Понад 58% українців висловилися за вільне володіння зброєю, - опитування в "Дії"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Глава МВС Денис Монастирський ініціював опитування про те, який варіант володіння зброєю українці вважають найбільш прийнятним.
25 травня опитування стартувало в "Дії".
1 червня опитування було завершено з такими результатами:
- Для спеціальних потреб (з особливими умовами зберігання та без права носіння) - 19,43%
- Для особистого захисту (з правом носіння) - 58,75%
- Проти права на володіння зброєю - 21,82%.
В ньому взяли участь 1 726 452 громадян.


Іноді краже жувати, ніж говорити... кончене.