9860 відвідувачів онлайн
7 656 77

Польська залізниця з 1 липня скасовує безоплатний проїзд для громадян України

pkp,польща,залізниця,intercity

Чинні правила видачі безкоштовних квитків для біженців з України діятимуть до четверга, 30 червня.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сайт польського залізничного оператора PKP Intercity.

З п’ятниці, 1 липня, ці поїздки відбуватимуться за загальними правилами, включеними до регламенту PKP Intercity.

У компанії нагадують, що безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі поїздів економ категорій TLK та IC були запроваджені 26 лютого цього року. PKP Intercity був першим залізничним перевізником, який надав таку можливість. До останніх днів червня послугами PKP Intercity скористалися понад 2,3 мільйона громадян України.

З 1 по 30 червня громадяни України можуть безкоштовно подорожувати лише з та до міст, розташованих на нашому східному кордоні, а саме: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

"Останні місяці підтвердили важливість PKP Intercity як національного пасажирського перевізника. У найкоротші терміни було забезпечено рухомий склад, і сотні працівників були залучені для прийому першої хвилі біженців. Цей час довів, що залізниця - це засіб пересування, на який можна покластися - як щодня, так і в кризових ситуаціях. Варто зазначити, що незважаючи на велику відданість допомозі біженцям з України, PKP Intercity в той же час виконувала свої першочергові завдання, тобто щоденне перевезення тисяч поляків. Цьогорічний травень став рекордним місяцем за всю історію компанії. За п’ять місяців цього року послугами міжміського перевізника скористалися понад 20 мільйонів людей. Минулої неділі, 19 червня, було перевезено найбільшу кількість пасажирів за понад 20-річну історію PKP Intercity. Триває інтенсивна підготовка до літнього сезону", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+59
Щиро дякуємо полякам за допомогу.
показати весь коментар
26.06.2022 18:33 Відповісти
+57
Спасибо полякам за то что они для нас делали.
показати весь коментар
26.06.2022 18:33 Відповісти
+48
Дякую полякам за все.
показати весь коментар
26.06.2022 18:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спасибо полякам за то что они для нас делали.
показати весь коментар
26.06.2022 18:33 Відповісти
Щиро дякуємо полякам за допомогу.
показати весь коментар
26.06.2022 18:33 Відповісти
Дякую полякам за все.
показати весь коментар
26.06.2022 18:34 Відповісти
Все вірно. Або соціалізуйся, шукай працю, або нах додому. Досвід з сирійчиками Польща взяла до уваги. Для бажаючих працювати у Польщі не бракне ні роботи, а ні мешкання. Гостям завжди раді ДВА рази. Ґратіс то не безкінечно.
показати весь коментар
26.06.2022 18:45 Відповісти
але поляки самі кажуть що не до порівняння з сірійцями. Біженці з Африки то в основному молоді чоловіки, ні вчитися ні працювати, без документів, в телефонах капець, у одного з тих що з Білорусії проривалися знайшли зоофільські відео, поводяться зухвало, одразу видно що то не ті люди, що чудом від війни врятувалися, то можливо ті, хто був за асада, терористи, на писку ж не написано, які потім будуть що, християнам голови відрізати як в найтолєрантнішій Франції? Українські біженці це жінки з дітлахами в основному, більшість шукає роботу, і мову не стидаються вивчити. і видно що да, люди рятуються від війни.
показати весь коментар
26.06.2022 19:14 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2022 19:22 Відповісти
а что делать новым беженцам? ясно что старые должны были обустроиться... но почему к вновь въехавшим все уже по другому....
показати весь коментар
26.06.2022 18:48 Відповісти
Европа это не рай. Европа для работяг☝
показати весь коментар
26.06.2022 18:50 Відповісти
работать
показати весь коментар
26.06.2022 18:50 Відповісти
Хто хотів та думав головою вже виїхав, далі допомагайте своїм... В чому проблема?
показати весь коментар
26.06.2022 18:51 Відповісти
Що значить думав головою? Ти пробував виїхати з окупованих територій?!! Якщо не пробував - іди нахєр.
показати весь коментар
26.06.2022 18:52 Відповісти
А як же виїхати до окупації? Це і означає думати головою, а те що хтось це не зробив по якійсь причині це вже вибір самої людини. Чі там всі думали і чекали що прийде русня і буде вам гроші давати та заживете по багатому?
показати весь коментар
27.06.2022 08:14 Відповісти
От не *****,в Мелитополе на следующий день кацапня была и с Херсоном такая же херня,много ты за день надумаешь!?оно хорошо умничать живя где то в центральной или западной Украине.влада " ********" но виноваты конечно же люди.
показати весь коментар
27.06.2022 23:40 Відповісти
польща набрала дешевої робочої сили, тепер біженці не потрібні
показати весь коментар
26.06.2022 18:51 Відповісти
А там тільки така робота. Збирачі фруктів, ягід, овочів. Прибиральники, санітари. Працівники-конвеєрники на автозаводи. З 12-ти годинним робочим днем.
показати весь коментар
26.06.2022 19:01 Відповісти
А потім десь у Зах Європі сказати стидно, що я з України. Бо для тих же поляків чи чехів, українці - це бидло, яке готове вкалувати за копійки на самій жахливій роботі.
показати весь коментар
26.06.2022 19:08 Відповісти
halts Maul, du Arsch
показати весь коментар
26.06.2022 19:20 Відповісти
geh, fick dich
показати весь коментар
26.06.2022 19:31 Відповісти
Spierdalaj stąd, debilu.....
показати весь коментар
26.06.2022 19:21 Відповісти
Glory to UPA! Glory to Heroes!
показати весь коментар
26.06.2022 19:28 Відповісти
Не треба брехати. Робота у Польщі є для усіх і різна, у тому числі і кваліфікована. Але щоб її мати треба докласти ТРОХИ більше зусилль.
показати весь коментар
26.06.2022 22:16 Відповісти
Брехло, немає в Польші 12голинної зміни, бо це Европа, а не супермаркет в Києві
показати весь коментар
27.06.2022 07:36 Відповісти
Мої родичи (7 осіб), навіть один 17-річний племінник - усі працюють. Одна рибу чистить, інши пакують продукти, хлопець розкладає Голандія, Румунія та Німеччина. Чого і всім іншим бажаю.
