Росія переходить на посилений режим виробництва ракет та стрілецької техніки, - Маляр

В Міноборони спостерігають перехід РФ на посилений режим виробництва ракет та стрілецької техніки.
Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Росія втрачає не лише своїх людей, яких вона не шкодує, а й озброєння та військову техніку, тому зараз вони змушені використовувати стару техніку та посилити своє виробництво. Ми спостерігаємо, що вони переходять на посилений режим виробництва як стрілецької техніки, так і ракет.
Їхні виробництва працюють зараз у посиленому режимі", - зазначила Маляр.
Топ коментарі
+51 Мирон Левицький #513800
показати весь коментар
02.06.2022 16:51 Відповісти Посилання +47 Анатолий К #427424
показати весь коментар
02.06.2022 16:59 Відповісти Посилання +37 Анатолий К #427424
показати весь коментар
02.06.2022 16:53 Відповісти Посилання