ти міняв?
Від Луцька 125-130 км до кордону з біросуссю.
показати весь коментар
07.05.2022 23:24 Відповісти
ПУ прямо на границу никто тащить не будет. Она видна сверху за сотню километров, и будет там барахтаться як вош на кожусі, и группа из четырех человек ее просто заптурит, и тихо уйдет обратно.
показати весь коментар
08.05.2022 14:25 Відповісти
Не обращайте внимания. Это злобный ******. Даже если "точка" вылетит из Бельска или Малориты, то до Львовской области она не долетит. Она даже до Луцка не долетит.
Пуски таких ракет естественно фиксируются техническими средствами разведки.
показати весь коментар
07.05.2022 23:07 Відповісти
Ще є Придністров"я Але якщо ми у відповідь всадимо "Вільхами" по Ковбасній (склади армійські з ************) то детонацією "переоре" пів-Придністров"я
показати весь коментар
07.05.2022 23:13 Відповісти
Пора и не как видповидь туда ипануть ольхой
показати весь коментар
08.05.2022 11:13 Відповісти
Или с Беларуси или они не врут
показати весь коментар
07.05.2022 23:35 Відповісти
І я про це подумав
показати весь коментар
07.05.2022 22:43 Відповісти
Один з попів церкви Московського патріархату, зміг розшифрувати Український герб. Як виявилось, український тризуб - це символ скандинавських богів. А отже, на думку попа Московського патріархату, нинішня Україна свідома пішла проти Бога нашого, та сина його Ісуса Христа. Священна та істинна роль Росії = звільнити Святу Землю від скандинавського гніту, та повернути на Україну істину віру. Тому Президент Росії, має оголосити хрестовий похід на Україну і символічно це зробити, саме 9 травня.
показати весь коментар
07.05.2022 22:44 Відповісти
🤦‍♀️
показати весь коментар
07.05.2022 23:03 Відповісти
Ага І саме тому символ Христа - хрест вінчав герб майже всіх Рюриковичів - "тризуб"
показати весь коментар
07.05.2022 23:16 Відповісти
Декілька раз мусів перечитувати й так і не зрозумів: то в них "https://ru.wikipedia.org/wiki/Gott_mit_uns Gott mit uns " буде написано чи "С намі Бог"?
показати весь коментар
07.05.2022 23:34 Відповісти
Real Dmitry Smirnov

@Dmitry88872798

·
https://twitter.com/Dmitry88872798/status/1522802661074034689 14 ч

Пришло время господа переобувать машину. Приехал к знакомому по запчастям, он улыбаясь показал ценники на колеса. В общем я сначала не поверил, потом поверил а потом решил ездить на зимней шиповке пока путен не издохнет.
Ибо цифры даже меня привели в адское *******...
показати весь коментар
07.05.2022 22:45 Відповісти
плакала вся маршрутка, 500грн за колесо - неподъемная цена
показати весь коментар
07.05.2022 23:16 Відповісти
500грн - це зараз 5000-6000 ржублєй
показати весь коментар
08.05.2022 09:18 Відповісти
жаль нет точки у на 1500 км в кремль
показати весь коментар
07.05.2022 22:46 Відповісти
Боятся нам амеры пока давать ракеты большой дальности, увы. Они понимают, что мы начнем ******* просто по всему до чего дотянемся
показати весь коментар
07.05.2022 22:49 Відповісти
Зеленский не позволит
показати весь коментар
07.05.2022 22:59 Відповісти
Чи його хтось слухає ? У нас з 24 лютого , ЗСУ і всі українці живуть окремим життям , від зеневтік , і його бидлокварталомарафоном .
показати весь коментар
07.05.2022 23:20 Відповісти
были да сплыли
показати весь коментар
07.05.2022 23:20 Відповісти
Хай Лука з території Білорусі йо...не,а ми потім йому віддамо !
показати весь коментар
08.05.2022 00:49 Відповісти
та він разів 100 вже ****** чи 300,крайній раз позавчора ракетами з літака
показати весь коментар
08.05.2022 11:01 Відповісти
Якщо дійсно саме "Точкою-У", то тільки з території "братньої" бССр.
показати весь коментар
07.05.2022 22:49 Відповісти
Подождите. Они же недавно, после того как ударили точкой по ЖД вокзалу Краматорска, божились что у них нет Точек-У - как понимать теперь эти заявления?
показати весь коментар
07.05.2022 22:50 Відповісти
уважно прочитайте новину
показати весь коментар
07.05.2022 23:03 Відповісти
Текст статті ніхто не читає. Всім пох...
Головне - емоції.
показати весь коментар
07.05.2022 23:24 Відповісти
Хай запхають свою точку ***** в зад, виродки.
показати весь коментар
07.05.2022 22:51 Відповісти
Философ Ильин - Россия самая паскудная до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.
показати весь коментар
07.05.2022 22:52 Відповісти
А я думал шо биндерофашистонацисты, только русскоязычных точками гасят... У кремле шото поламалося.
показати весь коментар
07.05.2022 22:57 Відповісти
Из более - менее крупного в радиусе поражения Точки из бульбостана : Ковель, Вараш, Сарны, Коростень . Суки.
показати весь коментар
07.05.2022 22:57 Відповісти
Коростень как бы не западные области Украины.если уже по Коростеню,то почему уже тогда не по Киеву?скопление людей в Киеве будет обязательно на 9мая, Опздж бывшая обеспечит
показати весь коментар
08.05.2022 02:02 Відповісти
Это новость для внутреннего употребления. Извне все просто жестко епашат бешеных агрессоров фашистов рашистов.
показати весь коментар
07.05.2022 22:59 Відповісти
Фашисты **********, люди уже насобирал сколько осколков ваших ракет, где подписана каждая деталька, что свидетельств преступлений хватит на десять Нюрнбергов.
показати весь коментар
07.05.2022 23:10 Відповісти
евреям на расии приготовиться. Где-то я уже это видел ....

