10157 відвідувачів онлайн
9 299 60

Австрія пропонує проміжний етап для України перед вступом до ЄС

єс,європарламент

Між співпрацею та вступом до Європейського союзу слід запропонувати проміжний етап для України. Щоб вона встигла досягти європейських стандартів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Зокрема, австрійський канцлер Карл Негаммер запропонував створити так званий "підготовчий простір" для України, щоб він досяг стандартів ЄС, аналогічних Європейській економічній зоні та Європейській угоді про вільну торгівлю.

"Нас об'єднує одна мета, ми всі хочемо сильної, незалежної та економічно успішної України. В даний час вона бореться за своє політичне і територіальне виживання. Всі наші зусилля в першу чергу спрямовані на припинення російської агресивної війни. На такому етапі швидке приєднання до ЄС в будь-якому випадку не може бути нагальною проблемою", - зазначив Негаммер.

Він підкреслив, що в нинішніх дебатах про членство України в ЄС необхідно позбутися емоцій, оскільки швидкий вступ нереалістичний.

"Ми повинні створити європейський підготовчий простір, який дозволить крок за кроком зміцнювати співпрацю з ЄС і краще адаптуватися до європейських стандартів", - додав Негаммер.

Топ коментарі
+29
Убераєм все зелене гімно з держпосад, видаєм США коломойшу - і через рік ми в Євросоюзі.
показати весь коментар
05.06.2022 18:39 Відповісти
+23
Нет с нами больше Ромы.
показати весь коментар
05.06.2022 18:36 Відповісти
+15
лаврова не пускают в Сербию: три страны заблокировали его самолет



Запланированный на 6-7 июня визит министра иностранных дел рф сергея лаврова в Сербию оказался под угрозой. Сразу три страны - Болгария, Северная Македония и Черногория- закрыли воздушное пространство для самолета лаврова.

