Прем'єр Швеції Андерссон здійснила "дуже результативний" візит до Києва, - Зеленський
Як інформує Цензор.НЕТ, про президент України повідомив у телеграм-каналі у понеділок.
"Радий зустрічі з прем'єр-міністром Швеції Магдаленою Андерссон! Це її перший візит до Києва і дуже результативний. Дякую за солідарність з українцями та підтримку нашого курсу на повноправне приєднання до ЄС у майбутньому", - написав він.
Топ коментарі
+5 Elena Volhova
показати весь коментар
04.07.2022 19:51 Відповісти Посилання +5 Skifik z pivdnya
показати весь коментар
04.07.2022 19:52 Відповісти Посилання +3 Олег Кущ #490032
показати весь коментар
04.07.2022 19:46 Відповісти Посилання 

