9476 відвідувачів онлайн
6 325 17

Окупанти все ще планують форсувати Сіверський Донець, - Генштаб

рф,техніка,донець,сіверський

Російські війська намагаються встановити повний контроль над Луганською та Донецькою областями, однак на сьогодні цієї мети не досягнуто. Водночас противник не залишає спроб форсувати річку Сіверський Донець.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Противник не припиняє ведення наступальних дій на сході нашої держави, обстріли вздовж лінії фронту та в глибині оборони наших військ. Ворог намагається встановити повний контроль насамперед над Луганською, а в подальшому - над Донецькою областями в межах їхніх адміністративних кордонів. Незважаючи на перевагу в живій силі, озброєнні та військовій техніці, противник на сьогодні не зміг досягнути поставленої мети", - зазначив він.

"За інформацією, що потребує уточнення, противник не залишає спроб і готується до форсування річки Сіверський Донець на ділянці Дронівка - Білогорівка", - додав Громов.

Також на Сєверодонецькому напрямку за підтримки артилерії та армійської авіації агресор веде наступ. Успіху не має.

Топ коментарі
+12
Раки там скоро будуть більші за кацапських свиней...
показати весь коментар
26.05.2022 18:15 Відповісти
+6
Кобзон, Задорнов, хір Алєксандрова, і Жирік у ролі ведучого. Збсь концерт. От тільки ***** ще не прийшло...
показати весь коментар
26.05.2022 18:19 Відповісти
+5
Камикадзы
показати весь коментар
26.05.2022 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Камикадзы
показати весь коментар
26.05.2022 18:13 Відповісти
.......прорисовывается очередная ****Баевка......
показати весь коментар
26.05.2022 18:14 Відповісти
Раки там скоро будуть більші за кацапських свиней...
показати весь коментар
26.05.2022 18:15 Відповісти
Luto plusuy ++++ !
показати весь коментар
26.05.2022 18:16 Відповісти
...а соми - як бугаї.
показати весь коментар
26.05.2022 18:20 Відповісти
Знов до Кобзона черга буде
показати весь коментар
26.05.2022 18:16 Відповісти
Кобзон, Задорнов, хір Алєксандрова, і Жирік у ролі ведучого. Збсь концерт. От тільки ***** ще не прийшло...
показати весь коментар
26.05.2022 18:19 Відповісти
В цей раз підгонять рсзв та безпілотники з авіацією, взагалі вимальовується не приємна ситуація, союзники не хочуть давати м142 ок, давайте смерчі та гради й їх модифікації, з ************.
показати весь коментар
26.05.2022 18:18 Відповісти
он Швець каже, що все їде, і навчання іде. і путлера очікують вкрай неприємні сюрпризи.
показати весь коментар
26.05.2022 18:23 Відповісти
Рєзніков теж щось таке казав. Доводиться вірити, що ж.
показати весь коментар
26.05.2022 18:24 Відповісти
Я може не розумію у військових справах, але чому ми чекали, поки Білорусь підтягне ці іскандери до наших кордонів, чому не руйнували їх інфраструктуру? Мій друг каже "цього не можна робити, це напад на іншу країну". А чого ж ми добилися зараз?
показати весь коментар
26.05.2022 18:25 Відповісти
Ну и чудненько. Хороший способ утилизации недолюдей - утопление в БТРе или танке. Надо рашистам кинуть идею о переправе че5рез Днепр, Десна уже была тоже так ничего вместе с понтонами и руководством.
показати весь коментар
26.05.2022 18:32 Відповісти
флаг в руки, барабан на шею и поутного *** в жопу.
показати весь коментар
26.05.2022 18:35 Відповісти
хочуть контролювати то, хочуть контролювати сьо, "контрольори" ї..чі, самі себе не можуть контролювати, ні свою владу, ні свою бабу.
показати весь коментар
26.05.2022 18:41 Відповісти
У Изюма они тоже не сразу наладили переправу, но наладили. Это война. Расслабляться нельзя.
показати весь коментар
26.05.2022 18:45 Відповісти