7696 відвідувачів онлайн
15 905 23

Масований удар по Житомирщині: близько 10 ракет збила українська ППО

ракета

Сьогодні зранку окупанти здійснили масований обстріл Житомирщини. По території області було випущено близько 30 ракет, близько 10 ракет збила українська ППО.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Житомирської ОВА Віталій Бунечко, інформує Цензор.НЕТ.

"Дякуємо нашій ППО!‼️ Сьогодні вранці під час масованого ракетного обстрілу Житомирщини російськими літаками з боку Білорусі нашими захисниками було збито близько 10 ракет, які цілили по об'єктам інфраструктури області", - йдеться у повідомленні.

"Вчергове не втомлюся повторювати ці слова: чуємо сирену - йдемо в укриття!", - додав Бунечко.

Топ коментарі
+18
ППО - повага і шана!
Лука - пдрс підхйловий.. а ви, білоруси, мовчки спостерігайте й надалі.. болото..(
показати весь коментар
25.06.2022 10:54 Відповісти
+17
Хотілося би знати, чи телефонував Зе Лукашу для вияснення причини обстрілу з боку бульбашів?
Якщо обстрілюють з білорусі, то вже треба визначити і її країною-агресором і вводити необхідні санкції.
показати весь коментар
25.06.2022 10:50 Відповісти
+15
почему правительство Украины не делает ни каких заявлений по поводу обстрелов из бедоруси.
показати весь коментар
25.06.2022 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сметанат борщу

@SmetanatBorschu

·
https://twitter.com/SmetanatBorschu/status/1540591906706669568 43 мин

Наші з рос. кордона пишуть, що бачуть, як російські вертушти піднімаються і там літають, а стріляти по ним ЗАБОРОНЕНО!
показати весь коментар
25.06.2022 10:48 Відповісти
білорашка то "священна корова" не провокувати ,а то путін нападе,тобто лукашенко)
показати весь коментар
25.06.2022 10:54 Відповісти
Хотілося би знати, чи телефонував Зе Лукашу для вияснення причини обстрілу з боку бульбашів?
Якщо обстрілюють з білорусі, то вже треба визначити і її країною-агресором і вводити необхідні санкції.
показати весь коментар
25.06.2022 10:50 Відповісти
зе скажет, что белорусы то же люди, как и кацы. Они не смогут пойти войной
показати весь коментар
25.06.2022 10:56 Відповісти
ППО - повага і шана!
Лука - пдрс підхйловий.. а ви, білоруси, мовчки спостерігайте й надалі.. болото..(
показати весь коментар
25.06.2022 10:54 Відповісти
Так 30 ракет з територии Беларусии ? Офуеть ‼️‼️
показати весь коментар
25.06.2022 11:10 Відповісти
Правильно - терпіти стільки років чмо , значить бути чмошніками . Так само , як і кацапи під.уйловники . А якщо серйозно , то скільки Україну будуть обстрільвати з території бульбашів ? Відповідь : поки не захєрачити добряче у відповідь .
показати весь коментар
25.06.2022 11:13 Відповісти
Такими ударами склади зі зброєю і іншою технікою вибивають. А Україна не може нічим відповісти.
показати весь коментар
25.06.2022 10:56 Відповісти
Чому ? НАТО сказало , что куда посылает Украина ракеты- это ее дело.

ЗНАЧИТ ЗЕ не разрешает ?
показати весь коментар
25.06.2022 11:11 Відповісти
Які ракети? В нас їх немає.Точки -У закінчилися,або просто не дістануть.Нам ж потрібно не просто по полі вистріляти,а конкретно в ціль попасти.НАТО ракет не дає.
показати весь коментар
25.06.2022 12:11 Відповісти
в Україні вже давно нема великих складів зі зброєю і технікою, тому і просимо в цілого світу! А в новині прямо написано, що кацапи стріляють по інфраструктурі....
показати весь коментар
25.06.2022 12:19 Відповісти
То є маленькі склади. Десь же стоїть озброєння. Москалі і шукають.
показати весь коментар
25.06.2022 14:25 Відповісти
почему правительство Украины не делает ни каких заявлений по поводу обстрелов из бедоруси.
показати весь коментар
25.06.2022 11:01 Відповісти
Рашисты выпускают по Украине по максимуму все что у них есть. Зато нас пугают еще какой то эскалацией
показати весь коментар
25.06.2022 11:09 Відповісти
Що *****,що лука- обидва ці під#ари закінчать свої нікчемні дні в Гаазі. Якщо,звісно,не здохнуть раніше.
показати весь коментар
25.06.2022 11:10 Відповісти
Чому Зєля не виступив з РІЗКИМИ претензіями до пожирачів бульби? І з попередженнями, типу якщо ще хоч раз...
показати весь коментар
25.06.2022 11:16 Відповісти
Ни одного письменного предупреждения беларуси не внесено ни через ООН ни другим способом. 4 месяца пуляют с беларуси ракеты по суверенной территории Украины, открытое нападение войск с захватом территории и АЭС , а от нас тишина и в военном и в дипломатическом плане. Даже ответного оггня нет. Это капец.
показати весь коментар
25.06.2022 11:29 Відповісти
Белорусы Славяне. Я знаю точно.
показати весь коментар
25.06.2022 13:07 Відповісти
Сьогодні день єднання слов'ян. Свято таке. Не святкуємо.
показати весь коментар
25.06.2022 13:13 Відповісти
А ми не слов'яни))))
Ми - УКРАЇНЦІ !!!
показати весь коментар
25.06.2022 15:13 Відповісти
Нужно им Мозырьский НПЗ рвануть, и сказать шо то не мы. И войну не объявим, и остаткам экономики РБ каюк.
показати весь коментар
25.06.2022 13:37 Відповісти
Кончена смердотна білорашня, горіти вам у пеклі, покидьки.
показати весь коментар
25.06.2022 16:08 Відповісти