46 248 142

"Спецоперація" триватиме до повного виконання завдань, поставлених Путіним", - Шойгу

шойгу

Про це зазначив мінінстр оборони РФ Сергій Шойгу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російський "Інтерфакс".

"Спеціальна військова операція продовжиться до повного виконання завдань, поставлених Верховним головнокомандувачем", - запевняє він.

Топ коментарі
+81
Ну, да, ну, да. До полного развала параши.
показати весь коментар
05.07.2022 14:10 Відповісти
+55
Країна рабів. Один нікчемний гвалтівник дітей поставив раком 140 мільонів довбойобів, а ті ще и булки роздвинули.
показати весь коментар
05.07.2022 14:13 Відповісти
+49
Тільки цілі вже ніхто не знає…
показати весь коментар
05.07.2022 14:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Відбувається жертвопринешення пуйлом сатані тепер в Україні з переходом на московію з кількістю жетрв в десятки, а може і сотні разів більші як в Україні.
показати весь коментар
05.07.2022 15:43 Відповісти
"Спецоперація" триватиме до повного виконання завдань, поставлених Путіним", - Шойгу
Тобто до останнього кацапського орка.
показати весь коментар
05.07.2022 16:13 Відповісти
"Я вобще не знаю, что в голове Володи, но очень его люблю..."
якось так...
показати весь коментар
05.07.2022 21:21 Відповісти
расея-страна хоть и большая, но -бесправное стадо
показати весь коментар
05.07.2022 16:19 Відповісти
Тю,*****. Так ти ж здохнеш,кужугєтовічь і здохне твій господар *****. Продовжувати "спецопєрацію" мінімум не логічно.
показати весь коментар
05.07.2022 16:22 Відповісти
Кужугетович уже приготувався стать правителем "північних територій" Навіть свій особняк побудував у китайському стилі!
показати весь коментар
06.07.2022 06:47 Відповісти
Сказав шо в калюжу газонув, чурка епаний.
показати весь коментар
05.07.2022 16:23 Відповісти
Ukraine - we will hunt down and eliminate all responsible. With extreme prejudice.
показати весь коментар
05.07.2022 16:30 Відповісти
Головне завдання пу@ла повністю знищити парашестан. І це завдання він виконує сумлінно
показати весь коментар
05.07.2022 16:40 Відповісти
иди ты оленевод чертов.
показати весь коментар
05.07.2022 16:46 Відповісти
Главное оружие от запада. ЗСУ им закончит операцию, аж на Урале.
показати весь коментар
05.07.2022 16:46 Відповісти
размечтался чурка!скорее твоя рашка развалится!
показати весь коментар
05.07.2022 16:58 Відповісти
Спецоперацію обмивати у маЦкві будемо
показати весь коментар
05.07.2022 17:10 Відповісти
***** з Шойгу пішли в тайгу,
Удвох потрапили в пургу
Та й заблудилися в снігу -
Обом їм сич сказав: ПУГУ!

