10152 відвідувача онлайн
30 407 98

Лавров після бойкоту достроково залишить зустріч G20

лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров достроково залишає міністерську зустріч G20 на Балі.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Європейську правду".

"Лавров ще проведе двосторонні переговори, потім звертається до преси і їде", - повідомила речниця МЗС Росії Марія Захарова.

Лавров не братиме участі в офіційній трапезі та у робочій сесії другій половині дня.

Як повідомили джерела в делегації, Лавров покинув зал засідань одразу після виступу. Зазначається, що він також ухилився від відповіді на питання міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок.

Бербок, як виконуюча обов'язки голови групи провідних демократичних економічних держав G7, мала бути наступним спікером після Лаврова. У залі росіянин сидів між представниками Саудівської Аравії та Мексики.

Присутність Лаврова на зустрічі G20 також розглядалася як тест для можливої ​​участі президента РФ Владіміра Путіна в саміті G20 15-16 листопада, який також проходитиме на Балі. Кілька держав поставили під сумнів свою участь, якщо Путін відвідає саміт особисто.

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ країн G7 не прийшли на вечерю з колегами по G20 в Індонезії, а традиційне фото зустрічі не відбулося через присутність глави міністерства закордонних справ Росії Сергєя Лаврова.

Топ коментарі
+56
"Россия окончательно переведена в статус "прокажённых"!"
показати весь коментар
08.07.2022 10:49 Відповісти
+37
показати весь коментар
08.07.2022 11:04 Відповісти
+28
Почему все его называют лавров? Он калантарян! Стыдится своего происхождения.
показати весь коментар
08.07.2022 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Приїде в рашку і якусь ху*ню запише
показати весь коментар
08.07.2022 10:48 Відповісти
Гнида лавров на буде розповідати "всьо ідьот па-плану..."
показати весь коментар
08.07.2022 10:57 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 11:04 Відповісти
Машка - кокс-бомба!
показати весь коментар
08.07.2022 13:34 Відповісти
Почему все его называют лавров? Он калантарян! Стыдится своего происхождения.
показати весь коментар
08.07.2022 11:08 Відповісти
А может наоборот "калантаряне" думают, что это они делают всю политику в рашке, да и во всём мире?!
показати весь коментар
08.07.2022 11:27 Відповісти
..Калантарян, Симоньян, Кургинян, Кеосаян.. Кошмар, что это за нация такая?
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
Еще Карен Шахназаров, Семен Багдасарян, Роман Бабаян. Тоже задавался этим вопросом, почему их так много. Например, грузин вроде нет в числе пропагандонов, а армян очень много.
показати весь коментар
08.07.2022 12:32 Відповісти
Гаспарян
показати весь коментар
08.07.2022 13:37 Відповісти
Петросяна забыли! Тож гнида
показати весь коментар
08.07.2022 15:14 Відповісти
Это не нация,а диагноз "расеяне"!
показати весь коментар
08.07.2022 12:38 Відповісти
За армянами прятаться легче всего.
показати весь коментар
08.07.2022 13:14 Відповісти
Кремль. Шифровка-молния:

