8601 відвідувач онлайн
29 316 264

Коли захищаєш демократію, іноді треба діяти недемократично, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що у ситуації, коли потрібно захищати демократію в державі, іноді необхідно діяти недемократично.

Про це вій заявив, відповідаючи на запитання канадських студентів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

"Коли ти захищаєш демократію, не може бути питання, що всі твої інструменти демократичні. Тому що демократія – це можливість і діалогу, і права вибору, і свобода. Все це правильно. Але коли йде війна, немає часу на діалог. На жаль. Немає часу на дискусію. Бо час рахується не на секунди, не на хвилини, час рахується людьми. Кількістю тих, хто вижив, і кількістю загиблих", - пояснив Зеленський.

За його словами, чіткі та жорсткі правила, чіткі та швидкі кроки без діалогу, розмов – "це вже не про демократію".

"Я маю констатувати: щоб захистити свободу і демократію в державі, іноді треба діяти швидко і недемократично. Але коли закінчиться війна, це дасть свої результати", - сказав президент.

Топ коментарі
+79
ой дурак
показати весь коментар
22.06.2022 22:34 Відповісти
+77
Іноді краще мовчати... Черчіль хєров
показати весь коментар
22.06.2022 22:35 Відповісти
+73
На стратегію часу нема, на демократію часу нема, на армію часу нема. Чим воно зайнято?
показати весь коментар
22.06.2022 22:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А Зеленский тут при чем? Помощь нам дают не из-за Зеленского. Зеленский просто видосики записывает.
показати весь коментар
23.06.2022 09:46 Відповісти
Острорылый бот, запомни воюет не бубочка, а простые украинцы… и оружие не лично ему дают, а украинскому народу, и не за красивые маслянистые глазки, а за непреодолимое желание порвать рашистскую сволочь пришедшую убивать украинцев. А за азовцев и за оккупированный юг с этого «ненагнетальщика» после войны украинцы ещё 100 раз спросят… Слава Украине
показати весь коментар
23.06.2022 10:28 Відповісти
Как там с коллаборантами? Давно разобрались? Или у вас враги только тех кто Зеленского критикует?
показати весь коментар
23.06.2022 09:45 Відповісти
Вова. Навіть не намагайся. Ти не зможеш ані придушити опозицію, ані побудувати культ особистості. Навіть під час війни. Все, що ти можеш зробити - це пом'якшити свій майбутній вирок.Тож треба вибачитись і почати співпрацювати з опозицією заради скорішої перемоги: це не про патріотизм, свій патріотизм ти добре проявив термосом і *********** паличками, це - про твій інстинкт самозбереження. Думай, Вова. Думай (без "те").
показати весь коментар
23.06.2022 09:23 Відповісти
Він не здатен вибачатись і визнавати помилки. Це порода така - сволота називається.
показати весь коментар
23.06.2022 14:44 Відповісти
Добавить нічого
показати весь коментар
23.06.2022 14:55 Відповісти
Наприклад красти з дурною силою
показати весь коментар
23.06.2022 09:32 Відповісти
Оманські кнурі підлягають шибениці *всім шоблом!
показати весь коментар
23.06.2022 09:41 Відповісти
Звичайно нашому недороблену "юристу" видніше як керувати державою під час війни.
показати весь коментар
23.06.2022 09:55 Відповісти
Оманські кнурі гарно воюють з Порошенко(за справи бєні),пантрують справи на воїнів,волонтерів,патякають Штатам....зараз знов ленд-ліз затормозять.....як дивиться на це вимахування увесь світ а особливо...як бєнякаламой виграє (під час війни)суди у країни "УКРАЇНА",як повертає собі ГАЗ, і дуже чекає на долари....що б зразу передати кремлівській мафії!Моссад,заберіть свого бєню!
показати весь коментар
23.06.2022 10:08 Відповісти
Люба, відкоригуйте свою перлину : "Моссад,заберіть свого Е-Бєню!" Або Е-Бену Е-бабусю. Мені так більше подобається. Цифровізація розпочалася ще до війни...
показати весь коментар
23.06.2022 10:23 Відповісти
Які суди виграє?
показати весь коментар
23.06.2022 10:26 Відповісти
Іч, як заспівав - забув , що опинився в президентському кріслі саме завдяки демократії . Це воно випробовує суспільство на «зковтне чи ні». Узурпатор бєні
показати весь коментар
23.06.2022 10:17 Відповісти
Зеля йде шляхом Лукашенка.
показати весь коментар
23.06.2022 14:56 Відповісти
Яке воно дурне. Борьба с патриотическими твканалами и партиями-это не защита Украины и демократии. Одно дело закрыть каналды и партии сотрудничающие с агрессором(опзж) а другое-воевать против патриотов,тоесть против Украины
показати весь коментар
23.06.2022 10:19 Відповісти
Прямо Клаузевиц или маршал Ракецкий….. молчал бы уже лучше… что то я из истории не помню чтобы лидеры стран антигитлеровской коалиции во время второй мировой с такой частотой как бубочка интервью раздавали!!! Кому война а кому и пиар! То сам,то супруга, шо уже на второй срок начали готовится? Не рано ли?
показати весь коментар
23.06.2022 10:20 Відповісти
ВСТУПЛЕНИЕ УКРАИНЫ В НАТО И ЕС ЗАКРЕПИЛИ В КОНСТИТУЦИИ

