Резніков назвав три можливі сценарії завершення війни: "Мінська-3", якихось капітуляційних домовленостей точно не буде

Про можливі сценарії він говорив на конференції Forbes Ukraine "Будуємо разом" у п'ятницю, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і good will, "добра воля" росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний. Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків: спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами", - сказав Резніков.
Він наголосив, що "Мінська-3" точно не буде, якихось капітуляційних домовленостей не буде, і з дулом біля скроні ніхто не вестиме переговорів".
"Варіант другий - поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків тощо, але все несучасне, усе давнє, і вони сьогодні використовують принцип м'ясорубки", - зазначив Резніков.
Міністр зазначив, що другий варіант перемоги не настільки швидкий - до кінця цього року, можливо, із захопленням початку нового року.
"Третій - драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб'єктів: Татарстан, Башкортостан, на Сході і т. д. Ми це з вами точно за нашого життя побачимо, але це трохи тривала історія", - розповів Резніков.
Помилка 2019 перетворилася на катастрофу 2022
А потім більшовиків...
"24 лютого 2022 року через воєнний стан в Україні виїзд з країни за кордон заборонили чоловікам від 18 до 60 років. Всупереч забороні з України до Польщі в'їхало 432 тисячі чоловіків - на тлі велика корупція на українському кордоні.
Про це повідомила Українська служба Польського радіо з посиланням на газету Rzeczpospolita за 13.06.22".
Рахувати всі вміють? Тому і не випускають.
Загалом же вам відповіли вірни. Вся ця інфа є у мережі з роз'ясненням
Тому так у мене , як у мешканця Запоріжжя, дуже багато питань до Ze-кодла
А скільки цих "запитань" у мешканців Харкова, Одеси ,Миколаєва взагалі не перелічити.
Дуже хочеться обійняти слуг , десь у районі горлянки
Міцно міцно
Слава богу, що військами командує Залужний
Бо той хто не розуміє таких простих речей ,як корисний ефект "мінських" , наврядчи вміє аналізувати данні
теперь мы уже знаем что разведслужбы США предупреждали украинских чиновников о готовящемся нападении
и что же делала эти свиньи, наделенные властными полномочиями. к примеру министр обороны?
а делали они вот что:
-----
Вице-премьер-министр Украины Алексей Резников призвал не реагировать на провокации Российской Федерации, которая не сможет втянуть соседнее государство в полномасштабный военный конфликт.
"Украинцам не следует опасаться того, что может начаться война с Россией. Главное не проводить никаких ответных действий, никак не реагировать на провокации, но наша армия сильна, она защищает наш с вами мир. Мы не планируем делать ничего такого, чтобы дать привет, или шанс, чтобы получить наступление со стороны нашего северного соседа",
Але, що ми можемо спостерігати в коментах - запеклий бій секти Поросенка проти секти Зебілят! І це реально дуже смішно, але разом з тим враховуючи війну і дуже сумно
Це дати ворогу зібратись з силами і завдати нових втрат Україні, це відкладена війна на наступні покоління і це зрада вже загиблих військових та мирних українців.
Тобто,всі бойові дії ведуться щоб не розсердити путіна:здача міст України,одне за одним.Останній ракурс на це приниження був"блістатєльний відхід від Лисичанска".
Подляк сьогодні видав ще ракурс: виявляється,путін не відпочинок об"явив,в нього мало зброї і воїнів,і з логістікою погано для них в Україні.
Виявляється,контрнаступ вже почався(цит.).а ми просто не помітили.Ті разові бомбування складів зброї ворога-то і є контрнаступ,знеживлення супротивника.
Так що війна йде за сценарієм ворога,не виходячи за поставлені їм рамки,а то достане ядерну гранату.А нам-казки....три сценарія перемоги при здачі пів-України і можна всяким ждановим ще написати шість варіантів святкування цієї перемоги...ну,щоб підбадьорити...