"Графиня в слезах бежит к пруду...."😂
показати весь коментар
08.07.2022 11:21 Відповісти
"Графиня изменившимся лицом бежит пруду" (с)
показати весь коментар
08.07.2022 11:48 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 12:09 Відповісти
А он что думал, что его, руссофашиста, будут там встречать цветами и лобызаться с ним? "Рюсский мир" сейчас везде встречают одинаково, Особенно "тепло" его встречают в Украине..
показати весь коментар
08.07.2022 12:21 Відповісти
ха-ха, Бали, это туда куда парочки едут позаниматься сексом,
показати весь коментар
08.07.2022 10:49 Відповісти
как мерзко вести переговоры там, где кто-то спускал сперму
показати весь коментар
08.07.2022 10:55 Відповісти
#************** ...
показати весь коментар
08.07.2022 11:02 Відповісти
#ПРЕКРАСНО ***** ...
показати весь коментар
08.07.2022 11:03 Відповісти
#************* же
показати весь коментар
08.07.2022 12:28 Відповісти
Виявляється в дипломатії та в політиці 7 це більше ніж 20, якщо йдеться про G
показати весь коментар
08.07.2022 11:24 Відповісти
Точку "G"
показати весь коментар
08.07.2022 12:07 Відповісти
Ну вот его и опустили. Помариновали несколько часов в самолёте, насрали на голову и отправили обратно. Только провериться успел
показати весь коментар
08.07.2022 12:02 Відповісти
"Россия окончательно переведена в статус "прокажённых"!"
показати весь коментар
08.07.2022 10:49 Відповісти
Вона вперто та цілеспрямовано до цього йшла.)
показати весь коментар
08.07.2022 10:51 Відповісти
"Кілька держав поставили під сумнів свою участь, якщо Путін відвідає саміт особисто"
Зато я точно знаю, кто туда поется! Оно опять будет "договариваться", "смотреть в глаза Путину" и просить "дядя Вова, заберите меня за долги"
показати весь коментар
08.07.2022 11:06 Відповісти
Пане, лайно прокаженным не бывает.
показати весь коментар
08.07.2022 11:39 Відповісти
На часі б же надійно загородити цей лепрозорій щоб не розносили заразу.
показати весь коментар
08.07.2022 12:22 Відповісти
Нє, просто коняка зробила жЄст доброй волі...
показати весь коментар
08.07.2022 10:49 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 11:00 Відповісти
Конь ускакал с сигаретой в зубах на весерней карете в Москву 😂
показати весь коментар
08.07.2022 11:25 Відповісти
Ні в якому разі легкої смерті цій "коняці", нехай живе і насолоджується результатами свого "іржання". Вірю, прийде той час коли воно саме просити буде, щоб його пристрелили.)
показати весь коментар
08.07.2022 11:29 Відповісти
Вся цивілізація Світу посилає коня педального й його кацапію нах!!!!!
показати весь коментар
08.07.2022 10:49 Відповісти
Фак ю лавродас.
показати весь коментар
08.07.2022 10:50 Відповісти
""
показати весь коментар
08.07.2022 10:50 Відповісти
Лєніна свалілі...Лошадку обідєлі ))
показати весь коментар
08.07.2022 10:50 Відповісти
Нічого особливого - просто послали на )(✓й 👍 приїде до себе, буде смердіти оркам про "агалтєлий запал"
показати весь коментар
08.07.2022 10:50 Відповісти
"Запад" малось на увазі)))
показати весь коментар
08.07.2022 10:51 Відповісти
Где то заплакала меркелиха.
показати весь коментар
08.07.2022 10:50 Відповісти
100%
після того як ЗСУ зажмурили і відправили в путінскій рай 36000 кацапів.....