Проект изменений в конституцию подал в сентябре 2018 года Президент Петр ПОРОШЕНКО

Он был в верховной раде во время голосования в четверг и призвал депутатов поддержать проект.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-47157337


7 февраля 2019 года Верховная рада приняла этот законопроект, после чего 19 февраля Порошенко его подписал

Таким образом, в преамбуле Конституции была закреплена формулировка
о «европейской идентичности украинского народа и необратимости европейского и евроатлантического курса Украины»


показати весь коментар
23.06.2022 10:22 Відповісти
А вчера 22 июня , видимо в честь этого,

пещерный суд окончательно объявил арест майна Порошенка.

И дата подходящая. Путину понравится
показати весь коментар
23.06.2022 10:32 Відповісти
А вчера 22 июня , видимо в честь этого,

пещерный суд окончательно объявил арест майна Порошенка.

И дата подходящая. Путину понравится
показати весь коментар
23.06.2022 10:44 Відповісти
Тільки за це я поважаю Порошенко. На той момент я його не розумів. Тут передбачено майбутні моменти історії країни.
показати весь коментар
23.06.2022 14:54 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2022 10:22 Відповісти
ВОНО, ще давало концерти 17.04.2014 р. в БК ,Стирол" окупованого м. Горлівка російській спецурі полковника ЗС РФ Бєзлєра І. Н. та колаборантам, а 22.05.2014 р. радісно знімало відосіки на Красні площі в москві.
показати весь коментар
23.06.2022 12:49 Відповісти
Серед Ссак ! Аминь !
показати весь коментар
23.06.2022 14:50 Відповісти
Яке кончене.
Фельдмаршал, війна триває дев'ятий рік. Твоя ОПа, на чолі з дерьмаком, узурпувала владу на сьомому році, ти ще раніше, як тільки дірвався до влади.
Відповідати за беззаконня будеш саме ти, бо, за Законом дерьмак, як і його ОПа, лише обслуга, яка діє за ТВОЇМИ укразівками.
Буба, три роки тому твоє оточення зробло тебе презЕдентом принесло тебе в жертву, як козла відпущення.
показати весь коментар
23.06.2022 10:33 Відповісти
осла відпущення
показати весь коментар
23.06.2022 14:16 Відповісти
володька окуїв
показати весь коментар
23.06.2022 10:42 Відповісти
це напередодні вирішення питання до кандидатства в члени ЄС ? цього боневтіка та його команду та тими ж недемократичними методами ... договориться як янукович , тільки куди цей тікати буде?
показати весь коментар
23.06.2022 10:51 Відповісти
в Оман
показати весь коментар
23.06.2022 14:22 Відповісти
В Московію !
показати весь коментар
23.06.2022 14:49 Відповісти
Ні тільки не в московію, ввх тварина злопам'ятна, але чому ні, хоч поржем ! По-приколу ввх боневтік-у зробить: - Я ТВІЙ ВИРОК.
показати весь коментар
23.06.2022 15:15 Відповісти
Тому ви зачинили мільйони людей в країні. Бо ви рахуєте людей. Логічно ж
показати весь коментар
23.06.2022 10:52 Відповісти
Окрім щойнозареєстрованого , інших "позитивних" ботів подлякової контори, як то , чи - не спостерігається?
показати весь коментар
23.06.2022 11:00 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/16502 Борислав Береза, з окопу : «Пообщался с человеком, который сегодня служит ЗСУ обычным солдатом, а в 2013 году был близок к власти (овоща). Он показывал интересные фотки на телефоне и рассказал мне о том, как в те времена "регионалы" распланировали перспективы и считали, что все контролируют. Рассказал о том, как они видели будущее Украины, о том, что Янукович выиграет второй раз, о том, что к 2020 году подрастет и повзрослеет Янукович-джуниор, который сменит папашу, о том, кто на что окончательно "сядет", о том, что будут и дальше схемы и темы по распилу бабла с РФ, о том, кто и что будет "доить", о том... Но Майдан разрушил все их планы. А ведь они были уверены на 200% в том, что все у них будет так, как они задумали.
