21987 відвідувачів онлайн
5 998 44

Казахстан закликав світ позбутися ядерної зброї до 2045 року

зброя,ядерна

Про це міністр закордонних справ Казахстану написав Мухтар Тлеуберді у колонці для видання Liter, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, війна Росії проти України, а також розмови про повернення ядерних озброєнь та "взаємні загрози застосування ядерної зброї" змушують замислитися про необхідність заборони та ліквідації ядерної зброї.

"Ми закликаємо всі держави, включно з ядерними державами, розробити поетапний план повної ліквідації ядерної зброї до 2045 року до столітнього ювілею ООН", – написав Тлеуберді.

Він також нагадав слова генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша про те, що сьогодні по всьому світу розосереджено близько 13 400 ядерних боєголовок, а можливість застосування ядерної зброї "стала реальнішою, ніж у похмурі дні холодної війни".

Топ коментарі
+27
Які кумедні казахи )) Ага, розбіглися всі роззброюватися. Навпаки, країни будуть шукати можливості створення ядерної зброї
показати весь коментар
19.06.2022 14:52 Відповісти
+10
Казахстан закликав світ позбутися ядерної зброї до 2045 року

....зараз таких iпанутих вже нема, бо горе навчило коржi з салом їсти
показати весь коментар
19.06.2022 14:55 Відповісти
+9
лохів більш немає ! дяка кравчучки.
показати весь коментар
19.06.2022 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які кумедні казахи )) Ага, розбіглися всі роззброюватися. Навпаки, країни будуть шукати можливості створення ядерної зброї
показати весь коментар
19.06.2022 14:52 Відповісти
На жаль, плюсую.
показати весь коментар
19.06.2022 15:22 Відповісти
Ага , тепер немає дурних. Чому вшиву КНДР не рухають ? А приклад України у всіх перед очима .
показати весь коментар
19.06.2022 17:33 Відповісти
Ці козахи слушно радять. Неху..во було би...
показати весь коментар
19.06.2022 17:57 Відповісти
Смішно. Реально.
показати весь коментар
19.06.2022 14:53 Відповісти
Певно Кеосаян подзвонив Токаєву і пригрозив ядерною бімбою за статус персони нон-грата))
показати весь коментар
19.06.2022 14:53 Відповісти
Кацапня з тою бімбою носиться,як дурень з писаною торбою
показати весь коментар
19.06.2022 15:14 Відповісти
лохів більш немає ! дяка кравчучки.
показати весь коментар
19.06.2022 14:54 Відповісти
Казахстан закликав світ позбутися ядерної зброї до 2045 року

