11743 відвідувача онлайн
32 494 30

В окупованому Бердянську за добу пролунало понад 10 вибухів

бердянськ

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Телеграм-каналі повідомила Бердянська міська рада.

"У місті за добу пролунало понад 10 вибухів, які було чути в різних мікрорайонах міста. Просимо мешканців міста бути обережними, і через відсутність у місті централізованого управління сиренами тривоги – бути гранично уважними, не ігнорувати можливу небезпеку", - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що у Бердянську досі немає зв'язку: "Окупаційна влада, яка взяла за практику глушення сигналу українських мобільних операторів з моменту евакуації мешканців Маріуполя, яка йшла через Бердянськ, намагаються покласти відповідальність за відсутність сигналу на Україну. На сьогодні і далі використовується практика глушення мобільного зв'язку під час масового перекидання ворожих військ територією міста або акваторією Бердянського порту".

Українські мобільні оператори офіційно заявляють про те, що причиною відсутності зв'язку є фізичне пошкодження обладнання та паралельне блокування сигналу засобами РЕБ.

Топ коментарі
+32
партизаньі рвут вату в клочья.......Бердянск = Украина а туПин куйло!
показати весь коментар
02.06.2022 22:12 Відповісти
+16
партизанен???
показати весь коментар
02.06.2022 22:12 Відповісти
+13
это не взрывы..это хлопки!!
показати весь коментар
02.06.2022 22:13 Відповісти

Завантаження...