6829 відвідувачів онлайн

Окупантам у Мелітополі бракує холодильників для зберігання тіл російських військових, - ГУР

рф,солдати,ліквідація,рефрижератори

Окупаційна адміністрація Мелітополя терміново шукає додаткові морозильні камери та промислові холодильники. Відомо, що міський м’ясокомбінат, який переобладнали в морг, вже повністю заповнений тілами вбитих окупантів і не може більше приймати "вантаж 200".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба ГУ розвідки МО України.

"Зокрема, 6 червня російські військові приїхали до ТОВ "Арон-М" (Мелітополь, вул. Ломоносова, 370) та вивчили його холодильні камери. Обладнання було визнано придатним для переобладнання в морг. Керівництво компанії було повідомлене про "рішення щодо тимчасового їх використання на безоплатній основі для зберігання тіл загиблих військовослужбовців". Зазначається, що наразі в Мелітополь активно завозяться трупи рашистів, які загинули під час боїв на напрямку Пологи – Гуляйполе", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ці події пов’язані з великими втратами окупантів у живій силі. Окрім того, тривале зберігання тіл убитих пов’язано з намірами російського керівництва приховати реальні масштаби втрат від російського електорату. Тому практикується так зване "дозоване" відправлення тіл у РФ і максимальне розтягнення цього процесу в часі.

Топ коментарі
+14
Собачки в поміч.
показати весь коментар
09.06.2022 13:36 Відповісти
+14
Правда - они были **********...
показати весь коментар
09.06.2022 13:49 Відповісти
+11
Пусть плотнее трамбуют
показати весь коментар
09.06.2022 13:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Собачки в поміч.
показати весь коментар
09.06.2022 13:36 Відповісти
на Київщині собачки наїлись вже до кінця року - більше русня не лізе.

хоча, гей, буряте...

показати весь коментар
09.06.2022 13:46 Відповісти
Пусть плотнее трамбуют
показати весь коментар
09.06.2022 13:37 Відповісти
прессом (шо олию давит))))))
показати весь коментар
09.06.2022 13:45 Відповісти
О мёртвых либо хорошо, либо ничего кроме правды
показати весь коментар
09.06.2022 13:42 Відповісти
Правда - они были **********...
показати весь коментар
09.06.2022 13:49 Відповісти
типа был пидаром...
показати весь коментар
09.06.2022 14:12 Відповісти
"его не возьмут в космонавты..."

уже не возьмут
показати весь коментар
09.06.2022 15:40 Відповісти
Мертвий кацап-це "хорошо".І це правда!
показати весь коментар
09.06.2022 13:58 Відповісти
Відкрий "Словник крилатих латинських висловів" - там три різні трактовки цього вислову Так що нікого ти не переконаєш у "правильності" саме свого варіанту!
показати весь коментар
09.06.2022 14:04 Відповісти
М'ясокомбінат -морг, як символічно!
показати весь коментар
09.06.2022 13:45 Відповісти
Хоронить не пробовали?
показати весь коментар
09.06.2022 13:45 Відповісти
ага, щоб потім "здесь кости моєго дєда лежат, он в асвабадітєльних операціях здохший ".
показати весь коментар
09.06.2022 14:04 Відповісти
Ну и пусть лежат. Трептов парк не обещаем, но какую-нибудь мемориальную доску - одну на всех, где-нибудь у "трех сестер" - это можно. С надписью от Александра Невского: " Кто с мечем к нам войдет - от меча и погибнет!".
показати весь коментар
09.06.2022 14:55 Відповісти
надо лаконичнее с надписями, достаточно "нехер шастать !"
показати весь коментар
09.06.2022 16:25 Відповісти

показати весь коментар
09.06.2022 13:45 Відповісти
все логично дохлые свинособаки идут на корм ждущим своей очереди сдохнуть, сухпай у них становится питательней
показати весь коментар
09.06.2022 13:45 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2022 13:47 Відповісти
...взад !

на Укропии страшна-а-а-а...
показати весь коментар
09.06.2022 15:42 Відповісти
Альоо! Чорнозем сам себе таким не зробить. Прикопуйте краще
показати весь коментар
09.06.2022 13:48 Відповісти
На часі у Мелітополі назвати вулицю іменем Зеленського
показати весь коментар
09.06.2022 13:49 Відповісти
Ага! Центральну вулицю на міському кладовищі!
показати весь коментар
09.06.2022 14:06 Відповісти
але Зєлєнському на тій вулиці зявлятись не варто.