впали продажі туалетного паперу в Німеччині.....
показати весь коментар
08.07.2022 11:00 Відповісти
лаврошадь, *************??? =))))
показати весь коментар
08.07.2022 10:53 Відповісти
Галопом ускакал
показати весь коментар
08.07.2022 10:53 Відповісти
Галопопередолом
показати весь коментар
08.07.2022 13:36 Відповісти
Повісся на трапі літака, мерин кацапський!
показати весь коментар
08.07.2022 10:54 Відповісти
выгнанную лошадь при...вают
показати весь коментар
08.07.2022 10:54 Відповісти
Русофобия такая русофобия.
показати весь коментар
08.07.2022 10:54 Відповісти
Фобия нацизма кацапского.
показати весь коментар
08.07.2022 11:20 Відповісти
Пора вже їхати в путінські конюшні поїсти краденого вівса
показати весь коментар
08.07.2022 10:54 Відповісти
Разве лошади питаются с тарелки? Солома и овес туда не войдут.
показати весь коментар
08.07.2022 10:54 Відповісти
************* лаврова
показати весь коментар
08.07.2022 10:55 Відповісти
мексиканец и саудит вытянули короткие спички?
показати весь коментар
08.07.2022 10:55 Відповісти
карточный долг скорее))))
показати весь коментар
08.07.2022 11:01 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 10:55 Відповісти
Думає, що всі вибіжуть, почнуть просити, щоб залишився і вигонять представників США і Англії, які не побажали з ним фоткатись? Нахер терористи з цього та інших самітів, бо там зустрічаються люди, а не потвори.
показати весь коментар
08.07.2022 10:56 Відповісти
По-хорошому якщо, то його треба було взагалі арештувати
показати весь коментар
08.07.2022 10:56 Відповісти
Треба спочатку позов до Гааги
показати весь коментар
08.07.2022 16:13 Відповісти
Еще недавно,путешествия по всему миру, кучи встреч,самитов, обеды,фотосесии, интервью, хоть конечно и недолюбливали многие,но хоть не отворачивались..... а сейчас как прокаженный.
показати весь коментар
08.07.2022 10:56 Відповісти
Как это говорится: "Сказочное Бали".
показати весь коментар
08.07.2022 10:57 Відповісти
Отак: @*************
показати весь коментар
08.07.2022 11:24 Відповісти
Изя обиделся!!! Уйду я от вас, ой все...
показати весь коментар
08.07.2022 10:58 Відповісти
В Бобруйск, животное!
показати весь коментар
08.07.2022 11:01 Відповісти
Печеш, пекельний дідько!
показати весь коментар
08.07.2022 11:48 Відповісти
свинособачим опущенцам почему-то не рады... а что случилось?
показати весь коментар
08.07.2022 11:01 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 11:03 Відповісти
Лох! Підр!
показати весь коментар
08.07.2022 11:06 Відповісти
Сумніваюсь, що ДІЄВУ опозицію ***** та касапам на G20 створює лише G7. Вже повідомлялось, що Євросоюз в особі свого представника Борреля діє в унісон з G7. І впевнений, що в такому ж руслі діють Австралія та Південна Корея. Можливо, діють "івашимінашим" Мексика, Аргентина і Бразилія. І навіть араби/сауди...
Нє, зрозуміло, що в G20 касапи мають підтримку Китаю, Індії, турків та Індонезії... і, можливо від ПАР...

Але хотілось би знати всі розклади.
показати весь коментар
08.07.2022 11:07 Відповісти
теперя главное для планктона на срахе красиво объяснить и не уронить вяличие шкапы, посланного нах и без фотографирования и трапезы))))
показати весь коментар
08.07.2022 11:08 Відповісти
шо там обьяснять? "покинул в рамках акта доброй воли" ))
показати весь коментар
08.07.2022 11:10 Відповісти
Як пітух на зоні, за общий стіл ніззя😂
показати весь коментар
08.07.2022 11:12 Відповісти
Министры ЛНР и ДНР Денейко и Никонорова с большим удовольствием его примут и фото с ним сделают. А нормальные от этого лепрозория будут держаться по дальше.
показати весь коментар
08.07.2022 11:14 Відповісти
ехай на йух!.... вроде так лакей режима пел.....
показати весь коментар
08.07.2022 11:21 Відповісти
https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/lavrov-na-samiti-g20-proignoruvav-pitannya-pro-viynu-v-ukraini-video#gsc.tab=0 Міністр закордонних справ касапії втік, проігнорувавши запитання про причини повномасштабного нападу на Україну . Це сталося під час індивідуального фотографування перед зустріччю міністрів закордонних справ країн G20.

Коли мерин позував перед фотографами, хтось з них неодноразово вигукнув (англійською): "Навіщо ви розпочали війну"? Очільник мзс лаптєстану проігнорував запитання та попрямував далі.

