9752 відвідувача онлайн
14 778 81

Тупицький і ряд суддів мали легітимізувати Януковича в Україні, - Данілов

данилов,данілов

На початку повномасштабного вторгнення Росії була інформація, що Віктора Януковича привезли в Білорусь, щоб потім, у захопленому Києві, оголосити "президентом України". У цій схемі мали брати участь судді, зокрема одіозний Олександр Тупицький.

 Про це в інтерв'ю 24 каналу заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Цензор.НЕТ.

Данілов пояснив, що в Україні почали готуватися до повномасштабної війни Росії ще з лютого 2021 року, коли перше рішення РНБО стосувалося ексголови Конституційного Суду України Олександра Тупицького. Він і мав брати участь у поверненні вже колишнього президента України.

Це доведений факт. Це не розуміють тільки ті люди, які заплющують очі й не мають бажання із цим зараз розбиратися. Ці судді мають сьогодні давати покази СБУ щонайменше, – заявив секретар РНБО.

Він зазначив, що у Росії був проєкт повернення Януковича через юридичну процедуру, зокрема через суди та Окружний адмінсуд Києва, який у грудні 2021 року отримав заяву від експрезидента України.

"Янукович не має до нашої країни 8 років реально ніякого стосунку, але наші суди дивні. Вони беруть цю заяву", – обурився Данілов та нагадав, як цю заяву ще у січні 2022 року призначили до розгляду.

Зазначимо, у січні 2022 року Янукович поскаржився в український суд, що його незаконно усунули з посади президента. ОАСК своєю чергою відкрив тоді провадження.

Очільник РНБО наголосив на тому, що наступним кроком у плані держави-терористки мало стати якраз таки рішення Конституційного Суду на чолі з Тупицьким, де все зробили б дуже швидко або силоміць, або й цілком добровільно.

"Було б легалізовано пана Януковича. Ці плани нам були зрозумілі. Підготовка була дуже-дуже велика зроблена", – резюмував Данілов нездійснені плани Кремля.

Давайте будемо розуміти, що взагалі мала на увазі підготовка до війни. Ми почали готуватися до війни з лютого 2021 року, коли перше рішення РНБО стосувалося пана Тупицького, – наголосив Данілов.

Топ коментарі
+51
Пішли казочки.
Знову цирк.
показати весь коментар
26.05.2022 21:29 Відповісти
+46
Непізди Данілов, не вигорожуй Зелебобіків Бабломойських!
показати весь коментар
26.05.2022 21:27 Відповісти
+37
Якби лапті захопили б Київ - то для легімитизації малоросійського ************ губернатора в т.зв. правовому полі касапії не треба було жодного рішення Конституційного Суду України.
Бреше Данілов
показати весь коментар
26.05.2022 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Непізди Данілов, не вигорожуй Зелебобіків Бабломойських!
показати весь коментар
26.05.2022 21:27 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/rus/authors/581076d60ffd9/ для хом невіруючих

https://www.pravda.com.ua/rus/columns/2021/12/13/7317240/

ЕЛЕНА ЩЕРБАН
юристка и заместительница исполнительного директора Центра противодействия коррупции

Возвращение "легитимного" через ОАСК: что происходит с делами Януковича в Украине

ПОНЕДЕЛЬНИК, 13 ДЕКАБРЯ 2021, 16:30
показати весь коментар
26.05.2022 21:55 Відповісти
А самому почитать религия не позволяет? Каким боком ОАСК и Вовк к Конституционному суду? В ОПе уже хотят по заявлением Смирнова вообще ликвидировать КСУ полностью. Зеля мечтает под шумок полностью узурпировать власть. Маленькое зеленое *********.
показати весь коментар
26.05.2022 22:19 Відповісти
кацапськю? брехня, той хрюцкій ізиг годиться тільки всяку брехню пейсати.
показати весь коментар
27.05.2022 06:56 Відповісти
от печальной безъисходности ЗЕ-билы начали болтать ерундой