Сербские СМИ поспешили уверить, что "вины Сербии в этом нет", и что 6 июня президент страны Александр Вучич встретится с послом россии в Сербии "в связи с новой обстановкой". Об этом https://www.novosti.rs/vesti/politika/1123410/neizvestan-dolazak-lavrova-crna-gora-severna-makedonija-bugarska-zabranile-prelet-vucic-sutra-harcenkom сообщило издание "Вечерне новости" со ссылкой на свои источники в правительстве.
показати весь коментар
05.06.2022 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нет с нами больше Ромы.
показати весь коментар
05.06.2022 18:36 Відповісти
Здохла чергова елітна кацапська свиня...
показати весь коментар
05.06.2022 18:37 Відповісти
Земля металлом
показати весь коментар
05.06.2022 18:39 Відповісти
Скловатою з залізобетоном
показати весь коментар
05.06.2022 19:17 Відповісти
когда там уже ганзо ********. бегает токо де не стреляют. конченое чмо. пегов или как его там. шоб кацапы понимали ганзо это с порнухи где геи и гомосеки. а они дрочат сидят
показати весь коментар
05.06.2022 18:40 Відповісти
этот Рома из дурдома?
показати весь коментар
05.06.2022 18:44 Відповісти
Этот **** если в Украину приедет то ему на границе сразу язык из шеи нужно вытянуть, шоб была corbata colombiana . лучшего галстука чем собственный язык, наверное в мире не бывает
показати весь коментар
05.06.2022 18:47 Відповісти
Ось він
показати весь коментар
05.06.2022 18:50 Відповісти
Дай Боже, щоб не останній!
показати весь коментар
05.06.2022 20:22 Відповісти
він зараз думає- зозулько-зозулько-скільки мені ще жити зостало......
показати весь коментар
05.06.2022 20:48 Відповісти
в бой пошли каренные рассеяне - ромы и синти ))
показати весь коментар
05.06.2022 18:53 Відповісти
типо пойти перекурить?
показати весь коментар
05.06.2022 18:39 Відповісти
Убераєм все зелене гімно з держпосад, видаєм США коломойшу - і через рік ми в Євросоюзі.
показати весь коментар
05.06.2022 18:39 Відповісти
каломейшу просто шлепнуть нада когда в Днепр вернется. просто кирпичем голову проломить. и нарику и второму пидирасту. и пох шо они обрезанные, и плевать шо без гасовых камер
показати весь коментар
05.06.2022 18:42 Відповісти
Понимаю, без газенвагена каломейше и его подельникам будет не кошерно, но какие времена такие и нравы. Газ дорогой. Так что пусть смирятся, будет больна
показати весь коментар
05.06.2022 18:45 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2022 18:47 Відповісти
І ще багато чого. Принаймі ще треба не обрати наступним ще одну бубочку, не завести замість одного коломойши іншого.
показати весь коментар
05.06.2022 18:45 Відповісти
Не вийде, Зе банда добряче присосалася до тіла України, бо «він не втік» піде на другий термін і бабу Беню не здадут.
показати весь коментар
05.06.2022 20:27 Відповісти
Заробив цукерку від бункерного педофіла, хлопчик Карл. що завгодно придумають, щоб не давати офіційний статус, і не засмучувати бункерного діда. а то він нападЭ
показати весь коментар
05.06.2022 18:43 Відповісти
Они нам могут дать только статут кандидата и дорожную карту. А то что он предлагает это реальная постепенная интеграция. Если им удастся это продавить, то мы не повторим сценарий Турции, а гарантированно войдем в ЕС через какой-то строго ограниченный срок.
показати весь коментар
05.06.2022 18:44 Відповісти
На вскидку лет 10 реформ. Строителей дорог нафиг, коломойшу в Гуантанамо, в президенты какого нибудь Бутусова или Залужного. Тут надо человек, который не побоится жёстко ломать систему, как в свое время Саакашвили в Грузии. Петя с Вовой не смогли
показати весь коментар
05.06.2022 18:59 Відповісти
Они реально готовы нас в ЕС брать? Значит всё серьезнее, чем я думал. Удачи им тогда. Я только за.
показати весь коментар
05.06.2022 18:43 Відповісти
Територіально б аби навпаки уроди, су ка
показати весь коментар
05.06.2022 18:44 Відповісти
- Що таке 100 000 здохлих рашистів?
- Файний початок!
)))
показати весь коментар
05.06.2022 18:44 Відповісти
если венгрия соответствует вашим европейским стандартам, топошли вы...! со своими стандартами
показати весь коментар
05.06.2022 18:45 Відповісти
У маляр ринкова економіка і просте ведення бізнесу. Там міліарди інвестицій. А те що при ******* вони дали задню, це вже інша справа. На момент вступу вони відповідали вимогам.
показати весь коментар
05.06.2022 19:01 Відповісти
Снова идиоты видят зраду. Это не зрада, а помощь. И великая новость. Давайте признаем - мы неспособны построить нормальное государство тридцать лет, оттого нам нужно руководство. Вот ЕС нам его готово предоставить. Чего вам не нравиться?
показати весь коментар
05.06.2022 18:45 Відповісти
Недоучка.
показати весь коментар
05.06.2022 18:51 Відповісти
Девушка прислала парню свою фотку по вайберу с припиской:
-- Нравиться?
На что парень ответил:
--Ну, нравься.
показати весь коментар
05.06.2022 19:39 Відповісти
Идиоты как раз видят в очередном европейском балабольстве ни о чём что-то толковое.🤦
показати весь коментар
05.06.2022 18:53 Відповісти
Блин,в страна кандидат это не промежуточный этап? Как вы задрали путинососы на марше, уроды
показати весь коментар
05.06.2022 18:45 Відповісти
Страна кандидат это просто кандидат. А тут реальная интеграция. Это намного круче кандидата.
показати весь коментар
05.06.2022 18:47 Відповісти
неправда,страна кандидат отримає реальні гроші на модернізацію,а цей пропонує довгий "коридор" з не існуючою нормативною базою!
