7005 відвідувачів онлайн
5 297 53

Молдові потрібна сучасна зброя на випадок нападу РФ, - Санду

санду

Президент Молдови Мая Санду заявила, що армію її країни потрібно переозброїти на випадок нападу Росії.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Укрінформ".

"Що ми робитимемо, якщо Росія на нас нападе? Пошлемо захищати нас армію з мотиками? Ми не хочемо, щоб хтось втягував нас у війну, але це реальність, до якої ми повинні бути готові. Вся риторика опозиції брехлива, тому що ЄС заявив, що надає нам нелетальне спорядження, хоча нам потрібні боєприпаси. Нам потрібно серйозно проаналізувати те, як оснащена Національна армія. Якщо вже маємо армію, то ми не можемо залишати її з дерев'яними мотиками. Ми маємо зробити елементарні речі. Неправильно тримати армію без будь-якого спорядження, яке б дозволило їй захистити нас. Єдина обіцянка, яку ми маємо, дав нам Євросоюз, і він має на увазі нелетальне озброєння", - сказала Санду.

Вона додала, що Республіка Молдова була і залишиться мирною країною.

"Зброя нам потрібна не для того, щоб йти воювати з нашими сусідами, як це робить Росія. Ми хочемо бути в безпеці вдома і не хочемо, щоб на нас хтось нападав. Хоча наша оборонна система перебуває в дуже поганому стані, якби не було цієї російської агресії проти України, ми б, напевно, не стали б особливо обговорювати необхідність оснащення армії. Але в умовах, коли ми бачимо, що Росія робить в Україні, було б несерйозно не думати про те, як нам себе захистити, якщо з нами трапиться така трагедія. Я дуже сподіваюся, що до цього не дійде, але це не залежить від нас", - зазначила Санду.

Топ коментарі
+34
У них під боком купа зброї! Через Дністер - у Ковбасній!
показати весь коментар
14.07.2022 13:47 Відповісти
+17
******, армия преднистровья около 4000 человек, все войска рэфэ в Украине, эти ****** молдованские вместо тгго что б сейчас забрать свои земли как Азербайджан, боятся нападения рэфэ, бараны *****
показати весь коментар
14.07.2022 13:59 Відповісти
+14
"але це не залежить від нас", - зазначила Санду. " -

ось це і є концептуальна помилка, саме від вас це й залежить, якщо будете і далі колупатися у носі (як ми три роки) то це врешті решт і призведе до того, чого ви не хочете.
показати весь коментар
14.07.2022 13:48 Відповісти

Завантаження...