показати весь коментар
07.05.2022 23:16 Відповісти
О, газовые камеры подъехали
показати весь коментар
07.05.2022 23:30 Відповісти
А мы можем анонсировать на 8 мая удары по Белгороду и Курску?
Или путен нападёт?
показати весь коментар
07.05.2022 23:18 Відповісти
Єрмак не дозволяє
показати весь коментар
08.05.2022 10:13 Відповісти
Тоді конче треба в.бати по москалях 9 мая
показати весь коментар
07.05.2022 23:25 Відповісти
Брянск и Белгород напряглись ....5.14 ...
показати весь коментар
07.05.2022 23:32 Відповісти
Помилка, бандеровці затєвают Точкі У по скупченню людей на Червоні площі 8 - 9 травня,
а також у Пітері і інших містах росії
показати весь коментар
07.05.2022 23:53 Відповісти
Можуть ракетами з каспію відстріляти по центру міста і потім набрехати що хочеш
показати весь коментар
08.05.2022 00:11 Відповісти
Белгородська та Курська республики приготуватися! Нічого, незабаром ви будити у рідній гавані на Неньці
показати весь коментар
08.05.2022 05:15 Відповісти
Ну що ж, кацапи існують вже постійно у такій "парадигмі", що любу підлість/злочини їм можна/хочеться списати на "бЕндерівців/нацистів" і т.п.
показати весь коментар
08.05.2022 10:23 Відповісти
Кацапи, сьогодні день Матері, а мати своєї підараші ви залили її ж кров"ю. Ви не люди і не тварини, ви - потвори без совісті, шматки м"яса одержимі бісами. Горіть у пеклі!
показати весь коментар
08.05.2022 11:08 Відповісти
Вечерело.. шел 73 день спецоперации " взятие Киева за три дня". Анансированный 50дней назад разгром украинской авиации саботировался сообщениями начгенштаба нереальными потерями украинской авиации, счёт перевалил за две тысячи. Герасимову и в голову не приходило, что то, что он передает как потери Украины, были сводки о собственных потерях...
показати весь коментар
08.05.2022 12:48 Відповісти
Можливо нам також необхідно анонсувати обстріли кацапських міст і відразу здійснювати після першого прильоту, тільки так рашистське насєлєнії зрозуміє, що означає їхнє асвабаждєніє України. Думаю, що після цього в кацапні почнеться паніка, тому що кацап храбрий доти поки йому не дати по зубах.
показати весь коментар
08.05.2022 14:07 Відповісти