9332 відвідувача онлайн

Окупанти обстріляли Слов'янськ касетними снарядами, є загиблі, - мер

обстріл

Російські окупанти обстріляли Слов'янськ Донецької області касетними снарядами з РСЗВ, в результаті цього є загиблі.

Про це сповістив міський голова Слов’янська Вадим Лях у своєму відеоповідомленні, поширеному Слов'янською міською військовою адміністрацією, передає Цензор.НЕТ  із посиланням на УНІАН. 

"Сьогодні, 15 липня, Слов’янськ зазнав чергового обстрілу касетними снарядами з РСЗВ. Одна людина загинула. Кількість поранених уточнюється", - зазначив він.

Лях закликає жителів залишатися в укритті, не виходити на вулицю без нагальної потреби.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
15.07.2022 21:53 Відповісти
+7
Щоб до них кацапи не лізли,фіни підвезли пральні машини, холодильники,та різні побутові речі до кордону!
показати весь коментар
15.07.2022 21:58 Відповісти
+3
Війну потрібно перенести на територію кацапії. Влаштувати вибухи в метро, на вокзалах, інших місцях....Коли загине декілька сотень кацапів, тоді вони почнуть задавати собі питання, а на хрена їм ця війна.
Потрібно лише політична воля керівництва України.
А якщо не буде цієї волі - то Україна і дальше буде тєрпілою.
Завтра будемо читати в новинах про ракетні удари по інших містах...
показати весь коментар
15.07.2022 22:06 Відповісти

Завантаження...