показати весь коментар
05.06.2022 21:12 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2022 18:47 Відповісти
на калибр его верхом и прям в кабинет вучича!
показати весь коментар
05.06.2022 19:02 Відповісти
Тільки телепортуватися.
показати весь коментар
05.06.2022 20:33 Відповісти
Переслідування опозиції це європейські стандарти, чи ні?
показати весь коментар
05.06.2022 18:48 Відповісти
Обкладинка журналу в Польщі.
показати весь коментар
05.06.2022 18:48 Відповісти
Европедики будут крутить продажными жопами и придумывать отмазки до упора. Лишь бы не брать Украину в ЕС. Там же была хорошая идея про союз с Великобританией,Польшей,странами Балтии. А всю эту всратую немчуру,австрияк,лягушатников и прочий шлак,подъедающийся на кацапских взятках просто нах.
показати весь коментар
05.06.2022 18:50 Відповісти
В элитный клуб ЕС принимают после выполнения определённых пунктов и их много.
Кто эти пункты выполнять будет,те кто дороги уже строить собрался?
показати весь коментар
05.06.2022 18:53 Відповісти
постоять в прихожей 20 лет как янычары? .... у вас в некоторых странах ЕС неплохо бы для начала депутинизацию провести ... глядишь и генератор дурацких идей бы перестал работать
показати весь коментар
05.06.2022 18:53 Відповісти
Проміжний етап має включати розстріл зеленого, єрмака, подоляка, АраХамії і всієї тієї швалі.
показати весь коментар
05.06.2022 18:54 Відповісти
це в ідеалі
показати весь коментар
05.06.2022 19:12 Відповісти
А растрел 90% населения которые их поддерживают включен в этот этап?
показати весь коментар
05.06.2022 19:16 Відповісти
А цим вже займається параша.
показати весь коментар
06.06.2022 23:26 Відповісти
Чергове європейсько- рашистське кидалово для України і її народу, прорашистський австрійський канцлер Карл Негаммер ,назвав "підготовчий простір" для України .Карл ,за рашистським коритом іди накуй.
показати весь коментар
05.06.2022 19:08 Відповісти
Членство в ЕС нам не светит ближайшие лет 30, и это при успешном проведении реформ, войну выиграть это только начало, у нас судов нет и вся власть построена на коррупции, по-другому ничего не работает, и что хуже всего, большевизм общественного сознания, народ жаждет не правосудия, а "справедливости", далеко ходить не надо, вот на этом форуме Коломойского кирпичом прихлопнуть предлагают, такие порядки только в РФ да Китае.
показати весь коментар
05.06.2022 19:09 Відповісти
Правильно.Без реформ нас не візьмуть.В ЄС єрмаки,бєні та гетьманциві не потрібні
показати весь коментар
05.06.2022 19:11 Відповісти
Нельзя проситься в ЕС и критиковать ЕС.Если ЕС плохой,то не надо туда и проситься.
Ещё один Орбан в ЕС не нужен.
Надо вступать туда где всё прекрасно.
Кто знает где это?
показати весь коментар
05.06.2022 19:14 Відповісти
Германия Франция Италия Венгрия..а теперь и Австрия...не любят Ze..ne Loha...
показати весь коментар
05.06.2022 19:15 Відповісти
Слишком много чести. Они не любят украинский народ.
показати весь коментар
05.06.2022 19:19 Відповісти
А як можна любити нарід який вибрав клоуна презом?
показати весь коментар
05.06.2022 20:27 Відповісти
Вони не ******* нашу корупцію і ********* який її обожнює.
показати весь коментар
05.06.2022 22:13 Відповісти
Гуманитарную помощь стран ЕС Уераине курирует Коломойский и его шайка не Воров...
Это плохо...кажуть у ЄС...
показати весь коментар
05.06.2022 19:22 Відповісти
"Чтобы обмануть-надо внушить иллюзию.
Это самый верный путь перевести го.....ев из привычного состояния,на путь нужный тебе"
Из какой книги додумайтесь сами
показати весь коментар
05.06.2022 19:30 Відповісти
Придумують все що завгодно аби не взяти Україну в ЄС.
показати весь коментар
05.06.2022 19:57 Відповісти
Думаю Австрию не нужно брать в наш союз, пусть воюет сама с русскими.
показати весь коментар
05.06.2022 20:01 Відповісти
Если мы сами не построим себе нормальную страну, никто за нас нам ее не построит. Это простой факт. Все эти очередные придумки для галочки, уже стыдно. НА данном этапе про этот ЕС вообще можно забыть и не морочить людям голову. Самим придется, только самим. А когда/если получиться, то не факт что нам нужно будет в это ЕС. В структуру где любую инициативу может зарубить одна кремлевкая подстилка и все равны, но кто-то все же ровнее. ЕС хорошо для небольших стран. Украина при нормальном подходе сама себе ЕСом может стать. С таким то потенциалом. Никто не мешает заключать различные союзы и договора на двухстороннем уровне. А то мы все мечтаем что добрые дядьки сами за нас все сделают.(
показати весь коментар
05.06.2022 22:07 Відповісти
Список гнид:
1. Орбан
2. Драги
3. Негаммер

Список потенциальных гнид:
1. Макрон
2. Шольц

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B5_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D1%83 Список стран со статусом кандидата в члены ЕС :
1. Черногория
2. Турция
3. Македония (!)
4. Албания (!!)
5. Сербия (!!!)

То есть, понимаете, Албания и Сербия больше заслуживали статус кандидата, чем Украина!!!!!
показати весь коментар
05.06.2022 22:23 Відповісти
Та це зрозуміло. Ми дуже рвемося в Європу але демонструємо що ми насправді і є совок 2.0. Зокрема у нас культивується вражаючий сексизм де право на перетин кордону залежить від твого статевого органу. Це просто ганьба. Допоки будуть приймати ватні постанови ніхто нас нікуди не візьме.
показати весь коментар
06.06.2022 00:16 Відповісти