10599 відвідувачів онлайн
10 260 14

Внаслідок ракетного удару по Хмельниччині осколкового поранення зазнав чоловік

ракета

Внаслідок ракетного удару по Хмельницькій області постраждав чоловік. Він зазнав осколкового поранення, його госпіталізували.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у телеграм-каналі повідомляє "Суспільне Хмельницький".

"Внаслідок ракетного удару на території Ярмолинецької територіальної громади травмувалась одна особа, загиблих немає. Про це Суспільному розповів голова Ярмолинецької територіальної громади Андрій Шутяк. За його словами, у травмованого — осколкове поранення сідниці, його госпіталізували", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+12
Дай боже людині здлоров'я.
У орків замість мізків гівно !
показати весь коментар
05.07.2022 22:16 Відповісти
+4
- Таварищ главнакамандующій, пуск ракет по Хмельніцкому произвєдєн!
- Куда попалі?
- В жопу, таварищ главнакамандующій....
показати весь коментар
05.07.2022 22:45 Відповісти
+4
Та знають москалі куди бити. Дуже багато інформації є на вікіпедії чи на google картах.Плюс всі опзж і московський патріархат,це агенти і багато інформації про розташування,чого не будь,вже давно здали.Добре,що хоч їхні ракети збивають,доволі часто.
показати весь коментар
06.07.2022 01:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дай боже людині здлоров'я.
У орків замість мізків гівно !
показати весь коментар
05.07.2022 22:16 Відповісти
Дійсно гівно, в Ярмолинецькому районі взагалі нічого стратегічного нема... Чого вони туди фігачать?
показати весь коментар
05.07.2022 22:21 Відповісти
Там є куди фігачити і орки про це знають.
показати весь коментар
05.07.2022 22:29 Відповісти
надеюсь не попали
показати весь коментар
05.07.2022 22:46 Відповісти
Не треба про таке.
показати весь коментар
05.07.2022 22:56 Відповісти
Та знають москалі куди бити. Дуже багато інформації є на вікіпедії чи на google картах.Плюс всі опзж і московський патріархат,це агенти і багато інформації про розташування,чого не будь,вже давно здали.Добре,що хоч їхні ракети збивають,доволі часто.
показати весь коментар
06.07.2022 01:18 Відповісти
Та є...
показати весь коментар
06.07.2022 03:12 Відповісти
ракета мілііони стоїть тратити такі кошти щоб поранити звичайну людину
показати весь коментар
05.07.2022 22:26 Відповісти
Можливо там проходить залізнична колія по якій везуть нам зброю.
показати весь коментар
05.07.2022 22:41 Відповісти
Пропишіть в гуглі "Ярмолинці 1282".
Кацапи добре інформовані, на жаль...
показати весь коментар
06.07.2022 03:16 Відповісти
- Таварищ главнакамандующій, пуск ракет по Хмельніцкому произвєдєн!
- Куда попалі?
- В жопу, таварищ главнакамандующій....
показати весь коментар
05.07.2022 22:45 Відповісти
Там поруч дійсно стратегічний обєкт. І дуже посилена охорона. Так принаймі мені казали ті хто там працює. В селі Скарженці. То воно так між Хмельницьким і Ярмоленцями. Облпсихдіспансер.
показати весь коментар
05.07.2022 23:08 Відповісти
Просто пропишіть у пошук в Гугл "Ярмолинці 1282" - і все зрозумієте