8855 відвідувачів онлайн
14 661 65

Країни ОПЕК+ домовилися про збільшення видобутку нафти на 50%

нафта,ембарго

Країни ОПЕК+ погодилися збільшити видобуток нафти, щоб компенсувати падіння видобутку в РФ: до 648 тис барелів на добу у липні та до 648 тис барелів на добу в серпні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Reuters.

Початковий план був видобувати 432 000 барелів на добу впродовж трьох місяців до вересня.

На тлі цієї новини ціни на нафту незначно змінились, додає агентство.

Ціни на нафту впали вранці в четвер напередодні зустрічі ОПЕК+ через очікування, що Саудівська Аравія та інші члени ОПЕК можуть збільшити видобуток нафти, щоб компенсувати падіння видобутку в Росії.

Російський видобуток впав приблизно на 1 мільйон барелів на добу через санкції.

Одне з джерел в ОПЕК+, знайоме з позицією Росії, повідомило, що Москва може погодитися з тим, щоб інші виробники збільшували видобуток, щоб компенсувати її нижчий видобуток, але не обов'язково компенсувати весь дефіцит.

Як зазначає Reuters, згідно з низкою галузевих оцінок, західні санкції призведуть до падіння видобутку в Росії на 2-3 млн бар/д.

Нагадаємо, нафта впала нижче 113 дол за барель після максимуму у понад 120 доларів на інформації про готовність Саудівської Аравії наростити поставки на ринок.

Зараз основним чинником є сигнал з боку Саудівської Аравії до збільшення видобутку нафти, якщо видобуток у Росії істотно впаде внаслідок накладених на неї санкцій. Зростають ознаки того, що напружені відносини між Саудівською Аравією, найбільшим світовим експортером нафти, і США, покращуються.

Президент США Джо Байден, ймовірно, відвідає Саудівську Аравію цього місяця, що означатиме неминучу зустріч з фактичним правителем країни, наслідним принцом Мохаммедом бін Салманом, з яким він досі не зустрічався.

Це може прокласти шлях для нарощування виробництва в королівстві та допомогти знизити ціни на паливо в США, які злетіли до рекордно високих показників.