(та ні, ***** якась)
показати весь коментар
05.07.2022 17:10 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2022 20:45 Відповісти
....
Шойгу ***** відгриз ногУ -
Знай, з ким ходить гулять в пургу!
показати весь коментар
05.07.2022 21:39 Відповісти
Жиза, до речі! У відповідний момент, коли "своя рубашка ближе к телу", там уся "верноподданность" зміниться свинособачим загризанням...
(і так, зеки робили щось подібне: йшли на втечу в тайгу - брали з собою "кабанчика")
показати весь коментар
06.07.2022 05:02 Відповісти
Або до того моменту, коли ***** здохне.
показати весь коментар
05.07.2022 17:12 Відповісти
тоесть пока Диктатор не даст команду прекратить спецоперацию международного терроризма...
показати весь коментар
05.07.2022 17:18 Відповісти
У Запада более сложная задача - не допустить победы РФ и одновременно не допустить победы Украины. В их головах РФ - противовес Китаю.
показати весь коментар
05.07.2022 17:24 Відповісти
Росія в 45 коли брала Берлін загубила до 100 тис. , до сьогодні не можуть нарадуватися,… чим більше в Рашки погибають тим більше в них радості…тільки коли українська армія почне визволяти міста ,..тоді тільки в них прийде депресія
показати весь коментар
05.07.2022 17:26 Відповісти
100 тис - взято зі стелі? є думки що червона армія в берлінській операції втратила більше, ніж союзники за всю війну на всіх фронтах
показати весь коментар
05.07.2022 21:06 Відповісти
Да какое твое право, тварь, делать какие либо спецоперации на территории другого государства. И убивать там людей.
показати весь коментар
05.07.2022 17:36 Відповісти
хахахахаха... ну ****, расмішив))
показати весь коментар
05.07.2022 17:39 Відповісти
Как там герасимов поживает? уже все задачи выполнил?
показати весь коментар
05.07.2022 17:50 Відповісти
Тобто усіх рабокацапів ***** надумав утилизувати в Україні. А я казав що ***** ворог рф теж а не тільки України.
показати весь коментар
05.07.2022 17:57 Відповісти
Для меня до сих пор остаётся загадкой как один маленький плешивый шизофреник так успешно вертит 140 млн. стадом баранов???
показати весь коментар
05.07.2022 18:52 Відповісти
Маленький плешивый шизофреник отлично знает чаяния глубинного народа (кгб этим занималась профессионально) и использует эти чаяния для реализации своих садистских, маниакальных фантазий. Как говорится: "Яке їхало, таке й здибало".
показати весь коментар
05.07.2022 19:20 Відповісти
До повної дупи вам)Ось і нафта сьогодні на 9% опиустилася.
показати весь коментар
05.07.2022 19:06 Відповісти
Без помощи политического руководителя Украины и его шоблы, хрен бы вы, что либо достигли. А так да - Луганскую уже отжали. Да и Херсонскую с 60% Запорожской области. Теперь на очереди остатки Донецкой. Зато кусок зелёного дерьма уже заводы по переработке мусора собрался строить. ***** на фронте на 500 выстрелов рашистов наши отвечают лишь 40.
показати весь коментар
05.07.2022 19:14 Відповісти
если запад и дальше будет жевать сопли, ничтоже сумнясь, и давать вооружение дозированно, по капле, а не массово как их просят... у кремлядей вполне может получится дойти до Приднестровья, отрезав Украину от моря, как они и задумывали. Чтобы там не говорили увещеватели бархотными баритонами, но Украина долго не сможет тягаться с Рф, особенно если та объявит мобилизацию. Просто тупо задавят числом, как бы геройски ВСУ не сражалось.
показати весь коментар
05.07.2022 21:08 Відповісти
Давайте вы сначала на западных заводах наладите выпуск тяжелого вооружения в таком количестве чтобы и Украине и Западу хватало для защиты от русофашистов , а потом будете обвинять Запад в дозированной выдаче Украине оружия.
показати весь коментар
06.07.2022 03:33 Відповісти
А кого мобілізовувати можуть кацапи якщо у них на всю країну і 146 мільйонів лише 22 млн. з яких придатні до служби? Решта інваліди, наркомани, злочинці, дебіли. Але ж реальна кількість населення в ********** лише 89-92 млн.! Тобто на відповідний відсоток меншу кількість можна мобілізувати. В Україні придатні до стройової 11 мільйонів. Ми значно сильніша і здоровіша нація. При наступі на підготовлені позиції які займають ЗСУ втрати як мінімум 5 до 1. Що не ясно? Ми вбємо всіх хто прийде і кацапки будуть мастурбувати огірками і народжувати від інвалідів і алкодебілів або ... китайців. Після цієї війни в будь якому випадку демографічна криза в ********** буде жахливою. Вони намагаються зараз цього уникнути посилаючи до нас найтупіше і найнепотрібніше населення Бурятїї, Туви і Закавказзя. Але ж за загальної мобілізації доведеться посилати з міст. І це добє ********* не лише економічно а й демографічно. І повторюю - ми вбємо всіх. Нас на це вистачить навіть якщо допомога буде надходити в тому ж самому темпі. А тим часом діють санкції і злочинність та безробіття в ********** відкривають "другий фронт", на якому загине набагато більше кацапів ніж на війні...
показати весь коментар
06.07.2022 06:47 Відповісти
Кацапы здохнут. Ото и вся ,,спецоперация по дефекализации"
показати весь коментар
05.07.2022 20:49 Відповісти
Так підоРасси розкрийте вже карти -- які цілі, признайте вже свій "рейх" бо то "не патріотично" так відмазуватись! кінчєні!
показати весь коментар
05.07.2022 21:19 Відповісти
Шойгу - большой позор тувинского народа.
показати весь коментар
05.07.2022 21:54 Відповісти
Та ні. Там такі тупі що він у них "Бог" і йому навіть моляться.
показати весь коментар
06.07.2022 06:49 Відповісти
Ти так гарно знаєш "тувинський народ"? Для них він - "гордість"!
показати весь коментар
06.07.2022 06:50 Відповісти
показати весь коментар
06.07.2022 08:05 Відповісти
ЭТОТ СЛЕДУЮЩИЙ !)
показати весь коментар
06.07.2022 08:06 Відповісти
Рассказываю какие планы спецапэрации ***********, захватить Украину по максимуму. Переждать, восстановится и дальше срать Европе и Америке, пытаясь откусывать куски. Террористы они такие.
показати весь коментар
06.07.2022 11:22 Відповісти
До повної утилізації кацапської нечисті. Отак буде набагато правильніше.
показати весь коментар
06.07.2022 14:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2