в самый драматический момент войны ЗЕ-ленский опять начал давить независимые институты власти

НЕ ПРОЙДЕТ !
показати весь коментар
26.05.2022 21:58 Відповісти
Так коли буде владі на часі закрити оаск, затвердити римський статут, призначити антикорупційного прокурора та змінити портновський карний кодекс???
показати весь коментар
26.05.2022 22:42 Відповісти
Ну как бы если бы захватили Киев, то так бы и было. Так что дело не в СНБО.
показати весь коментар
26.05.2022 21:27 Відповісти
Якби лапті захопили б Київ - то для легімитизації малоросійського ************ губернатора в т.зв. правовому полі касапії не треба було жодного рішення Конституційного Суду України.
Бреше Данілов
показати весь коментар
26.05.2022 21:32 Відповісти
Да, і не обов'язково таким губернатором мав би стати овощ. Знайшли би когось, штибу рамзанки дирова, в якого рейтинг був би більшим.
показати весь коментар
26.05.2022 21:34 Відповісти
Янукович даже в Беларусь зачем-то ездил.
показати весь коментар
26.05.2022 21:37 Відповісти
а вовочка нікуда і нє єзділ (так кажуть).
показати весь коментар
26.05.2022 21:54 Відповісти
чекав білого коня осідланого і рішення ОАСК
Але шо то пішло не так
показати весь коментар
26.05.2022 21:58 Відповісти
там , бубу не забудьте... дарма він не втік?
показати весь коментар
26.05.2022 21:52 Відповісти
Данилов с ЗЕ-льоными считают людей лохами

какой Конституционный суд легимитизирует готовящуюся аннексию Херсонщины ?
орки даже фуфловый референдум не будут проводить - напишет заявление о присоедини фейковый гауляйтер и общий привет - "исконно русские территории"
показати весь коментар
26.05.2022 22:01 Відповісти
Пішли казочки.
Знову цирк.
показати весь коментар
26.05.2022 21:29 Відповісти
так в них один звязковий андрійко портков
показати весь коментар
26.05.2022 21:38 Відповісти
Зеля і його прихильники не поважають народ, тримають його за дебілів, тому намагаються на вуха навісити в таку брехню.
показати весь коментар
26.05.2022 21:45 Відповісти
30 січня 2022, 22:02
Гармаш: Путін ще може використати Януковича для «легалізації» вторгнення.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-harmash-yanukovych/31678534.html
показати весь коментар
26.05.2022 21:47 Відповісти
Там немає нічого про Конституційний суд.
А от Окружний суд імені Портнова та Єрмака, який не хоче ліквідувати Зеленський, ВЖЕ засвітився у справі по Януковичу.

«Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження за позовом Януковича В.Ф. до Верховної Ради України у спорі щодо визнання факту його самоусунення від здійснення конституційних повноважень Президента України.
Суд призначив розгляд справи з викликом сторін на 16.02.2022 року о 10:15
»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-oask-provadzhennia-za-pozovom-ianukovycha/31633340.html
показати весь коментар
26.05.2022 22:14 Відповісти
Хочуть перенести вибори в раду на рік, щоб Зеленський переобрався на другий термін. Кончена сволота.
показати весь коментар
26.05.2022 21:52 Відповісти
Шото я не пойняв, зебіл данілов гавкає на зебіла тупицького.
????
Цікаво, як саме від цієї зеленої гавканини швидесенько перейдуть до "ва всем вінават Порошенка"?
показати весь коментар
26.05.2022 21:29 Відповісти
битва жабы и гадюки
показати весь коментар
26.05.2022 21:31 Відповісти
Це на яких дібілоїдів розраховано?
показати весь коментар
26.05.2022 21:33 Відповісти
на українських
показати весь коментар
26.05.2022 21:47 Відповісти
73%...
показати весь коментар
26.05.2022 21:55 Відповісти
чим раніше займалися усі служби? шо нам казочки з минулого?
показати весь коментар
26.05.2022 21:34 Відповісти
То може закриєте вже той ОАСК ?
показати весь коментар
26.05.2022 21:34 Відповісти
щось пропустив? де зельоні знов обісрались?
показати весь коментар
26.05.2022 21:35 Відповісти
в Лимані.
показати весь коментар
26.05.2022 21:42 Відповісти
Правильна відповідь: всюди. Нажаль...
показати весь коментар
26.05.2022 22:16 Відповісти
Питання в тому, яким чином 59- річний тупицький потрапив у Відень?
Чи не так, як і портнов з шуфричем?
показати весь коментар
26.05.2022 21:35 Відповісти
Він на той час не підлягав призову
показати весь коментар
26.05.2022 21:45 Відповісти
Думаю, що причина в іншому. Договорняк з владою.
Той же портнов-собачійрот, дружбан данілова.
показати весь коментар
27.05.2022 09:15 Відповісти
Да, уж... Силен енакиевский хряк. Ну а то, что Тупицкий подонок - ничего удивительного. Этот за деньги примет любое решение, даже то, что Чивокуня - посланник с небес.
показати весь коментар
26.05.2022 21:36 Відповісти
у 2019 тупиця був зебілам норм! коли покривав неконституціний розгін ради!
показати весь коментар
26.05.2022 21:57 Відповісти
щось вони так довго готувались, що південь проібали
показати весь коментар
26.05.2022 21:36 Відповісти
уявіть , що б вони просрали , якби данілов курточку одягнув ще у 2020?!
показати весь коментар
26.05.2022 21:59 Відповісти
Конституційний Суд України в чинному складі навіть з Тупицьким НІКОЛИ, ніколи не назбирав би 10 голосів "за" для "легімітизації" овоща.
Та взагалі, як мінімум 12 суддів Суду подались би в еміграцію (якби лапті Київ захопили). Невідомо, чи залишився би Тупицький - але залишилось би, ІМНО, не більше шести з них. Так, там є зрадники, але невелика кількість.

Так що бреше Данілов.
показати весь коментар
26.05.2022 21:41 Відповісти
Автоматами бы погнали. Как в Крыму было. Под угрозой расстрела. Так что да. Сбежать только.
показати весь коментар
26.05.2022 21:45 Відповісти
і втікли би. А шо?
показати весь коментар
26.05.2022 22:00 Відповісти
Ну значит не было бы решения КС. Было бы что-то другое. Планы у них разные были. Главное было - взять Киев.
показати весь коментар
26.05.2022 22:01 Відповісти
Возвращение "легитимного" через ОАСК: что происходит с делами Януковича в Украине

ПОНЕДЕЛЬНИК, 13 ДЕКАБРЯ 2021, 16:30https://www.pravda.com.ua/rus/columns/2021/12/13/7317240/

На днях у Верховному Суді України https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/6/7316442/ вистояв в останній інстанції https://reyestr.court.gov.ua/Review/101634682 вирок щодо державної зради експрезидента Віктора Януковича.

Майже одночасно з цією новиною стало відомо, що Янукович https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/6/7316373/ звернувся до скандального Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом про те, що парламент не мав права усувати його від влади.

Для юристів очевидно, що позов експрезидента подано не до того суду.

За законом такі справи має розглядати виключно Верховний Суд. Більше того, для подібних позовів від колишнього президента давно пройшли строки. Адже процесуальний закон надає 6 місяців особі на звернення в суд з моменту коли вона дізналася або могла дізнатися про оскаржуване рішення. Як ви розумієте, цей строк давно пройшов.

За таких обставин цілком очевидно, що позов Януковича є частиною російської пропаганди.

На фоні інформації про нарощування російських військ поблизу кордонів України - це крок, який мав би стати частиною пропагандистських наративів про так звану "легітимність" державного зрадника.

