11123 відвідувача онлайн
11 384 41

Німеччина почала тренувати військових ЗСУ на гаубицях PzH 2000

німеччина,гаубиці

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Spiegel.

Бійці Збройних сил України розпочали навчання в артилерійській школі в Ідар-Оберштайні. Напередодні вони прилетіли до Німеччини літаком Збройних сил ФРН із Польщі.

Німецький уряд разом із Нідерландами спільно вирішили відправити до України 12 самохідних гаубиць PzH 2000. Перед передачею озброєння ЗСУ Бундесвер навчить українських солдатів користуватися ним. Навчання орієнтовно триватиме 40 днів, але може завершитися раніше за умови швидшої підготовки бійців.

Оборонні відомства Німеччини та Нідерландів готові підготувати до 18-ти розрахунків для гаубиці. Оскільки екіпаж складається з 3-5 солдатів, то навчання можуть пройти до сотні українських військових.

Артилерійські системи для Збройних сил України Німеччина запланувала передати відразу після навчання українських військових. Ці плани міністерка закордонних справ Анналена Бербок озвучила після зустрічі з Дмитром Кулебою.

Топ коментарі
+34
Ну, всё лучше 12 гаубиц PzH 2000 от Шольца, чем 0 гаубиц "Богдана" от Зеленского.
показати весь коментар
11.05.2022 19:16 Відповісти
+33
Як бачим часу недостатньо , бо наприклпд до 777 гармати наші вояки кидають досилач на знмлю, тобто гармпта вийде з ладу , а це гірше ніж витратити більше часу на якісну підготовку....
досить ура популізму , зважайте що натівська зброя що вийде з ладу з причин неякісної підготовки і виконання інструкцій з експуатації то є загибель людей
показати весь коментар
11.05.2022 19:17 Відповісти
+16
Тоже правильно, сначала мануалы, потом долгие тренировки и только потом в дело. А не угрохать мигом дорогостоящую и очень нужную нам прямо сейчас технику
показати весь коментар
11.05.2022 19:22 Відповісти

Завантаження...