Топ коментарі
+37
Ну що, вялікіє, можете консервувати свердловини
показати весь коментар
02.06.2022 18:11 Відповісти
+21
Ще можна китайцям за собівартістю продавати))
показати весь коментар
02.06.2022 18:13 Відповісти
+20
Видобуток вонючего газа внутри бункера значительно увеличится...
показати весь коментар
02.06.2022 18:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну що, вялікіє, можете консервувати свердловини
показати весь коментар
02.06.2022 18:11 Відповісти
Ще можна китайцям за собівартістю продавати))
показати весь коментар
02.06.2022 18:13 Відповісти
Після того, як американці відповились, їхні обʼєми пішли до Китаю. Угода таємна, але всі схиляються, що Китай сплачує по полтюшку...
показати весь коментар
02.06.2022 18:15 Відповісти
И все-таки лучше нефть иметь чем ее не иметь, даже если скважины законсервированы...Хуже когда нечего консервировать кроме гос. долга...
показати весь коментар
02.06.2022 18:31 Відповісти
в Украине есть и нефть и газ. Угадай в каких двух областях самые большие запасы? Совпадение?
показати весь коментар
02.06.2022 18:35 Відповісти
Один в Якутии, а второй?
показати весь коментар
02.06.2022 19:00 Відповісти
Будешь намазывать нефть на свою любовь к фюреру, русский. Бо сравнительно скоро больше ничего пожрать в вашей стране-помойке не будет.
показати весь коментар
02.06.2022 19:03 Відповісти
Как регистрацию на сайте сегодня прошли? Без сложностей?
показати весь коментар
02.06.2022 20:58 Відповісти
у Китая такаая жопа долговая нарисовалась что им скоро выгодно будет только бесплатно брать нефть
показати весь коментар
02.06.2022 20:01 Відповісти
Вони її брали і беруть безкоштовно.
показати весь коментар
02.06.2022 20:14 Відповісти
для чого писати таку маячню?? всі знають, що нафтопровід побудований за китайські кошти і кацапстан НІЧОГО не заробляє на тій нафті, що продає в Китай. і не заробить.
показати весь коментар
02.06.2022 20:20 Відповісти
И сжигать сопутствующий газ из пердаков
показати весь коментар
02.06.2022 18:41 Відповісти
ОПЕКО бендеровцы❗Фошизды
показати весь коментар
02.06.2022 19:05 Відповісти
В рашці не глибокі свердловини, їх відновити дуже складно. Це десь 10 років при умові західних технологій.
показати весь коментар
02.06.2022 19:15 Відповісти
Знову вдарили в сра...у, пробачте, в спину...
показати весь коментар
02.06.2022 18:13 Відповісти
ага,але десь нижче пояса)))
показати весь коментар
02.06.2022 22:13 Відповісти
Нет, уж - в сраку так в сраку!
показати весь коментар
02.06.2022 23:32 Відповісти
За паребріком мабуть радість.
показати весь коментар
02.06.2022 18:13 Відповісти
Вы фсе врети!1!!
показати весь коментар
02.06.2022 18:15 Відповісти
Да ,особенно у КАНДОНДОНОВА
https://www.google.pl/amp/s/www.mk.ru/amp/politics/2022/06/02/kadyrov-vypal-iz-top5-samykh-bogatykh-gubernatorov-rossii.html?espv=1
показати весь коментар
02.06.2022 18:47 Відповісти
Возобновить будет не просто если парафин застынет. Это не Кувейт или Саудиты, которым просто краник надо открутить
показати весь коментар
02.06.2022 18:15 Відповісти
И если давление падает, то нефть в другой горизонт уходит...
показати весь коментар
02.06.2022 21:00 Відповісти
Ще Венiсуела пiдключиться , ситуацiя покращиться з цiною на нафту
показати весь коментар
02.06.2022 18:16 Відповісти
То болото не краще рашки
показати весь коментар
02.06.2022 18:44 Відповісти
Черчиль и Рузвельт сотрудничали со сталиным, так шта как попутчик - сойдёт.
показати весь коментар
02.06.2022 18:57 Відповісти
вони хоть війни не влаштовують
показати весь коментар
02.06.2022 20:02 Відповісти
бред кацапский Венесуэла лучше рашки в 1000 раз - она не убивает украинцев и не захватывает наши територии
показати весь коментар
02.06.2022 20:03 Відповісти
Видобуток вонючего газа внутри бункера значительно увеличится...
показати весь коментар
02.06.2022 18:17 Відповісти
Пора армянського коня випускати на сцену:
-дебіли *** ,©
показати весь коментар
02.06.2022 18:18 Відповісти
Щось мене стримувало інвестувати в нафтові галузі))Певно опек))
показати весь коментар
02.06.2022 18:21 Відповісти
добра новина про нафту! Нарешті!
показати весь коментар
02.06.2022 18:21 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2022 18:27 Відповісти
тепер питання сосать балодя буде у ішака чи у віслюка
показати весь коментар
02.06.2022 20:45 Відповісти
не думаю що ішак чи віслюк дадуть йому свої "інструменти"))) погидують)))
показати весь коментар
02.06.2022 22:14 Відповісти
Валедя хотел нефть сосать, а придется сосать, но не нефть...
показати весь коментар
02.06.2022 23:35 Відповісти
Фсё идёт чОтко по плану - ху?ло опять всех переиграл.....
показати весь коментар
02.06.2022 18:29 Відповісти
Давно пора. Ато хотят бороться с голодом а цена на нефть заоблачная.
показати весь коментар
02.06.2022 18:30 Відповісти
Оце братці і є той ******* рашці. Точніше його початок.
показати весь коментар
02.06.2022 18:34 Відповісти
Має бути пильність тих країн, які збільшують видобуток нафти, бо умовні петрови і баширови вже мають задачі на проведення терактів по знищенню заводів і обладнання, задіяного для цих процесів.
показати весь коментар
02.06.2022 18:35 Відповісти
Это не солсберецкий шпиль, это саудиты, детка. Они чепигов на завтрак бензопилой разделывают.
показати весь коментар
02.06.2022 18:59 Відповісти
не знав, папаша. Знаю тільки, що саудити мають зовнішнє сходство із сирійцями, іранцями та іншими друзяками пуйла.
показати весь коментар
02.06.2022 19:18 Відповісти
нє. саудити ******* сша і американські долари більше за все на світі. крім Аллаха.
показати весь коментар
02.06.2022 20:35 Відповісти
Саудити з кінця Другої Світової є союзниками США.
показати весь коментар
02.06.2022 23:28 Відповісти
Ще зараз Ірану трошки дозволять торгувати і Вялічіє со скрєпами почне відвалюватися.
Русофобія затєваєтся в общем
показати весь коментар
02.06.2022 18:37 Відповісти
Іран стрьомний. Вони ще не встигнуть перевдягнутись з козячіх шкур в цивільну одежу, а вже побіжуть погрожувати Ізраілю. І в той же момент їм кранік знову прикрутять.
показати весь коментар
02.06.2022 19:16 Відповісти
А кацапи кричали, що без них не обійдуться.
показати весь коментар
02.06.2022 18:38 Відповісти
Скорректируйте новость. Планировали увеличить суточную добычу на 400 тыс барелей, а увеличили на 600 тыщ. В статье написано что всего добывать будут 600к но это ошибка, сейчас добыча десятки млн барелей в сутки
показати весь коментар
02.06.2022 18:41 Відповісти
О це так гарна новина.Траур в оркостане!
показати весь коментар
02.06.2022 18:49 Відповісти
при таком разкладе соловьёов начнет марс бомбить
показати весь коментар
02.06.2022 18:56 Відповісти
Если где то прибыло, значит где то убыло.
показати весь коментар
02.06.2022 18:58 Відповісти
Але радіти поки геть рано. Ціна бареля "Брент" зараз 117+, тобто більша ніж була навіть на піках початку 2014 року.
показати весь коментар
02.06.2022 19:07 Відповісти
треба венесуелу і іран розконсервовувати.
показати весь коментар
02.06.2022 20:06 Відповісти
Тихо. Тихо. Тсс! Ви чуєте? "тук-тук-тук"... хтось забиває цвяхи в кришку домовини. А хто в тій домовині, спитаєте ви? А там хтось з калашом і в кокошніку... Але не підхотьте близько, той хтось ше може вкусити.
показати весь коментар
02.06.2022 19:14 Відповісти
ну на долю росії, правильно! на росію наклали ембарго, тепер треба замістити росію на цьому ринку!
показати весь коментар
02.06.2022 19:19 Відповісти
венесуелу розконсервуйте.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5_%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%BD%D0%B5%D1%84%D1%82%D0%B8 в венесуелі найбільше нафти в світі!

