10411 відвідувач онлайн
10 009 82

Україна більше ніколи не буде жертвою, - Зеленський

зеленський

Україні казали, що російська армія знесе весь її опір за 3-5 днів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив президент Володимир Зеленський у зверненні до американських студентів під час онлайн-спілкування з університетською спільнотою США.

"Після повномасштабного вторгнення Росії я чув дуже багато порад. Усі вони зводилися до того, що потрібно змиритися з тим, що Україна стала жертвою. Жертвою окупації Росії. Що шансів для опору нібито майже немає. Що російська армія нібито знесе увесь наш опір дуже швидко – три-п’ять днів. І що мені нібито краще просто поїхати з України, бо ніхто не зможе зупинити Росію.

Мені пропонували допомогу транспортом замість допомоги зброєю!

Але це все було просто не про нас. Це були абсолютно хибні пропозиції. Вони не враховували того, хто ми є. Хто я є. Як бачимо життя ми тут, в Україні. Наша країна більше ніколи не буде жертвою. Не буде просто спостерігачем за життям – зокрема й за своїм життям. Ми можемо, хочемо й будемо суб'єктами в житті. Такий вибір ми зробили. Такий мій вибір. І вибір абсолютної більшості громадян України", - зазначив він.

Топ коментарі
+45
Жертвою тіпа проста пєрєстать стрєлять і дагаваріться хдєта пасєрєрінє?
Дійсно. Такими ми більше не будемо.
Смішних заходів більше нема.
показати весь коментар
16.05.2022 21:35 Відповісти
+37
Что там с защитниками Мариуполя, "жертва" соцсетей?..
показати весь коментар
16.05.2022 21:37 Відповісти
+37
показати весь коментар
16.05.2022 21:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жертвою тіпа проста пєрєстать стрєлять і дагаваріться хдєта пасєрєрінє?
Дійсно. Такими ми більше не будемо.
Смішних заходів більше нема.
показати весь коментар
16.05.2022 21:35 Відповісти
Частково брехня, частково піар, пересмикування. Щось щиро, а щось - лише самозаспокоєння.
Ну, власне, як завжди. Суб'єктність суспільства це складна річ і не визначається гучними словами окремої особи. Попри те, що їй, можливо, здається, що вона - це і є країна.
показати весь коментар
16.05.2022 21:50 Відповісти
Что там с защитниками Мариуполя, "жертва" соцсетей?..
показати весь коментар
16.05.2022 21:37 Відповісти
Азовсталь. Повідомляється, що поранених українських бійців обміняли на рашистських військовополонених.

Деталі будуть озвучені під час вечірнього звернення президента Зеленського. Чекаємо.

https://t.me/operativnoZSU
@operativnoZSU
показати весь коментар
16.05.2022 21:51 Відповісти
Никто их обменивать не собирался, тем более Зеленский. рашисты хотят их подлечить а потом устроить показательный суд. И уже потом можно будет говорить об обмене.
показати весь коментар
16.05.2022 21:58 Відповісти
"Первых тяжелораненых азовцев привезли в ДНР"

(відео, з якого незрозуміло, де і з ким що відбувається - може бути фейком)
https://t.me/breakingmash/34871
показати весь коментар
16.05.2022 22:27 Відповісти
Уже есть видео как их привозят в Новоазовск.
1. 20 тяжелораненых, 31 относительно здоровых сдались в плен на "Азовстали"
2. Сдалась одна из групп сопротивления, которая фактически откололась от основной группы.
3. Сдались под гарантии сохранения жизни.
4. Обмен им никто не обещал.
показати весь коментар
16.05.2022 21:55 Відповісти
в етері УА - мовчок...

З Азовсталі евакуювали важкопоранених бійців.

Їх начебто обміняли на полонених росіян, повідомляють Telegram-канали й публікують відео евакуації.

Офіційного підтвердження інформації від української влади ще не було.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону сказала, що поки не може коментувати цю тему. Є очікування, що більше інформації буде у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

