9079 відвідувачів онлайн
12 339 118

Рішення історично помилкове, - Зеленський про відмову прийняти Україну в НАТО

нато

Президент України Володимир Зеленський вважає відмову прийняти Україну до НАТО "історично помилковим рішенням".

Про це він заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNN, інформує Цензор.НЕТ.

"Я дуже радий, що Швеція та Фінляндія зробили цей вибір", - сказав він.

"Це легше, розумніше, ніж кривава війна. Вибір світу, щоб прийняти Швецію та Фінляндію - це саме ті превентивні кроки, про які я багато разів говорив. Зробіть ці превентивні кроки, щоб не давати можливості Росії атакувати території та людей", - додає глава держави.

Зеленський наголосив, що "весь світ допомагає Україні. Хтось гуманітарно, хтось фінансово, зброєю, зброї не вистачає... США підтримують, двопалатна підтримка. Світ багато чого робить, а можна було просто прийняти Україну до НАТО".

Він нагадав вираз "Якщо Україна буде в НАТО - Росія нападе".

"Ми не в НАТО, Росія напала. У мене не образа, це об'єднане рішення всіх членів НАТО. Ми говоримо про гарантії безпеки, про зброю, фінансову підтримку. А просто можна було, об'єднавшись, прийняти Україну до НАТО", - сказав він.

"Для України знаходили причини, чому нам там не бути. А Швецію та Фінляндію прийняли. Рішення – правильне, щодо України – рішення історично помилкове", - заявив Зеленський.

Топ коментарі
+40
А ще ракетну програму зупиняв 100500 разів, звернув фінансування армії і направив гроші в асвальт, закатав на межі з Кримом дорожній хаб замість оборонних споруд, розпочав і продовжує під час війни переслідування патріотів, за рік! до ковіду одразу після приходу нової влади ВВП почало стрімко обвалюватись. Транші у МВФ клянчили, вимоги ЄС не виконували. Скільки скандалів через суддів і обрання голови САП ще не було ніколи. Але так, продовжуйте тримати язик біля задниці бубочки і вірити що вона медом помазана. 👍
показати весь коментар
08.07.2022 13:52 Відповісти
+27
tak zelebobike zhe sami sdelali vse shtobi ih tuda nevzjali...shto vono nese ?
показати весь коментар
08.07.2022 13:36 Відповісти
+23
НАТО не ліше військовий блок, але і політичний. У наш корупмована держава, де не діють закони. Не працює механізм противаг і стримуваннь. Ручні суди. Процвіта. кумівство и хабарництво. Хіба НАТО це потрібно? Проблема не в НАТО, а у нас.
показати весь коментар
08.07.2022 13:41 Відповісти

Завантаження...