8057 відвідувачів онлайн
4 882 129

Понад 58% українців висловилися за вільне володіння зброєю, - опитування в "Дії"

зброя

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Глава МВС Денис Монастирський ініціював опитування про те, який варіант володіння зброєю українці вважають найбільш прийнятним.

25 травня опитування стартувало в "Дії". 

1 червня опитування було завершено з такими результатами:

- Для спеціальних потреб (з особливими умовами зберігання та без права носіння) - 19,43%
- Для особистого захисту (з правом носіння) - 58,75%
- Проти права на володіння зброєю - 21,82%.

В ньому взяли участь 1 726 452 громадян.

Понад 58% українців висловилися за вільне володіння зброєю, - опитування в Дії 01
Понад 58% українців висловилися за вільне володіння зброєю, - опитування в Дії 02

Топ коментарі
+24
Та вже скільки зброї на руках, і ніхто нікого якось не перестріляв.
показати весь коментар
01.06.2022 15:30 Відповісти
+21
Черговий ідіот, ***. І що робити, якщо в віськоматі сказали 24.02: іди додому, позвонимо? І на цьому всьо? Пішком на фронт за пістолетом *********? А що робити жителям Херсона, Мелітополя і тд? З голими руками на танка кидаться? Чи чекать, поки буде як в Бучі?

Іноді краже жувати, ніж говорити... кончене.
показати весь коментар
01.06.2022 15:54 Відповісти
+19
Кожен має вільно володіти зброєю! І чим більше, тим краще! А якщо є вівці, які не хочуть, то їх примушувати ніхто не збирається...
показати весь коментар
01.06.2022 15:43 Відповісти

Завантаження...