"Я не можу коментувати ситуацію, увечері президент зробить на цю тему заяву", - сказав радник голови Офісу президента Олексій Арестович. https://gazeta.ua/articles/np/_z-azovstali-evakuyuvali-vazhkoporanenih-bijciv-zmi/1088590
показати весь коментар
16.05.2022 23:02 Відповісти
Хіба ж Верещук не попереджала, що це не сподобається суспільству..
показати весь коментар
16.05.2022 23:32 Відповісти
Він хоч щось по суті сказав у цьому зверненні?
показати весь коментар
16.05.2022 21:37 Відповісти
А коли він щось взагалі казав по суті?
показати весь коментар
16.05.2022 21:38 Відповісти
hochesh vir hochesh ni, ale v USA jogo oboznyjut. vin vze nagovoryv na lend lease i vijskovy dopomogy v 40b. Ja zuvy v USA 12 rokiv i meni tyt vsi tilky kazyt jakuj vin krytuj. Mozluvo ne ostanny rol graje wo vin jevrej... Ale povirte meni na slovo jakby to byv hto nebyt a ne vin (poroshenko napryklad) takoji dopomogy po krajnij miri vid US Ukraina ne otrymala b. I te wo vin vmije govoryty i donosyty do svity problemy v njogo ne zaberew.
показати весь коментар
16.05.2022 22:27 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=4fb6VMwm5No видео уже год там есть почему США еще раньше решило помочь не смотря на всю фигню с нашей властью
показати весь коментар
16.05.2022 23:26 Відповісти
aha tochno... tomy tjagnylu z vazkum ozbrojennjam 2 misjatsi.

PS: ja ne govorjy pro Jermaka i reshty... Ja govorjy concretno pro Zelenskogo i jogo vminnja govoryty i zvertaty svit na tse yvagy. Bo tyt najizd byv wo vin zavzdy nese wo nebut..... ljydu aplodyjys stojachu na vsih jogo conferenciah i cutyjyt.. i v sviti ljydu na njogo dyvljatsja jak na rok zirky.... zaberu zelenskogo i vse pide do sraky.
показати весь коментар
16.05.2022 23:53 Відповісти
Коротко - жертва аборта це ху..ло і це його вибір.
показати весь коментар
16.05.2022 21:37 Відповісти
Вот это новость, сказал студентам)
Скоро будет новость - рассказал школьникам))
показати весь коментар
16.05.2022 21:38 Відповісти
Пам"ятаю він новорічне привітання дітям розповідав
показати весь коментар
16.05.2022 21:57 Відповісти
Кожен сприймає це по-своєму,але в цілому він правий!
показати весь коментар
16.05.2022 21:38 Відповісти
Що саме правильно, те що каже, чи те що робив? Я вірю фактам, а не базіканю. А ви?
показати весь коментар
16.05.2022 21:44 Відповісти
Все що можна зрадить, він зрадить.
показати весь коментар
16.05.2022 21:39 Відповісти
А що не змогли - тому зрадіє.
показати весь коментар
16.05.2022 21:53 Відповісти
не буде "жертвою" зелених кварталів..
показати весь коментар
16.05.2022 21:40 Відповісти
Який же ти героїчний "про*балющик"!
показати весь коментар
16.05.2022 21:41 Відповісти
не сказав, хто його переконував припинити опір та тікати з України?
Не д'єрмак, часом?
У всяк випадку, не Байденко, не Джонсонюк, і не Порошенко.
показати весь коментар
16.05.2022 21:41 Відповісти
Американцы говорили ему бежать во Львов. Факт же. Они верили, что Киев захватят. Проблема в том, что американцы не учли психологию Зеленского. И это не смелость, но не буду об этом, так как не на часи.
показати весь коментар
16.05.2022 21:52 Відповісти
у Львів, а не з України! це не "акакаяразніца"!
показати весь коментар
16.05.2022 22:03 Відповісти
Може американці хотіли взяти його та папу карло під тепле крило американської феміди? Вони також ******* веселощі.
показати весь коментар
16.05.2022 22:16 Відповісти
зечмо каломойшу не лише самого
показати весь коментар
16.05.2022 22:53 Відповісти
У зевлади якась маніакально хибна думка, що якби не він Український народ би здався і не бився, дуже хибна ідея мушу сказати.
показати весь коментар
16.05.2022 21:42 Відповісти
ЗСУ і народ якраз і врятували його срачину від бородатих пєхатинцев путіна, які їхали по його голову.
показати весь коментар
16.05.2022 22:21 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2022 21:42 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2022 21:43 Відповісти
Як вона взагалі по землі ходить
показати весь коментар
16.05.2022 22:16 Відповісти
> не враховували того, хто ми є. Хто я є
Ну і нарцис, і не соромиться.
показати весь коментар
16.05.2022 21:45 Відповісти
Усе життя навчався...
показати весь коментар
16.05.2022 21:54 Відповісти
Це ти жертва свого популізму, проффесор. Чому простий вчитель не живе як президент, а президент як простий вчитель? Ти ж патякав про це у своїй країні мрій.
показати весь коментар
16.05.2022 21:46 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2022 21:47 Відповісти
Да невже?
показати весь коментар
16.05.2022 21:54 Відповісти
Я вже уявляю, як зе-опитувачі ходять на передовій
показати весь коментар
16.05.2022 21:58 Відповісти
Без паніки. Спокійно йдемо і забираємо депозити з альфа банку. Якщо є гроші на карті знімаємо. Завтра може бути пізно.
показати весь коментар
16.05.2022 21:48 Відповісти
А що з ним не так? Він відділився від московського. Працює цілком в юридичних рамках України.
показати весь коментар
16.05.2022 22:06 Відповісти
Психологію нації-жертви українцям насаджували протягом останніх 100 років. Це була політика імперського центру - москви. Закарбувати в колективній пам'яті українців, що Україна всю історію тільки програвала.

