11265 відвідувачів онлайн
14 306 48

Рашисти вдарили ракетами по складу із пивом на Миколаївщині, - Кім

ракета,рф,ракети

Про це в ефірі телемарафону розповів глава обладміністрації Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.

"За добу було три обстріли ракетами та 25 з РСЗВ. Я не вважаю, що вони стріляють ракетами по ангарах і полях, це занадто дорого. Вони просто криворукі і не можуть влучати. Сьогодні ракети потрапили в район берега та у склад пивної продукції. Вони по пиву вдарили. Вони б'ють, куди бачать. 

Похибки їхніх ракет складають від 600 метрів до 1,2 км. Ракетними ударами орки залякують населення, бо не мають успіхів на фронті. Моя думка така, що там новий керівник із роскосмосу, тому він думає, що ракети це ефективно", - пояснив очільник ОВА.

Топ коментарі
+17
Кацапи - терористи, тому не шукайте розумного пояснення
показати весь коментар
07.07.2022 12:36 Відповісти
+13
Для росіян склад з пивом або горілкою - стратегічний об'єкт.
показати весь коментар
07.07.2022 12:37 Відповісти
+11
По пиву ? Повбивав би !
показати весь коментар
07.07.2022 12:39 Відповісти

Завантаження...