8000 відвідувачів онлайн
2 148 10

Рада 12 травня проведе пленарне засідання, - Корнієнко

корнієнко

"У нас завтра (12 травня) планується засідання. Часу ми не повідомляємо – це закрита інформація", – сказав він в ефірі національного телемарафону, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, на цьому засіданні парламентарі мають намір розглянути законопроєкт №7371 "Про затвердження указу президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 травня 2022 року "Про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів".

"Працюватимемо над тим, щоб упродовж завтрашніх наших зборів ми дійшли до цього законопроєкту", – зазначив перший віцеспікер.

Водночас він уточнив, що цей документ пов'язаний із ухваленим раніше законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб" (законопроєкт №7194), до якого глава держави вніс свої пропозиції.

"Президент не пропонує його скасовувати, а значно покращити. Зокрема покращити і процедуру того, як це відбуватиметься, і дещо змінити орієнтацію того органу, який за це відповідатиме: у тій редакції, яку ми ухвалили спочатку це було Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), але справді є слушні пропозиції, щоб цим опікувалося Міністерство юстиції", – пояснив Корнієнко.

Він також додав, що Кабінет Міністрів з огляду на це вже ухвалив відповідне рішення про створення "певного державного підприємства національного відновлення, національних інвестицій", до якого і передаватимуть конфісковане російське майно.

Топ коментарі
+7
Закон України досі дозволяє перебування чорноморського флоту московії на території України до 2042 року (що прямо протирічить Конституції, де явно вказано, що в Україні не можуть розміщуватися іноземні військові бази).

Харківські угоди досі не денонсовано. Верховна Рада і у вус не дме. Це все, що треба про неї знати.
показати весь коментар
11.05.2022 22:56 Відповісти
+4
Так и визовый режим с рашей , Белорусию и Арменией не введён
показати весь коментар
11.05.2022 23:40 Відповісти
+3
Цю ВР треба однозначно розігнати,як не працюючу. В них є прекрасні можливості працювати 24/7 без перериву.Під ВР є підземний перехід аж до КМ і вихід в метро. Вам що ******** не комфортно,поставити стільці і працювати,тоді ***** складіть повноваження і на фронт в окопи. Ви курви ,за два місяці даже не прйняли закон про заборону УПЦ МП.бо не на часі,у вас під боком філіал ФСБ (рф) КиєвоПечерська Лавра,ви і тут обісралися.Далі на має про що говорити,одні матюки.
показати весь коментар
11.05.2022 23:22 Відповісти

Завантаження...