9668 відвідувачів онлайн
17 303 25

Вже два російські чемпіони з "танкового біатлону" ліквідовані в Україні

сергій,окупант,бронніков,ліквідований

В середу, 18 травня, стало відомо про знищення в Україні російського окупанта, молодшого сержанта армії РФ Сергія Броннікова. Він був командиром танка.

У 2016 році Бронніков став чемпіоном світу з "танкового біатлону", уточнює Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

Міноборони Росії стверджує, що "танковий біатлон" винайдений влітку 2013 року міністром оборони Сергієм Шойгу. Змагання за участю танкістів із союзних Росії країн, наприклад Китаю і Куби, проводяться щороку на полігоні в Московський області.

Сенс змагань в тому, що екіпажі танків їздять по колу, стріляючи по мішенях і долаючи перешкоди.

Нагадаємо, раніше стало відомо про ліквідацію ще одного чемпіона світу з танкового біатлону, а саме Бато Басанова. Він переміг у цих змаганнях в 2021 році.

Топ коментарі
+32
Не тем биатлоном парашники занимались:
показати весь коментар
18.05.2022 17:15 Відповісти
+28
Усе, приехали. Финиш.
показати весь коментар
18.05.2022 17:05 Відповісти
+18
это им только на пользу. Говорят в аду уже не хватает котлов. Земля бетоном. Слава Украине!!!
показати весь коментар
18.05.2022 17:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Усе, приехали. Финиш.
показати весь коментар
18.05.2022 17:05 Відповісти
Соціальна реклама на російському телебаченні:

«Хотите увидеть мир и интересных людей, но вам не хватает средств? Не проблема: Министерство обороны России передлагает совершить специальный тур за счет богатой матушки-России! Российская армия предоставляет вам транспорт, одежду и питание Оплата - собственная жизнь или здоровье»

показати весь коментар
18.05.2022 17:40 Відповісти
это им только на пользу. Говорят в аду уже не хватает котлов. Земля бетоном. Слава Украине!!!
показати весь коментар
18.05.2022 17:06 Відповісти
Прибиатлонили получается
показати весь коментар
18.05.2022 17:06 Відповісти
На словах ти Лєв Товстой, а на ділі перегной 💀👍😁
показати весь коментар
18.05.2022 17:06 Відповісти
Не треба розписувати кого і коли: достатньо цифр, яки надає Генеральний Штаб кожного ранку!
показати весь коментар
18.05.2022 17:09 Відповісти
Джавилин пофигу какие выкрутасы выделывает танк. Выпаривание в атмосферу неминуемо
показати весь коментар
18.05.2022 17:14 Відповісти
Присылвйте ещё чемпионов!
показати весь коментар
18.05.2022 17:14 Відповісти
Не тем биатлоном парашники занимались:
показати весь коментар
18.05.2022 17:15 Відповісти
А что такое? С опытом рабссейской биатлонкой снарядом от украинских воинов в дупе прожить удается всего час-два? Яка прикра поразка танкобиатлониста до танкочеоноземоудобриста. И молодааая не узнаааает, как же был поджаренный конец...
показати весь коментар
18.05.2022 17:21 Відповісти
Де біатлон, там і до триатлона недалеко.
ЗСУ забезпечить.
показати весь коментар
18.05.2022 17:23 Відповісти
Не х*й путать туризм с эмиграцией!
показати весь коментар
18.05.2022 17:24 Відповісти
Тільки що говорив по телефону з товаришем Каже: "Полазив по Інтернет По Африкам Кубам і Азії поїхали путінські "емісари" з проханням Воно одне і те ж : "Дайте нам ті танки та іншу техніку яку ми вам продали Ми вам таку саму пізніше повернемо!"
показати весь коментар
18.05.2022 17:33 Відповісти
В Африці ще можна луки зі стрілами прикупити...
показати весь коментар
18.05.2022 17:46 Відповісти
Додам: повторний дзвінок: Говорив тільки що з товаришем з Білорусі Служить начфіном у танковій в/ч Сказав що танкісти крізь зуби й пошепки кленуть і Путіна і Луку Бо у них забрали хорошу техніку а "хахли" її спалили А взамін пригнали "хлам" Двигуни з випрацюваним ресурсом Танки неукомплектовані Їздить з гріхом пополам - можна Але воювать - ні!"
показати весь коментар
18.05.2022 18:29 Відповісти
Для джавелина это вишенка на тортик.
показати весь коментар
18.05.2022 17:43 Відповісти
Це - вища нагорода, суперчемпіонство!
показати весь коментар
18.05.2022 17:48 Відповісти
Бронніков зійшов з дистанціїї))
показати весь коментар
18.05.2022 17:59 Відповісти
ну что чемпионы заранее не представились?
показати весь коментар
18.05.2022 18:06 Відповісти
Таки хєровий з ніого виявився біатлонщик
показати весь коментар
18.05.2022 18:26 Відповісти
Давайте ещё Формулу-1 на лафетах.
показати весь коментар
18.05.2022 18:27 Відповісти
Кожен раз як читаю цю дурнувату фразу(танковий біатлон) ледь стримаюсь ,щом не засміятись.Це безглуздий винахид оленячего пастуха Шойгу.Хоча, чому дивуватися,в них навіть балет танковий є.
показати весь коментар
18.05.2022 18:35 Відповісти
Здохло па.ло...
показати весь коментар
18.05.2022 18:39 Відповісти
теория и практика очччень разные вещи
показати весь коментар
18.05.2022 20:14 Відповісти
Я не совсем понял - он был Тяжелобронников или Легкобронников?
показати весь коментар
19.05.2022 13:00 Відповісти