показати весь коментар
26.06.2022 18:52 Відповісти
Хвастатись з того, що родичі займаються низькооплачуваною і некваліфікованою роботою - це дурість
показати весь коментар
26.06.2022 18:57 Відповісти
донецкие все так рассуждают. им работа не такая им достойную подавай. Достойная еще есть воевать.
показати весь коментар
26.06.2022 19:00 Відповісти
бажати чистити рибу - це не дурість??
показати весь коментар
26.06.2022 19:05 Відповісти
О господи, зніми вже корону з башки. Тобі б і рибу чистить не довірили, ледащо.
показати весь коментар
26.06.2022 19:10 Відповісти
Просто люди, які займаються кваліфікованою роботою не розуміють тих хто займається всякою хєрньою і це називає роботою
показати весь коментар
26.06.2022 19:19 Відповісти
Мізки купи. Я не тікала жерти шашлики на польські дні місць. Наприклад, на день Вроцлава. І до чого тут корона?? Рце аби бовкнути, як у воду пернути.
показати весь коментар
26.06.2022 19:26 Відповісти
нет
показати весь коментар
26.06.2022 19:15 Відповісти
кокошники иди стирать
показати весь коментар
26.06.2022 19:24 Відповісти
Ти походу, там за кордоном крутішу роботу маєш?. ....Кігті й депіляція то хіба твоє...
показати весь коментар
26.06.2022 19:30 Відповісти
Мариночко, а Ви що робите у Нідерландах? Працюєте, чи на шиї у платників податків?
показати весь коментар
26.06.2022 22:23 Відповісти
Зробити висновок з моїх слів, що я хвастаюсь - оце реально дурість.
показати весь коментар
26.06.2022 19:01 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2022 19:54 Відповісти
А випрошувати у платників податків безкоштовний проїзд и допомогу - це не дурість? Щось у тебе в голові перемкнуло...
показати весь коментар
26.06.2022 19:03 Відповісти
У європейському союзі є врегульовані стандарти щодо біженців. Якщо тебе вони не влаштовують і ти називаєш це дурістю - звертайся в головний офіс у Брюсселі.
показати весь коментар
26.06.2022 19:10 Відповісти
кожна людина яка працює, заслуговує на повагу, бо вона не сидить ні в кого на шиї, і їсть свій хліб.
показати весь коментар
26.06.2022 19:18 Відповісти
А чим ще можна займатися, не знаючи місцевої мови?
показати весь коментар
26.06.2022 19:54 Відповісти
Ну...якщо вони не мали в Україні роботи - то це для них підвищення. І нєхрєн всім таку долю бажати. Собі бажайте
показати весь коментар
26.06.2022 19:03 Відповісти
Ще одна любителька "на дурняк". Маришка, тобі нихто нічим не зобов'язаний - запам'ятай це.
показати весь коментар
26.06.2022 19:05 Відповісти
Шось Ви поганенько читаєте. Якраз я нічого не просила.
показати весь коментар
26.06.2022 19:31 Відповісти
Так повертайся в Україну і права качай, шукай гідну для тебе роботу. Поперлась туди і стоїшь з протягнутую рукою. Працювати не соромно, соромно вбивати чи просити
показати весь коментар
26.06.2022 19:08 Відповісти
Я і так в Україні, з чого мені повертатись? Прапорець ВПНу муляє?
показати весь коментар
26.06.2022 19:28 Відповісти
Тоді навіщо розповідаєш про 12 годинну зміну в Польші
показати весь коментар
27.06.2022 07:40 Відповісти
Це якщо працездатний.
показати весь коментар
26.06.2022 19:10 Відповісти
Бачила я цих непрацездатних, в фейсбуці постять фоточки з шашликами з усіх куточків Європи майже щодня. Чоловіки під 100 кіло забухані.
показати весь коментар
26.06.2022 19:14 Відповісти
Не 'должни', а мали вибір, влаштуватись - або додому . Біженець тікає від літаків над головою, в не від роботи.
показати весь коментар
26.06.2022 19:16 Відповісти
Румунська залізниця і досі надає безкоштовні залізничні квитки українським біженцям. Угорська - забезпечує українців квитками солідарності. а поляки лавочку прикрили
показати весь коментар
26.06.2022 18:49 Відповісти
Безкоштовне не може бути довічно. Подивіться, скільки людей виїхало чи проїхало транзитом Польщу, а скільки - через Румунію і ******-Рейх Угорщину.
показати весь коментар
26.06.2022 18:52 Відповісти
польща отримує дотації від ЄС. тому не треба плакатись. до того ж половина наших біженців поїхали у польщу з баблом і там його витрачають.
показати весь коментар
26.06.2022 18:55 Відповісти
не отримує, їм призначили, але ще досі не почали виплачувати, бо бачте поляки не хочуть такої ситуації коли закони написані в Брюселі вище за закони написані в Польші, іншими словами поляки проти федералізації ЄС, щоб німці всім прописували як жити треба.
показати весь коментар
26.06.2022 19:22 Відповісти
Так хай виходять із ЄС, і повернуть 500 млрд євро, які витратили на них у тому числі німецькі платники податків.
показати весь коментар
26.06.2022 19:38 Відповісти
я один должен этого ****** банить?
показати весь коментар
26.06.2022 19:23 Відповісти
Навряд чи поляки читають ЦН, проте щира подяка їм за те, скільки вони зробили для українців добра під час війни. Сподіваюсь коли-небудь віддячити знайомим і незнайомим полякам (звичайно, не за таких обставин)
показати весь коментар
26.06.2022 18:50 Відповісти
Я регулярно спілкуюся з моїми друзями з Польщі. Вони направду цікавляться і переймаються допомогою нашим. Але і в них теж руки опускаються, коли людина " нєпанімаєт, давайтє парускі", сидить камінчиком на місці і чекає пропозиції роботи, не хоче навіть до бєдронки сходити на закуп, бо "нєпанімаю" . То ж хоч подивися, як там називається той же товар, що й в Україні! Це щось приблизно так... Знаю, про що веду, бо конкретно в Жечі Посполитій пропрацював 6 років.
показати весь коментар
26.06.2022 19:09 Відповісти
І ще.. До відома "не пані маючих" : навіть в тій же Бєдроні відсотків 30 працівниць (і на касах теж,Карл!) то є наші люди. І мовою володіють, і реагують професійно, і нас, початкуючих, розкушують на раздва, але на українську з нами перейдуть тільки при нагальній потребі. Вчитися ніколи не є пізно, або вам щось бракує.
показати весь коментар
26.06.2022 23:01 Відповісти
Czytają, czytają. Poznałem w Polsce wielu z Was - sami fajni ludzie. Trzymajcie się - Chwała Ukrainie!
показати весь коментар
28.06.2022 14:04 Відповісти
Полякам подяка.