Питання досить складне і дискусійне. Навіть Ющенко із своїми нескінченими ініціативами про Голодомор, політ.репресії, Биківню, Батуринську резню свідомо чи несвідомо проводив цю політику.

Як на мене, треба відміняти ці постійні "дні пам'яті" когось чи чогось, запровадити 1 день на рік, 1 день пам'яті.
Бо в нас на телекалах через день якій-небудь день пам'яті. Це - продовження політики формування психології нації-жертви, психології меншовартості...
показати весь коментар
16.05.2022 21:50 Відповісти
Нет. Ющенко как раз был прав. Это дает нам силу, а не чувствовать себя жертвой.
показати весь коментар
16.05.2022 21:54 Відповісти
Кстати, текущая трагичная история ОРДЛО сюда же. Её нужно помнить в будущем, а не стирать. Это важно, чтобы понимать как это происходит и почему.
показати весь коментар
16.05.2022 21:56 Відповісти
Відмінити пам'ять про Голодомор і більшовицькі репресії це те саме, що спалити архіви НКВД. Це зіграє на руку московитам у їхній пропаганді московського міра.

І до речі, коли совкодрочерам тикають у ніс злочини більшовиків, то у них шалено підгорає.
показати весь коментар
16.05.2022 22:16 Відповісти
"Вони не враховували того, хто ми є. Хто я є."

Щось арестовичем тхнуло...
показати весь коментар
16.05.2022 21:51 Відповісти
Мокшанською манією величі. Політтехнологи звідти.
показати весь коментар
16.05.2022 22:02 Відповісти
А що іще чекати від "надвеличнішого"?
показати весь коментар
16.05.2022 22:07 Відповісти
Зеленский на определенном этапе вдруг понял, что несмотря на прежние договоренности о разминировании и прочем разведении сторон, кадыровцы его схватят и будут возить по России на разные антинацистские судилища и ярмарки в парке "Патриот". И тогда он обиделся и заделался героем.
показати весь коментар
16.05.2022 21:52 Відповісти
"Крашений" патріот, як і фарбована повія назавжди залишається повією.
показати весь коментар
16.05.2022 22:21 Відповісти
Вова...направ у дупу дерьмака та беню та станешь героем України
показати весь коментар
16.05.2022 21:53 Відповісти
кишка тонка
показати весь коментар
16.05.2022 22:56 Відповісти
"Только 17,6% фактологических цитат Зеленского на пресс-конференции оказались правдой
21:03 24.05.2021

VoxUkraine: только 17,6% фактологических цитат Зеленского на пресс-конференции оказались правдой
11,8% цитат оказались неправдой, 35,3% - манипуляциями, 11,8% - преувеличением, 5,9% - технической ошибкой. Еще 17,6% цитат идентифицировать не удалось.
К такому выводу пришли аналитики VoxUkraine, сообщает Цензор.НЕТ.
показати весь коментар
16.05.2022 21:53 Відповісти
Это песня о себе, какой он классный, смелый, как руководит целым народом.
А на самом деле, бежать то некуда, везде могу убить. а в Киеве охраняет Армия, он просто символ,
и, даже, если враги схватят, есть уверенность, что не убьют. Хочется рыдать, как трогательно.
Азовцев спаси, вот где герои!
показати весь коментар
16.05.2022 21:56 Відповісти
Чим скоріше Україна тебе позбудеться тим скоріше наступить ясність !
показати весь коментар
16.05.2022 21:57 Відповісти
Вова, інтернет зберігає факти, а ми пам'ятаємо, що ви казали, і що робили.
показати весь коментар
16.05.2022 21:59 Відповісти
Так він ЖЕ не лох. Він ЗЕ лох. А ЗЕ - більше за ЖЕ. Бо ЗЕ==ЖЕ++.

