11311 відвідувач онлайн
14 231 17

Росіяни обстріляли Одесу, виникла пожежа, - Братчук (оновлено)

одеса

Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Одеса. Не викладаємо відео та фото з локації події. На місці пожежі працюють рятувальники", - написав він.

"Суспільне Одеса" з посиланням на Оперативне командування Південь повідомляє, що ракета влучила в цивільний об’єкт. Інформації про загибших та поранених поки немає. На місці працюють рятувальники.

Пізніше Братчук повідомив, що російська ракета влучила в склад. Постраждалих нема - охоронці дотримувались правил поведінки під час повітряної тривоги та перейши до укриття.

Повітряна тривога була оголошена в Одесі близько 4 ранку, а вибух пролунав близько 5.

Топ коментарі
+18
Это дело случая, пока не победим в войне. В эпицентре мог быть и мой дом... Держимся. Враг не пройдет. Слава Богу в одессе рулят наши военные... А разные там пiд р а х уi ща - тише воды, ниже травы. СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
показати весь коментар
16.07.2022 07:19 Відповісти
+14
Цікаво - коли "писарчуки" на "Цензорі" перестануть буть "русскаязичными са знанием украинскава языка", а стануть "україномовними"?
"загибших"
показати весь коментар
16.07.2022 07:02 Відповісти
+8
Насчёт ******** Вы не совсем в курсе. Недавно это чмо ездило в Молдову (или в ПМРу- куда точно не знаю) получать "благословение" от парашных попов "на царствие" в "одесской народной республике". Труха со своим бандитским кодлом тоже готовится. Началом "создания республики" у них намечен момент, когда все заблокированные иностранные суда уйдут с грузом зерна из портов "большой Одессы", фарватеры будут до того разминированы, "утопленники" на входах в порты подняты, а новые суда (в балласте) ещё не зайдут из-за очередной провокации Куйла в Чёрном море.
Инфа насчёт поездки ******** из вторых рук буквально. А СБУ опять спит...
показати весь коментар
16.07.2022 07:33 Відповісти

Завантаження...