Халява скінчилася. Або працюйте, або повертайтеся.

До того ж, тут на вас чекає те, що ви обрали в 2019-му. 😁
показати весь коментар
26.06.2022 18:54 Відповісти
В тій же німеччині більш цивільні умови для біженців в плані фінансів. А мити туалети або єпашити вантажником і радіти польщі - це для збоченців.
показати весь коментар
26.06.2022 19:02 Відповісти
Звикли жити на халяву і платити за добро невдячністю? Для вас, що не зроби вам все буде мало.
показати весь коментар
26.06.2022 19:13 Відповісти
Це Ihor Z збоченець.
показати весь коментар
26.06.2022 19:23 Відповісти
О, ще один менеджер з клірингу туалетів приліз.
показати весь коментар
26.06.2022 19:33 Відповісти
Ви інших професій не знаєте?
показати весь коментар
26.06.2022 19:46 Відповісти
Королева Маріна кравець вище каже, що не згодна. Готова працювати тільки королевою.
показати весь коментар
26.06.2022 19:12 Відповісти
та вона просто русская та й по тому.
показати весь коментар
26.06.2022 19:23 Відповісти
Правильно роблять ! Досить годувати дармоїдів, які халяви хочуть. Йдіть на роботу, а нє то додому!

То у нас западєнци гроби своїх пацанів зустрічають, а пєрєсілєнци на халявні бабки всьо бухло вже скупили... В Польщі то само.
показати весь коментар
26.06.2022 19:03 Відповісти
Тому що, біженець і дармоїд різні поняття.
показати весь коментар
26.06.2022 19:11 Відповісти
Польща виплачує українцям 500 злотих допомоги на кожну неповнолітню дитину, забезпечує всіх безкоштовним житлом, а дітей школою, допомагає продуктами. Якусь роботу завжди можна знайти. Навіщо кататися на шару по країні? Українці в Польщі, до речі, не скаржаться, принаймні ті, хто має сумління.
показати весь коментар
26.06.2022 19:18 Відповісти
Полякам-велика вдячність,ну а нашим деяким жіночкам-біженцям-до праці,курво!Там вам не Україна,щоб на шиї у чоловіків сидіти.
показати весь коментар
26.06.2022 19:29 Відповісти