Рашисти вдарили ракетами по складу із пивом на Миколаївщині, - Кім

Про це в ефірі телемарафону розповів глава обладміністрації Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
"За добу було три обстріли ракетами та 25 з РСЗВ. Я не вважаю, що вони стріляють ракетами по ангарах і полях, це занадто дорого. Вони просто криворукі і не можуть влучати. Сьогодні ракети потрапили в район берега та у склад пивної продукції. Вони по пиву вдарили. Вони б'ють, куди бачать.
Похибки їхніх ракет складають від 600 метрів до 1,2 км. Ракетними ударами орки залякують населення, бо не мають успіхів на фронті. Моя думка така, що там новий керівник із роскосмосу, тому він думає, що ракети це ефективно", - пояснив очільник ОВА.
Топ коментарі
+17 A San
показати весь коментар
07.07.2022 12:36 Відповісти Посилання +13 Белла Богун
показати весь коментар
07.07.2022 12:37 Відповісти Посилання +11 Владимир Сухов #378743
показати весь коментар
07.07.2022 12:39 Відповісти Посилання