(відео за наеденою ссиллю)
показати весь коментар
08.07.2022 11:27 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 11:27 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 11:28 Відповісти
Вали в кремлевское стойло лавролошадный ******** ************!
показати весь коментар
08.07.2022 11:32 Відповісти
Загримів копитами і уйо...
показати весь коментар
08.07.2022 11:34 Відповісти
Чего лошадь вообще туда поехала?
показати весь коментар
08.07.2022 11:34 Відповісти
То шо эту лошадь приняли там, а не убили, не делает им чести!
показати весь коментар
08.07.2022 11:36 Відповісти
***** теж здриснуло з Австралії достроково коли опинилось само з столом. І цей туди ж.
показати весь коментар
08.07.2022 11:41 Відповісти
Чого він взагалі їхав ?
Парашників ненавидить весь світ.
Найкраще що вони можуть зробити - самовбитись
показати весь коментар
08.07.2022 11:43 Відповісти
Всемирная руZZофобия
показати весь коментар
08.07.2022 11:52 Відповісти
Ставка кремлядей на цього коня знов програла - кінь зійшов з перегонів!
показати весь коментар
08.07.2022 11:53 Відповісти
з ним на одному полі ніхто не захотів...те і Щура чекає
показати весь коментар
08.07.2022 12:07 Відповісти
Шо, вже б'є копитом? Навіть сіна не поїсть?
показати весь коментар
08.07.2022 12:21 Відповісти
Серожа, хачик, ты не переживай так. Подумаешь бойкот, подумаешь, что сейчас с тобой ни кто не захотел сфоткаться. Поверь мне на слово, когда тебя повесят в Гааге, то отбоя не будет от желающих сфоткаться с твоей протухшей тушкой на память.
показати весь коментар
08.07.2022 12:22 Відповісти
А на хер он вобще туда прискакал, полакомиться европейским овсом?????
показати весь коментар
08.07.2022 12:25 Відповісти
лаврошадь, а не пора ли с захеровой принять по 2 грамма никотина?
показати весь коментар
08.07.2022 12:27 Відповісти
плешивая тварь может там объявиться, просто для того, чтобы нормальным людям праздник испортить.....
но учитывая его склонность к километровым столам, бесконечным тестам и анализам на глисты, ставлю на то, что вероятность такого визита стремится к нулю.....
показати весь коментар
08.07.2022 12:36 Відповісти
да, вот еще, кстати...., визит лошади в Монголию...... ))
https://twitter.com/a_tserenbat/status/1544279065078575105?s=20&t=0VXEmECjWJZAs2mygnvE0g

показати весь коментар
08.07.2022 12:41 Відповісти
Ну яж писав,що поскаче на рашу!
показати весь коментар
08.07.2022 12:43 Відповісти
опущеное Лавро приедет к хйлу и его холопам с гордо поднятой головой, осознавая, что оно выше даже их всех, на Мокше, как побэдитэль, им так скажут - и это будет правда, бо ниже Лярвова - только РоZZия, со всем содержимым этой прямой кишки..
показати весь коментар
08.07.2022 13:14 Відповісти
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба по скайпу привітав своїх колег-міністрів МЗС у рамках зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць по підготовці саміту перших осіб G20 в Індонезії. Мерина під час виступу Кулеби в залі вже не було.
"Виступив сьогодні на міністерській зустрічі G20 на запрошення голови МЗС Індонезії і закликав до рішучої глобальної відповіді на російську агресію, яка загрожує світу продовольчою та енергетичною кризами", - розповів Д.Кулеба у https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1545328006050234368 Twitter . І окремо наголосив: "поставити Росію на місце - глобальне завдання номер один, і сьогоднішня зустріч довела це".
показати весь коментар
08.07.2022 13:17 Відповісти
Сменив тропические подковы на всесезонку, жеванув овса, коняка Каланторяка скрылся за горизонтом. 🐎
показати весь коментар
08.07.2022 13:41 Відповісти
У мєріна прасрочєн вєтпаспарт...
показати весь коментар
08.07.2022 14:12 Відповісти
За сивым мерином тоже носят дипломат для его кала?
показати весь коментар
08.07.2022 15:43 Відповісти
все по плану