....зараз таких iпанутих вже нема, бо горе навчило коржi з салом їсти
показати весь коментар
19.06.2022 14:55 Відповісти
чего он ***** это не предложил? представляю рожу *****
показати весь коментар
19.06.2022 14:57 Відповісти
точно була б кисліша чим на форумі, коли як ***** його називає, жум-жим-жим, про не признання квазіреспублік ***** видав ))
показати весь коментар
19.06.2022 15:40 Відповісти
Токаев молодец, сразу понял кто в Казахстане бучу замутил перед тем как вероломно напасть на Украину и привлечь их в войска в войне против Украины, но в этом ***** просчиталось, таких маразматиков как он уже нет.
показати весь коментар
19.06.2022 14:58 Відповісти
Навпаки світ входить в новий виток озброєння та нового покоління зброї.
показати весь коментар
19.06.2022 14:58 Відповісти
Україна вже позбулася і ось до чого це привело... більше лохів нема, єдиний реальний спосіб для маленьких країн себе захистити це наявність ядерної зброї, після наступу РФ на Україну всі це зрозуміли і отримали моральне право мати у свої арсеналах ядерні ракети.
показати весь коментар
19.06.2022 15:01 Відповісти
Необязательно самим иметь ЯО, достаточно быть союзником стран с ЯО. Вот как бы это вдолбить зеледенту в его пустую башку?
показати весь коментар
19.06.2022 15:11 Відповісти
для цього достатньо потрапити у НАТО))) "але ж НАТО нас не хоче"(с)...
показати весь коментар
19.06.2022 15:49 Відповісти
Как выяснилось, НАТО очень не однородная структура. Кто-то хочет, а кто-то не хочет. Регламент о 100% консенсусе - это какой-то маразм. Какая-то вшивая Венгрия блокирует всё.
показати весь коментар
19.06.2022 18:03 Відповісти
В британському парламенті були слухання на тему , чи зможе НАТО надати допомогу Естонії при нападі на неї Росії. Відповідь міністра оборони - "Ні" шокувала всіх. От вам і НАТО. Франція чи німці будуть воювати з Рашею ? ніколи.
показати весь коментар
19.06.2022 17:42 Відповісти
кацапстан был союзником? большой договор о дружбе и т.п.? Хйло вроде лично что-то подписывал, или Лавров. там штук 20 бумажек международных и двухсторонних. и вот.
показати весь коментар
19.06.2022 22:31 Відповісти
Ватні підари не зроблять цього, в них більше ніхєра нема
показати весь коментар
19.06.2022 15:05 Відповісти
Крысы мавзолейные Киев уже взяли за три дня....
Сомневаюсь я сильно что советские дедывавалы победили Братана Гитлера за 4 года...тушонкой Рузвельта...
показати весь коментар
19.06.2022 15:08 Відповісти
Казахстан сказал ***********, что он голый...
показати весь коментар
19.06.2022 15:10 Відповісти
Тут глибше копати треба.Китай,вустами Казахстану вмочив рашку в її ж лайно.Цікаво спостерігати акти "марлезонського балету"-спочатку Токаєв на кацапському "форумі" сказав "ні" визнанню лугандонії і підтримав західні санкції проти рашки.Сьогодні заява міністра закордонних справ Казахстану.
Почекаємо,що пробекає лавровий кінь.На заяву Токаєва пуйло навіть не пискнув,Кадирка щось там повякав,на тому і все.
Те,що за спиною Казахстану стоїть Китай,сумнівів не визиває,і це добре для нас
показати весь коментар
19.06.2022 15:24 Відповісти
Після виступу Президента Казахстану Токаєва на форумі у Санкт-Петербурзі із засудженням "ДНР" та "ЛНР", росія зовсім випадково знайшла у акваторії порта Новоросійська міни часів ДСВ і зупинила транзит казахської нафти.
У відповідь Казахстан призупинив транзит російського вугілля через європейські санкції.
Нож вспіну.

Нагадаємо слова Шевченкового "Кавказу":
"Борітеся - поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава. І воля святая!"

Як скоро у Казахстані знайдуть казахобандер?
https://t.me/AFUStratCom/3190
показати весь коментар
19.06.2022 16:02 Відповісти
ого казахи рашистів троллять, без ЯО - бензоколонка повний 0
показати весь коментар
19.06.2022 15:11 Відповісти
это скорее без яо всем было бы на них насрать по большому счету, а так - паритет нарушен, договоренности занулены, процесс пошел. Хйлу конечно по-барабану, хотя с другой стороны самому в рай что-то не торопится, все больше народу перед собой пропускает.
показати весь коментар
19.06.2022 22:38 Відповісти
Казахстан правий. Ніхто не повинен мати можливості володіти такою страшною зброєю. Ніхто не повинен мати такої влади знищувати усе живе на планеті.
показати весь коментар
19.06.2022 15:13 Відповісти
Нажаль, ця думка - щось на рівні "краще бути багатим та здоровим ніж бідним та хворим". Вирішальну роль має механізм позбавлення. На мою брудну думку, повне покращення можливо лише в монополярному світи - щось на кшталт початку 90х років.