Ось так "же не манж па сис жур" перетворюється на "зе не манз па сис зур".
показати весь коментар
16.05.2022 22:13 Відповісти
****ь, Боневтік, зрадник, завали вже своє гнусаве *бало
показати весь коментар
16.05.2022 22:01 Відповісти
Чому у нього 1 речення побудовано правильно, логічно, слова йдуть по порядку, а 2ге речення більш схоже на набір довільних не зв'язаних слів хворої чи не тверезої людини???? Через це його не слухати не читати неможливо!
показати весь коментар
16.05.2022 22:02 Відповісти
Україна більше ніколи не буде жертвою...а українці?
показати весь коментар
16.05.2022 22:02 Відповісти
так оцінюй по сьогоднішнім Діянням ...
показати весь коментар
16.05.2022 22:05 Відповісти
"Жертвою"..."хто ти є"..."не втік"...Це так банально...
...Типу ніколи не буде так, як у нас на Сумщині орки пройшли через кордон, як через друшлаг (у прикордонників навіть рпг не було!) і окупували її, а потім навіть ти Зе не чекавши того, що ми тут практично "без зброї" вистоємо, а ми вистояли та ще й наваляли мародерській орді (Слава ХолдноЯрівцям і партизанам-єгерям, один із яких був мій знайомий і загинув в бою!)?!

...Ніколи...знову...чи аби дороги та бу(кра)дівництво краще було?! Думаєш Ми забудемо??? Ніколи!!!!

І найголовніше питання сьогодні...
Азовсталь!
Назови хоча б 1 спробу крім пізд...ства по тєліку щось реально зробити там за весь час чи немає слів бо то ж не "біля твоєї хати", а зараз "дуже велика відсать і не можемо нічого зробити та бла-бла-бла...?!
(п.с. вибачте українці за емоції бо накипіло! Довго мовчав щоо цього!)
показати весь коментар
16.05.2022 22:03 Відповісти
Тут все правильно сказав, тільки Якати не треба. Ми вже НІКОЛИ під ярмо не підем. Я навіть лігшому під ригів Ющу зараз спасибі кажу за розігнану тему Голодомору. Такого більше НЕ БУДЕ. Стоятимемо насмерть.
показати весь коментар
16.05.2022 22:03 Відповісти
В тебе каша в голові як була так і залишилась.
Скажи коли Ющенко ліг під ригів?
показати весь коментар
16.05.2022 22:43 Відповісти
Ми знайомі? Тоді коли здав баклажану через мімарандуми і договорняки владу.
показати весь коментар
17.05.2022 00:05 Відповісти
знову боти шиплять - що нейметься ....- ви що не усвідомлюете що ви продажники 33 целкові сьогодні підіграете кацапам та путлеру ....- які ви нікчемні гниди .... Респект Президенту - так тримати Перемога буде за Україною!!!! В тій же Польші сьогодні гордяться нашим Президентом!!! і в цілому Світі теж!!!! Критикувати будем потім.....
показати весь коментар
16.05.2022 22:03 Відповісти
шершавий язик у тебе, Боневтіку мабуть подобається
показати весь коментар
16.05.2022 22:28 Відповісти
Ти знаєш "гордитись" клоуном це дар, не хочу його мати, скажи, а Польша теж пишається що Зе влада зі згоди Зе розмінувала увесь кримський перешийок і запустила кацапів на Південь України ?
Потім дорогий мій ботику від Зе, буде друга спроба Зе стати президентом, і про що ти там будеш розмовляти вже нікому не буде цікаво.
показати весь коментар
16.05.2022 22:35 Відповісти
как оно зеленое говнецо из обосравшейся жопы вылизывать?**** где вы уйобки такие беретесь?шашлыков на майские хоть пожрал?
показати весь коментар
16.05.2022 22:53 Відповісти
ЗЕдебилы, вы больные. Или ты ЗЕбот? Тогда ты ещё хуже
показати весь коментар
16.05.2022 23:24 Відповісти
Трохи насторожує, що у політиці верховного головнокомандувача з'являється все більше "Я", а роль ЗСУ і народу стає все непомітнішою.
показати весь коментар
16.05.2022 22:13 Відповісти
Актор славою ні з ким не ділиться, тільки на врученні Оскара може подякувати мамі Риммі
показати весь коментар
16.05.2022 22:36 Відповісти
Аби ми більше не були жертвою, нам треба позбутися режиму внутрішньої окупації, тобто, Зелю - геть! Його має заступити військова адміністрація на чолі з українським а-ля Піночетом і після війни Україна має перейти до демократії, самоврядування і до вольностей - тобто, шанування прав людини. А це значить для Києва і Кличка з його бандою - геть! Потібно вводити поліцію, суди і прокуратуру, які нарешті повинні почати діяти у відповідності до Конституції та своїх присяг.
показати весь коментар
16.05.2022 22:18 Відповісти
Та ти сам зробив з України жертву у 2019 му, по факту згвалтувавши свідомість мільонів українців які сприйняли крівляющегося хлопчика за пророка
Нажаль як і у випадку зі звичайними згвалтуваннями жертва у більшості випадків сама не зізнається у правопорушені проти неї і буде захищати свого гвалтівника.
показати весь коментар
16.05.2022 22:31 Відповісти
пи ар