мелітопольці не зрозуміють піся сдачі Чонгару...
показати весь коментар
09.06.2022 15:45 Відповісти
Мобільні крематорії їм в поміч.
показати весь коментар
09.06.2022 13:50 Відповісти
вул. Ломоносова?
Вот такими названиями улиц, зовут к себе "русский мир".
показати весь коментар
09.06.2022 13:50 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2022 13:52 Відповісти
Обратите внимание, как цифра "200" на борту грузовика напоминает надпись"ZOO".
Если не знать заранее, то запросто можно ошибиться.
Что есть совершенно правильно по смыслу.
Мертвых ZVерей везут домой
показати весь коментар
09.06.2022 14:01 Відповісти
А фото разве не 2014?
показати весь коментар
09.06.2022 14:05 Відповісти
https://dynamo.kiev.ua/blog/188263-v-rossiyu-iz-ukrainyi-otpravilis-52-kamaza-s-gruzom-200 Так, це вересень 2014 року.
показати весь коментар
09.06.2022 16:23 Відповісти
Так вони ж свою сумновідому літеру саме звідти і вкрали...
показати весь коментар
09.06.2022 18:37 Відповісти
а бульдозера вже немає?? загорнув-і забув
показати весь коментар
09.06.2022 13:52 Відповісти
А,чому невідключене електропостачання??
показати весь коментар
09.06.2022 13:53 Відповісти
Можно в бочку и солью пересыпать. Лавровый лист и перец горошек по вкусу.
показати весь коментар
09.06.2022 13:55 Відповісти
Класіка!
показати весь коментар
09.06.2022 14:00 Відповісти
До чего тупорылый и безмозглый недонародец эти русозвери. Разрушили пол Украины, получили санкции на всю линейку. от которых последствия еще впереди разорвали отношения со всем миром, утратили филиал банды ФСБ-РПЦ, а заодно многих сторонников в Украине, потеряли поставки углеводородов и сумасшедшую прибыль, несут расходы денег. техники и солдатни на войне /попытки заместить вологодских исконных имперцев бурятами. тувинцами, чеченцами, дагестанцами еще выльются неразрешимыми проблемами с перспективой распада мордора/, влезли в будущие репарации на многие поколения вперед. И все ради рускага мира и борьбы с нацизмом, то есть с самим собой.
показати весь коментар
09.06.2022 13:57 Відповісти
"Коли Господь хоче когось покарать - він позбавляє його розуму!"
показати весь коментар
09.06.2022 14:08 Відповісти
Как это - не хватает холодильников? А пусть в те холодильники засовывают, которые у граждан по домам и квартирам спи.дили.
показати весь коментар
09.06.2022 14:12 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2022 14:50 Відповісти
Щоб м'ясо не спортилося, жеріть його, падли кацапські. Наших собак і котів жерли, і нічого. Зробіть ще один крок уперед. Всерівно після нашої Перемоги, вас загонять у стойло, де вам, суки, прийдеться жерти лободу. Звикайте ******** гребані.
показати весь коментар
09.06.2022 14:16 Відповісти
На отморозков не хватает мороза.
показати весь коментар
09.06.2022 14:22 Відповісти
Ця інфа з мордору часом не з цієї опери:Сегодня, 8 июня, в администрации Котельниковского района рассказали о гибели нашего земляка на Украине. Завтра жители района проводят Вадима Сергеевича Герасимова в последний путь. Гибель уроженца Котельникова «Блокнот Волгоград» подтвердили в местной районной администрации. Он погиб за мирных жителей, участвовал в специальной военной операции на Украине, героически выполняя поставленные боевые задачи. Вадим Сергеевич родился в Котельниково, здесь окончил среднюю школу №2. Затем уехал в Москву, поступив в Московское высшее общевойсковое командное училище. У погибшего Вадима Герасимова насыщенная воинская биография - служил на Северном Кавказе, проходил обучение в академии Вооруженных сил РФ им. М. В. Фрунзе. После чего в звании подполковника стал командующим батальоном в Ленинградской области.

Подробнее: https://bloknot-volgograd.ru/news/kombat-iz-volgogradskoy-oblasti-vadim-gerasimov-po-1486980
показати весь коментар
09.06.2022 14:27 Відповісти
Зважаючи на деякі труднощі з обслувованням приютів для тварин та допомозі звірам з зоопарків, тимчасово, на дію воєнного стану, та з метою економії коштів молодих республік ДНР та ЛНР дозволити щоб загиблі герої ЛНДНР ще раз, вже посмертно, послужили молодим республікам в якості корма. Дозволити, в разі необхідност,і ексуміровати загиблих героїв і також віддати на прокори бродячим тваринам Маріуполя. Київський націки кинули тварин напризволяще, але нова влада всім допоможе! Пушілін.
показати весь коментар
09.06.2022 14:33 Відповісти
Пусть свои трупы засовывают в телевизоры, если холодильники закончились.
показати весь коментар
09.06.2022 14:37 Відповісти
а не можуть ***** сидіти в параші і не попадати в морозильник в Україні??
показати весь коментар
09.06.2022 14:53 Відповісти
Нащо зберігати їх ! На поля !
показати весь коментар
09.06.2022 14:55 Відповісти
У цей період часу Мелітополі: роза вітрів ---Північ; Північно--Східний напрямок... Пропоную : путінських катюг сплавляти/ своїм ходом.../ із Кирилівки... Не треба бути штурманом. чи навігатором---- запевняю: ---всі вони винирнуть " ВДОМА " на своїх. свіжоспечених кримських військових базах... Економічний ефект колосальний : економія електроенергії в трупарням ; МІНУС ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ і християнські традиції будуть дотримані /поховають як--неяк свої ж... /
показати весь коментар
09.06.2022 14:57 Відповісти
Не хватает холодильников? Используйте стиральные машинки и микроволновки для упаковки потрохов!
показати весь коментар
09.06.2022 14:58 Відповісти
Сушите их как тараньку
показати весь коментар
09.06.2022 15:05 Відповісти
На колбасу пустите и продавайте как при савке по 2.20.
показати весь коментар
09.06.2022 16:35 Відповісти
Місця зберігати м'ясо кацапів на м'ясокомбінаті вже не вистачає.

При тому, що кацапи не мають що їсти і мародерять.

Зараз запустять комбінат і почнуть кормити кацапів тушенкою з м'яса кацапів.

І буде "шах і мат лібєрасти".
показати весь коментар
09.06.2022 17:10 Відповісти