5093 відвідувача онлайн
6 226 13

Ще двом полоненим британцям загрожує смертна кара у "ДНР", - ЗМІ

полонені,британці

Російські державні ЗМІ повідомили про звинуваченні у найманстві ще двох громадян Великої Британії, які потрапили в полон.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За повідомленнями, обвинувачення пред'явили двом підданим Великобританії - Ділану Хіллі та Ендрю Хіллу, яких нібито взяли в полон на заводі Ілліча в Маріуполі та в Миколаївській області. Британцям закидають "участь в бойових діях у складі українських збройних формувань у якості найманців".

Нагадаємо, на початку червня так званий "Верховний суд ДНР" засудив до смертної кари трьох іноземців, які воювали на боці України, за нібито "найманство та насильницьке захоплення влади групою осіб".

Топ коментарі
+10
Мокшанське ***** зовсім дахом поїхало.
Ніхто ж не думає, що це ордловські мавпи, самостійно, вирішили побикувати?
показати весь коментар
01.07.2022 23:37 Відповісти
+9
а це що за лайно таке "Верховний суд ДНР"
показати весь коментар
01.07.2022 23:09 Відповісти
+8
сподіваюсь Венедіктова вже возбудІлась проти усІх учасників судового фарсу казкової імперії Лугандонія, вона ж - Шостий Рим?
показати весь коментар
01.07.2022 22:56 Відповісти

Завантаження...