І цей суд Янукович обрав зовсім не випадково. Окружний адміністративний суд міста Києва http://oaskfails.antac.org.ua/ відомий не просто продажністю і численними кримінальними справами. Навіть після Революції Гідності цей суд залишався частиною впливу Російської Федерації.
показати весь коментар
26.05.2022 21:53 Відповісти
а от ОАСК, т.зв. "вовчий суд" - це да, цей міг би піти на все... Але тоді при чому там Тупицький?

Так що бреше Данілов.
показати весь коментар
26.05.2022 21:59 Відповісти
ОАСК і КС - це якби різні інстанції. За ОАСК повірю, його фактично в 2019 переформатував портнов. Згадайте, скілька раз у Зе просили ліквідувати ОАСК?
До речі, чому коли портнов у 2019 повернувся, то його не арештували? Проти нього з часів Пєті кримінальні справи ж були! Хто їх закрив?
показати весь коментар
26.05.2022 22:38 Відповісти
Данилов висмоктує брехню прямо з пальця щобі догодити Зеле.
показати весь коментар
26.05.2022 21:42 Відповісти
Чому Тупицький у такому разі не сидить на пляшці?
показати весь коментар
26.05.2022 21:43 Відповісти
Как в своё время разгон Рады?
показати весь коментар
26.05.2022 21:47 Відповісти
Судья Логвіна чим займається?
показати весь коментар
26.05.2022 21:49 Відповісти
"На початку повномасштабного вторгнення Росії була інформація, що Віктора Януковича....."-- це і так було зрозуміло тим, хто регулярно читає новини і думає головою, а не іншим місцем. навіть в січні, коли яник раптом до суду щось там почав подавати.
показати весь коментар
26.05.2022 21:50 Відповісти
З лютого 2021 готувались? Що воно несе? І в чому ця підготовка в дебільних рішеннях рнбо?
показати весь коментар
26.05.2022 21:50 Відповісти
А хто ж тупицього випустив з країни під час війни? Невже порошенко?!
показати весь коментар
26.05.2022 21:50 Відповісти
ну а хто ж!?? мені одна вчора сказала - "А чому жодна ракета не попала в "рошен!"??
показати весь коментар
26.05.2022 22:02 Відповісти
Треба було відповісти: "А чому жодна ракета не попала в студію 95 квартал!"
показати весь коментар
26.05.2022 22:41 Відповісти
Зеленському дуже заважає Конституційний Суд узурпувати владу. Вибори в Раду вже через рік, а за слуг ніхто голосувати не буде. Все одно, наволоч, сяде і надовго.
показати весь коментар
26.05.2022 21:51 Відповісти
Большинства не будет, а значит с ОПшки больше страной не поправишь.
показати весь коментар
26.05.2022 21:59 Відповісти
та була спроба в кінці 20 року розігнати КСУ,але Разумков підвів зеленського
показати весь коментар
26.05.2022 22:01 Відповісти
Вообще то это было в ОАСК великого Вовка- но он то свой))
показати весь коментар
26.05.2022 21:56 Відповісти
Мене у такому випадку цікавить одне таке просте питання : ЧОМУ ДОСІ НЕ РОЗІГНАЛИ ТОЙ ДОВБАНИЙ простигосподи оаск???????!!!!! Чому оте кривосуддьо вовк та іже з ним "сатаварісчі" ше й досі не в СІЗО??????!!!!! Чи вони вже "пакаялісь" і передумали приймати участь у спланованому ****** держперевороті?
показати весь коментар
26.05.2022 21:57 Відповісти
ну, може вони не втекли! а , Україна вже переросла цю проблему!
показати весь коментар
26.05.2022 22:04 Відповісти
Ого в нас фантазії.
показати весь коментар
26.05.2022 21:58 Відповісти
А чому вони неарештовані?
показати весь коментар
26.05.2022 21:59 Відповісти
Данылову нагадати, хто того Тупицького у КС делегував та згодом використав як одноразовий гумовий предмет?
показати весь коментар
26.05.2022 22:04 Відповісти
