7911 відвідувач онлайн
2 676 15

Чехія визнала дії російської армії в Україні геноцидом українського народу. ДОКУМЕНТ

чехія

Сенат Чеської Республіки проголосував за постанову, якою визнав дії армії РФ на території України геноцидом українського народу.

Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс, інформує Цензор.НЕТ.

"Сенат… засуджує етнічно мотивовані злочини проти людства, такі як масові страти, прояв неповаги до загиблих, тортури, зґвалтування, фізичне та психічне насильство або насильницька депортація дітей, які Росія вчиняє систематично та масштабно, що є проявом геноциду проти українського народу", - йдеться в постанові, яку український посол оприлюднив у фейсбуці.

У прийнятій постанові також міститься підтримка подальшого надання Чехією Україні зброї та отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС.

Чехія визнала дії російської армії в Україні геноцидом українського народу 01

Топ коментарі
+31
Чехам-черговий респект за підтримку України...
показати весь коментар
11.05.2022 18:13 Відповісти
+13
Чехия правильная страна!
показати весь коментар
11.05.2022 18:18 Відповісти
+13
Щира подяка чехам від народу Украіни , за підтримку 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
11.05.2022 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чехам-черговий респект за підтримку України...
показати весь коментар
11.05.2022 18:13 Відповісти
А українский парламент вважає?
показати весь коментар
11.05.2022 23:49 Відповісти
Бункер на Урале продолжает наполняться вонючим газом. Уралнаш планирует Китай. Хочу видеть закатованых в НКВДешных застенках рабссейских генералов.
показати весь коментар
11.05.2022 18:16 Відповісти
Чехия правильная страна!
показати весь коментар
11.05.2022 18:18 Відповісти
всё по плану..
маск обозвал ***** *****м,бритты дали гарантию шведам и финнам..
показати весь коментар
11.05.2022 18:19 Відповісти
Рашки, как страны, не должно быть вобще
показати весь коментар
11.05.2022 18:24 Відповісти
Щира подяка чехам від народу Украіни , за підтримку 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
11.05.2022 18:26 Відповісти
Сейчас самое время всем странам признать и ГОЛОДОМОР в Украине - геноцидом украинского народа
Тем более , что кацапы опять вывозят - воруютпродукты с Украины
показати весь коментар
11.05.2022 18:32 Відповісти
Респект братам чехам!!! Чехи,на відміну від ********, пам'ятяют 1968р.!!!!
показати весь коментар
11.05.2022 18:38 Відповісти
Щиро дякуємо.
показати весь коментар
11.05.2022 18:51 Відповісти
Vsio verno skazano.Moloci cexi
показати весь коментар
11.05.2022 18:56 Відповісти
Дякуємо друзям чехам!
показати весь коментар
11.05.2022 19:12 Відповісти
чехи молодцы!!!!
показати весь коментар
11.05.2022 19:28 Відповісти
Естонія, Канада, Литва, тепер от Чехія.

Регістрація в Сенаті США резолюції про визнання РФ державою - спонсором тероризму...

Процес пішов!
показати весь коментар
11.05.2022 19:28 Відповісти