Думаю, что теперь я еще много интересного узнаю. Но я в очередной раз убеждаюсь, что власть у нас всегда живёт своими планами и иллюзиями, в которых ориентируется на личные хотелки. А история, каждый раз, развивается иначе. Это Украина, детка».
показати весь коментар
23.06.2022 11:16 Відповісти
Свято віримо, що Все буде Україна !
показати весь коментар
23.06.2022 15:18 Відповісти
Я захищаю закон. Тому мені не потрібно його виконувати.
показати весь коментар
23.06.2022 11:21 Відповісти
Якщо я правильно зрозумів пана президента Зеленського, заборона трансляції патріотичних каналів Еспресо, Прямого та 5-го річ недемократична, але необхідна. Тоді запитання. Кому необхідна? Самому Зеленському? Бені Коломойському? Рашистській федерації, нарешті?
показати весь коментар
23.06.2022 11:36 Відповісти
Хвороба прогресує...
показати весь коментар
23.06.2022 11:47 Відповісти
Результат ми вже бачимо...
показати весь коментар
23.06.2022 12:02 Відповісти
Зе так и не отошел от экрана. Дед Панас с вечерними сказками
показати весь коментар
23.06.2022 12:03 Відповісти
Дед Понос-гундос
показати весь коментар
24.06.2022 11:49 Відповісти
Так, потрібно було Порошенку в 2019 ввести військовий стан, а блазня до тюрми, це б врятувало демократію, та сотні тисяч життів.
показати весь коментар
23.06.2022 12:34 Відповісти
АУФ
показати весь коментар
23.06.2022 12:35 Відповісти
Не Вовка хер ты угадал....
показати весь коментар
23.06.2022 12:54 Відповісти
Зеленський здається не розуміє що таке демократія.
показати весь коментар
23.06.2022 13:05 Відповісти
Навіщо робит такі заяви, коли Україні майже надали статус кандидата у ЄС???
показати весь коментар
23.06.2022 13:30 Відповісти
Специально, шоб кандидатство отозвали. Малолоросу не нужна Украина в ЕС. Он хочет построить вторую Белорашку и быть пожизненным ЗЕлукашенком - ,,отцом народа"
показати весь коментар
23.06.2022 15:15 Відповісти
Kurt Wootz

@vinnicanin

·
https://twitter.com/vinnicanin/status/1539865176438149121 3h

З Бердянську пишуть,що ректором університету призначено завгоспа. Бердянці мабуть забули що президентом вони призначили актора блазень-шоу 95 квартал,а він віддав Україну завгоспу ОПУ Єрмаку- агенту ФСБ. Посміялись? Смійтесь далі. Завгоспи ваше ВСЬО!!! Ви сдьєлалі ета вмьєстьє.
показати весь коментар
23.06.2022 13:31 Відповісти
А що на це кажуть 73% ?
показати весь коментар
23.06.2022 14:26 Відповісти
Щось типу: - А он ваш Порошенко ... !
показати весь коментар
23.06.2022 15:22 Відповісти
Борьба за демократию недемократическими методами звучит примерно как, война за мир или война, чтобы не было войны.
показати весь коментар
23.06.2022 14:28 Відповісти
Опять добрался до айкосов? Бред накуренного наркомана! Вперед к диктатуре? Может все-таки дошло, что после президентства реальный и долгий срок ждет за три года выкрутасов с бюджетом и сдачей своей территории?
показати весь коментар
23.06.2022 14:30 Відповісти
Он воно що! Ось куди ми йдемо - "Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила"
Вова, іди у сраку!
показати весь коментар
23.06.2022 14:39 Відповісти
Зеля ніколи не був захисником демократії.
показати весь коментар
23.06.2022 14:44 Відповісти
И так мне стало жалко демократию, что я ее @бу и плачу..
показати весь коментар
23.06.2022 15:06 Відповісти
вторым ****** решил стать?!
показати весь коментар
23.06.2022 18:57 Відповісти
Сторінка 3 з 3