10850 відвідувачів онлайн
30 571 59

Окупанти досі не можуть загасити "вишки Бойка"

бойко,вишки,вишка,чорноморнафтогаз

Про це повідомила колаборантів Ольга Ковітіді, так звана член Ради Федерації РФ від "влади" окупованого Криму, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на російські ЗМІ.

"На даний період (продовжують ліквідувати), намагався наш корабель підійти, але не зміг, вогонь безпосередньо підійшов до свердловини", – сказала колаборантка.

За словами Ковітіді, пошук людей, які знаходились на платформах, результатів не дав. На місці пожежі працюють також військові.

Як повідомляли, 20 червня Збройні сили України завдали удару по бурових установках привласненого Росією "Чорноморнафтогазу", які ще називають "вишками Бойка".

Топ коментарі
+43
показати весь коментар
21.06.2022 12:24 Відповісти
+34
некуй піздіть чужий газ, рабсіянє
показати весь коментар
21.06.2022 12:20 Відповісти
+30
aha ha gari gari jasno , shtoby nepogaslo
показати весь коментар
21.06.2022 12:16 Відповісти

Завантаження...