5350 відвідувачів онлайн
3 779 13

В Австрії створили юридичні умови для позбавлення "Газпрому" сховища

газ

Австрія планує позбавити російський "Газпром" сховища Хайдах у Зальцбурзі. Для цього австрійські регулятори розробили юридичні передумови.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Карл Негаммер. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Austria Press Agency.

За словами Негаммера, газове сховище у Хайдаху, яке наразі використовує "Газпром", хочуть передати іншому постачальнику. Проте головною умовою для цього залишається відмова російської сторони заповнювати сховище паливом.

"Хайдах має особливе стратегічне значення. Воно забезпечує ФРН, а також Тіроль і Форарльберг. За принципом "використовуй або втрачай" ми створили рамкові умови, щоб форсувати тему енергетичної безпеки до зими", - сказав прем'єр-міністр.

Нині рівень заповненості сховища становить 0,0%.

Як повідомлялося, російський "Газпром" припинив постачання блакитного палива в Данію.

Топ коментарі
+5
Дивно! 🤔 Схоже, нинішня влада якось умудрилася не потрапити ФСБ/КГБ на гачок. Аьо ж інтереси власної країни поставила вище власного комфорту. Респект!
показати весь коментар
02.06.2022 19:12 Відповісти
+4
Австрійцям-респект...
показати весь коментар
02.06.2022 19:09 Відповісти
+3
Покажіть"бубочке", як треба позбавлятись газової залежності, і Геросу...
показати весь коментар
02.06.2022 19:23 Відповісти

Завантаження...