вона заллє світ нафтою!

в венесуелі диктаторський режим, в росії теж. але росія крім цього ще й устраює войни. тому ембарго з венесуели потрібно знімати, переложивши його на росію.

і питання венесуели завжди можна вирішити воєнним шляхом. у неї не така велика армія як в рф, і у неї немає ЯО.

НАФТОВІ САНКЦІЇ ПОТРІБНО ЗНЯТИ З ТИХ КРАЇН, ПИТАННЯ ЯКИХ МОЖНА ВИРІШИТИ ВОЄННИМ ШЛЯХОМ.
показати весь коментар
02.06.2022 19:31 Відповісти
якщо з іраном сша підпишуть ядерну угоду - то буде ще краще.

іран може відмовитись від ядерної програми. у нього повно газу, він може всю електрику для себе виробляти на газі. як німеччина. але німеччина газ закупляє, а тут свій є.
показати весь коментар
02.06.2022 19:33 Відповісти
Зараз погано, що венесуела і іран під санкціями.

от якби вирішити питання цих країн!

Нафта впала б в ціні! І об"єми такі були б, що росія більше не була б потрібна.

показати весь коментар
02.06.2022 19:54 Відповісти
Потрібно зараз не тільки накласти ембарго на росію, а й зменшити ціну на нафту в світі.

Тому що росія зараз китаю з дисконтом 30% продає.

нафта зараз коштує 100 долл, а росія продає по 70.

Якщо зробити світову ціну на нафту 30 доларів, то з дисконом вона коштуватиме 21. А це собівартість російської нафти!
показати весь коментар
02.06.2022 20:01 Відповісти
не китаю, а індії. і собівартість начебто насправді 28, а то й більше. пригадую, фігурувала цифра близько 40.
показати весь коментар
02.06.2022 20:38 Відповісти
нарешті всі разом наважились послати нах того х!йла
нехай х!йло свою трубу засуне собі в дупу
показати весь коментар
02.06.2022 20:29 Відповісти
Золотая акция, как ни странно, у Ирана. Если Иран откажется от разработки ЯО, будет купаться в шампанском в бассейне из шоколада. Венесуелу бы еще подтянуть и раше пи$да, навсегда.
показати весь коментар
02.06.2022 21:31 Відповісти
если б эти 2 страны не тупили, нам было бы хорошо....Что там наши дипломаты, почему не работают?
показати весь коментар
02.06.2022 21:49 Відповісти
-Так шо, санкции ввели на пользу, свинособаки путинячьи?
- ОЙ, ОЙ, да, вот сейчас особенно.
показати весь коментар
03.06.2022 09:02 Відповісти