3 079 1

Європа готова до раптового відключення країн Балтії від російської мережі, - ЗМІ

электрика,электроэнергия,електроенергія,електрика

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на три джерела Reuters, знайомі з цим питанням.

Країни Балтії мають давній план стати до 2025 року частиною європейської децентралізованої мережі електромереж, відомої як ENTSO-E.

Джерела повідомили, що за необхідності його може бути реалізовано негайно відповідно до планів дій у надзвичайних ситуаціях, складених ENTSO-E для таких випадків.

І російська, і континентально-європейська системи працюють на частоті 50 герц, але в той час, як російська система керується з Москви, мережі континентальної Європи децентралізовані, а це означає, що кожен національний мережевий оператор відповідає за підтримку стабільності своєї системи.

Однак в екстреній ситуації допомогти можуть ті, хто перебуває у європейській системі.

В ідеалі країни Балтії мають відключитися від російської мережі лише у 2025 році після завершення інвестицій, забезпечених 1,6 мільярдами євро із фінансування ЄС для модернізації їхньої інфраструктури.

Джерела кажуть, однак, що країни Балтії вже зможуть впоратися у разі потреби. За словами одного з них, мережі працюватимуть стабільно, але відсутність модернізації інфраструктури може означати вищі ціни на електроенергію.

Як повідомлялося, Україна 30 червня почала експорт електроенергії до Румунії, що є початком комерційного обміну електроенергією між Україною і ЄС.

Коментувати
Сортувати:
Коли вже до Європи дійде що третя світова вже почалась ? І для Європи , поки що економічними методами . Але не за горами і гаряча фаза війни . Все до цього йде .
І поки цього не сталося , в інтересах Європи розтрощити підоРашку на друзки , примусити до миру - руками українців .
Але для цього треба дати Україні достатньо зброї , всього навсього , європейці мля ... !! Ви проснетесь вже коли небудь . ?? Скільки можна " тягнути гуму ".!! Прийдіть до тями врешті .
Постачання Україні зброї - по каплі , проблему з ****** не вирішить ,, тільки затягне її вирішення .
Інакше , якщо впаде Україна , воювати з ордою , яка обнагліє після цього ще більше , вже прийдеться вам .
показати весь коментар
01.07.2022 17:10 Відповісти