На приклад, я мрію про то, що після поразки росія буде обов'язана купувати їжу за уран - так, як це було у 90х, але цього разу щоб нічого на залишилося. Але ж навряд чи щось відбудеться у наступні 20 років з Китаєм, навіть зі усіма тими кризами що зараз в них є. Хотів би помилятися...
показати весь коментар
19.06.2022 15:35 Відповісти
Если бы у параши не было ЯО , думаю мир спокойно бы договорился сократить боеголовки раз в 10! Кроме параши н одна страна , даже Китай не рассматривает это оружие как способное привести к победе , только как смерть для всего живого!
показати весь коментар
19.06.2022 15:17 Відповісти
Ага...саме тепер, коли навіть самі москалі зрозуміли, ЩО ЇХНЯ АРМІЯ - ПОВНЕ ЛАЙНО за наслідками "спецоперації"....саме зараз Росія візьме і позбудеться ЯЗ))))
показати весь коментар
19.06.2022 15:21 Відповісти
Вже десятки раз таке наголошувалось з часів Рузвельта.Черговий пук.Іран ,Пакістан,РФ.Ще хтось.
показати весь коментар
19.06.2022 15:25 Відповісти
До 2045 року ніякої ООН не буде і всі вже забудуть цих імпотентів-дармоїдів...
показати весь коментар
19.06.2022 15:26 Відповісти
Краще б закликав світ позбутися від диктаторських країн до 2045-го року.
показати весь коментар
19.06.2022 15:30 Відповісти
Ідея дуже доречна і гуманна, але...
Для початку повинна бути знищіна рашка зовсім як сутність. Та під великим питанням лишиться китай. Ті ще пройдисвіти. Навряд чи погодяться
показати весь коментар
19.06.2022 15:38 Відповісти
Ніхто не погодиться,але формально ,на публіку,можливо розіграти карту "світ без ядерної зброї".
Це може стати приводом щімити рашку,бо саме вона ******** ядерною бімбою,і всіх вже дістала.Серйозні санкції,повна ізоляція,знесилення кацапії на руку Китаю.Нища раша ,коли досягне економічного дна, за фінансову допомогу віддасть Китаю все,навіть території.
показати весь коментар
19.06.2022 16:06 Відповісти
и еще о погоде ))) дон-дон-андон!
///
https://t.me/informnapalm/9619

у кадырки разрыв дон-дон'а

показати весь коментар
19.06.2022 15:55 Відповісти
казахам мона говорити все,що завгодно - позаду Кетай. Всы бачили як крилата піхота зненацька прилетіла в Алмаату. І шо, засрали туалети в аеропорту, покатались по місту. Товариш Сі зняв трубку і полетіли взад. Даремно туди-сюди ганяли моторесурс. Тільки казахів заставили напружитись і напруга не спадає. Тому Токаев іпоказує всім і власним громадянам, що він на свому місці. Якщо так і дальше прямо буде себе тримати казахи видюжуть. Да і не вистачить пенду в упоротих орків.
показати весь коментар
19.06.2022 15:58 Відповісти
Отказ Украины от ЯО одна один из основных факторов возможности рашистской агрессии. Ни одна страна в в здравом уме не повторит нашу ошибку.
показати весь коментар
19.06.2022 15:59 Відповісти
А вы наивно полагаете, что этой войны небыло бы, если бы у нас было ЯО? Я очень сильно сомниваюсь...
показати весь коментар
19.06.2022 20:45 Відповісти
после "будапешта" и "выполнений гарантий"
никто из стран кто им обладает
(среди стран не таких относительно независимых как сша, британия и франция)
не откажется

подобные заявления вроде и назарбайка делал
че там им остается, у кого его и не было
призывать отказаться других))
показати весь коментар
19.06.2022 16:13 Відповісти
доки існує раша як держава ядерна зброя потрібна
показати весь коментар
19.06.2022 18:00 Відповісти
"Глас вопиющего в пустыне" опісля нашої будапештскої угоди!
показати весь коментар
19.06.2022 18:13 Відповісти
краще позбутися роїси