Навіть якщо припустити цю "шизофренію" від Данілова, який як може вигороджує постійно Боневтіка Про*балі, то варто згадати хто "курує" цей славнозвісний Окружний суд, прізвище портнова Данілову нічого не говорить? "Стоп, стоп! У тебя скучноє ліцо Льоша, тєбє дєнєг нікто нє даст! Давай по-новой..."(с)
показати весь коментар
26.05.2022 22:08 Відповісти
Пан Данілов бреше і глазом не моргне!!! Як що ви почали готуватися до війни в 2021 році, то чому окопів не копали на півдні України і чому РНБО займалося тільки байками,а не реальним озброєням!!!
показати весь коментар
26.05.2022 22:17 Відповісти
Данілов, то чим це все закінчилось? Тупицького затримано?
Для чого ця вся розповідь, як ви у черговий раз все "******..ли"?
показати весь коментар
26.05.2022 22:19 Відповісти
Всіх при владі і все ,що відбувається у судовій системі України влаштовує. 90%суддів за гроші готові на будь які рішення ( і це буквально) Судді каста недоторканих негідників.Без докорінної зміни всієї судової системи, навіть після перемоги України,держава приречена .НАЖАЛЬ.
показати весь коментар
26.05.2022 22:24 Відповісти
******** дебіли у нас війна ,досить хернею займатися, вже навіть зебіли починають щось підозрювати коли їм кажуть що на них сходить зелена благодать , а не золотий дощ.
показати весь коментар
26.05.2022 22:24 Відповісти
Це доведений факт. Це не розуміють тільки ті люди, які заплющують очі й не мають бажання із цим зараз розбиратися. Ці судді мають сьогодні давати покази СБУ щонайменше, - заявив секретар РНБО. Джерело:
То фулі ви не працюєте а тільки цирк влаштовуєте???!! Суцільне бла бла бла...
показати весь коментар
26.05.2022 22:32 Відповісти
Реальний ******* на високій державній посаді. А генерал Кривонос десь "на дємбєле прохолоджується"...
показати весь коментар
26.05.2022 22:42 Відповісти
Казки на ніч.
показати весь коментар
26.05.2022 22:44 Відповісти
Очередные зеленые побрехеньки...опять что-то про.рали!
показати весь коментар
26.05.2022 22:58 Відповісти
Ты лучше расскажи почему ПАДОНОК в мантии - ВОВК до сих пор не на нарах???
Или он с вами все вопросы порешал???
показати весь коментар
26.05.2022 23:40 Відповісти
Ахінея. І що вони за рік наготували, "готуючись до війни"? Дороги для армії рашистів?
показати весь коментар
26.05.2022 23:48 Відповісти
Щось в ОБ занервували та почали без слідства і доказів перекладати зраду на інших. І висер з Медведчуком проти Порошенко стався після запитань за розмінування Чонгара і яким чином рашисти вільно заїхали з боку Крима через вузькі перешийки, ще й добре виспалися поки їхали? То може зраду потрібно швидко шукати в самому ОБ, але ж Данілов каже "зараз не на часі" ... "розбиратися будемо після війни". Це з розрахунку, що переможців не судять, чи зрадники все ще сподіваються на інший результат?
показати весь коментар
27.05.2022 00:12 Відповісти
Скрепоносные вытащили из нафталина януковоща и хотели его подсунуть, но что-то пошло не так😏
показати весь коментар
27.05.2022 00:37 Відповісти
це не закінчиться, тепер будете слухати оправдання чого КС не мае бути...
Оооо нова казка а ми знали що війна буде ще с 2021 року
показати весь коментар
27.05.2022 06:14 Відповісти
в лютому, каже, почали готуватись до війни, а коли саме 23 чи 24? А що з Чонгаром ніхто не хоче дати пояснення в СБУ, чи після війни, як з Тупицьким, Порошенком, то зараз, а все, що присчлуг урода і шмарклявого Боневтіка то після війни.
показати весь коментар
27.05.2022 06:58 Відповісти
Воно й видно, як "підготувалися"😡 Забрехалися вкрай!
показати весь коментар
27.05.2022 09:02 Відповісти